Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

torrentlemek zorlaşıyor mu?

µh

Öne çıkan mesajlar

26 dakika önce, calvaria dedi ki:

Ben Stream io diye bişey indirdim direk torrent sitelerinden HD kalite izliyorum altyazı bazen zahmetli oluyor ama çok zor degil. PC ye indiriyor mu bilemem ben izleyip geçiyorum.

torrent’ten daha legal degil, DE veya FR’de eve kagit gelir https acmazsan...

Sosyal ağlarda paylaş

Adını hatırlamadığım eski bir uygulama vardı. İnsanlar HDD lerini paylaşıma açıyordu. 8-10TB hdd lerini paylaşıma açan tipler vardı. Kullanıcının hdd sine çift tıklayıp tüm hdd indexini görebiliyordun.

Kanalları vardı böyle, mirc gibi chat ekranı vardı. İşte sadece 500gb+ share açan kullanıcılar girebilir. 1tb+ share açanlar girebilir gibi. 

Böyle 1tb+ only mp3 gibi bir kanal vardı mesela. Adamlar min 1tb lik mp3 klasörlerini share ediyordu.

Adını bilen, hatırlayan?

EDIT: DC++

ne oldu o?

stormeagle tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Az önce, stormeagle dedi ki:

Adını hatırlamadığım eski bir uygulama vardı. İnsanlar HDD lerini paylaşıma açıyordu. 8-10TB hdd lerini paylaşıma açan tipler vardı. Kullanıcının hdd sine çift tıklayıp tüm hdd indexini görebiliyordun.

Kanalları vardı böyle, mirc gibi chat ekranı vardı. İşte sadece 500gb+ share açan kullanıcılar girebilir. 1tb+ share açanlar girebilir gibi. 

Böyle 1tb+ only mp3 gibi bir kanal vardı mesela. Adamlar min 1tb lik mp3 klasörlerini share ediyordu.

Adını bilen, hatırlayan?

EDIT: DC++

ne oldu o?

sabancı'da vardı bu da local bişiydi sanırım. okulun internet ağı üzerinden paylaşılıyordu işte.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...