Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

torrentlemek zorlaşıyor mu?

µh

Öne çıkan mesajlar

Eskiden her istediğimi public trackerlarda direk bulurdum şimdi ünlü dizilerin full sezonlarını arıyorum ve baya zorluk çekiyorum. Babam 3-4 tane dizi istedi dötüm çıktı publiclerde bulucam diye.

Private'e mi döndü ortam iyice acaba yoksa oralarda da sorun var mı?

Davetiye varsa fişekleyin pls.

µh tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

19 dakika önce, Xenus dedi ki:

rarbg her işimi görüyor benim

this. 

çok extreme durumlarda, misal yeni film çıktı, gidesin yok 1-2 ay geçti korsub vs bişeyler düştümü diye bakıyon. o zaman "Thepiratebay"  girip indirip bakarım görüntü çamur gibiyse silkerler diyip düzgününü beklerim. 

anime içinde horriblesubs.

hrd.png

FREE ENTERTAINMENT

Sosyal ağlarda paylaş

Icerik miktari arttigi icin torrentlerin eskime suresi artti. Ornegin, 2 sezon onceki diziyi bulmak git gide zorlasiyor, hele populer degilse iyice zorlasiyor. Ama bu hafta cikan episode u cotank diye indirebiliyorsun. Bunda eski/yeni icerigin streaming platformlarina kaymasininda buyuk etkisi oldu. Achiving kasanlarin sayisi da azaldi. 

Sosyal ağlarda paylaş

zaten hali hazirda hizlica erisebildigin content var ise, kasip da "bulayim da indireyim, inmesini bekleyeyim, dur altyazisi var miydi acaba? hmm bunun senkronu bozukmus..." ugrasmiyor kimse.

ben ugrasmiyorum.

80lerden, 90lardan eski fimler falan amazon'da var.

guncel seyler orada yoksa buyuk ihtimalle hbo'da var

netflix tam bir cop yigini zaten. icine girince cikisin dahi zor oluyor. eskinin tv kanallarina dondu. 100 tane kanal, bir tane izleyecek sey yok. listeyi gecerken kayboluyorsun icinde.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...