Jump to content
cabiria

Master Kredisi

Öne çıkan mesajlar

§ 22 Mar 2022, 08:38
On 18.03.2022 at 10:31, cabiria dedi ki:

valla master bitti gibi, sirketlerle/phdlerle gorusmelerim suruyor berlin cevresinde, kapak atinca guncelleme yazicam abi 👍

aa tebriks 😄

benimki hala bitmedi sdf

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 22 Mar 2022, 08:38
On 18.03.2022 at 10:31, cabiria dedi ki:

valla master bitti gibi, sirketlerle/phdlerle gorusmelerim suruyor berlin cevresinde, kapak atinca guncelleme yazicam abi 👍

aa tebriks 😄

benimki hala bitmedi sdf

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 22 Mar 2022, 09:23
40 dakika önce, senko dedi ki:

aa tebriks 😄

benimki hala bitmedi sdf

eyw kral.

bence önemli nokta dersleri bitirir bitirmez initiate etmek tezi elde avucta bisi olmasa da, 6 ay geri saymadan masaya oturulmuor, deadline olmadan bitecek gibi degildi yani benim acimdan. 

benim bi defence kaldi simdi bakalim, hebele hübele bisiler geveleeycez

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 27 Ağu 2022, 09:59

eu mavi kartı vs de hallettim,işe de başladım. ama hiç bitmiyor sorunlar, master bitti iş bulma sorun oldu, işi bulduk çalışma iznini bekledim, işe başladım şimdi ev aryorum, eminim evi bulunca da bişiler çıkacak, bitmiyor mu abi sorunlar hayat bu mu sdf

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 27 Ağu 2022, 10:14

Berlinde misin? Zengin degilsen ev bulmak cok zor burada 😞 

sans isi diyelim yahut

Drall tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 27 Ağu 2022, 10:29

yok abi batıdayım, bakalım stresli harbiden süreç

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 27 Ağu 2022, 12:50

4 ay oldu Konstanz'da bulamadim ben 🙂

Kolay gelsin. Zengin degilsen heryerde zor almanya da ev bulmak
En son emlakciya gittim, adamin gosterdigi en ucuz ev 1300euro

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 27 Ağu 2022, 14:11
4 saat önce, cabiria dedi ki:

eu mavi kartı vs de hallettim,işe de başladım. ama hiç bitmiyor sorunlar, master bitti iş bulma sorun oldu, işi bulduk çalışma iznini bekledim, işe başladım şimdi ev aryorum, eminim evi bulunca da bişiler çıkacak, bitmiyor mu abi sorunlar hayat bu mu sdf

Hayat bu aynen. Our princess is in another castle tadinda geciyor. Yalniz bir seyleri Almanya’da kovalamak var Turkiye’de kovalamak var iste.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 27 Ağu 2022, 16:28

eve internet baglatmak 3 ay

sicil kagidi almak postayla artik 3 haftaya sansliysan (e-devlette 15 dilde 1 click 10 saniye falan)

cok gerikafali memleket, 10-15 yila suanki durumlari kalmaz dunya ekonomisinde

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 27 Ağu 2022, 16:42

Öyle de edevletteki her bilgin muhtemelen muhtelif şirketlere satılmıştır şimdiye

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 30 Ağu 2022, 13:47
On 27.08.2022 at 12:59, cabiria dedi ki:

Sorun olarak gormemek gerek bunlari. Sorumluluk demek daha dogru. Task'lar var. Yenileri ekleniyor, bazilari cikiyor. O zaman hayati yasamaya basliyorsun. Motivasyon da bu sorumluluklari yerine getirmek icin gerekiyor, yoksa geri plana atiyorsun bazi task'lari. Veya hangisini yapacagina buna gore karar veriyorsun. Hepsiyle ayni anda ugrasmak yersiz ama. Tek tek...

Bir de uzerine baskalarinin tasklarini alma durumlari var; cocuk mesela bolum sonu cavanari.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 30 Ağu 2022, 20:34

ilk mesajları okudumda türkiye ekonomisine çok güven varmış😂 o zaman ben de aynı yorumu yapardım büyük ihtimal ama geldiğimiz noktadan bakınca banka fena patlamış🙃

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 30 Ağu 2022, 21:32
On 11.07.2019 at 09:29, miyaw33 dedi ki:

Eğitim için harcanan paraya acıma bence, sonuçta rahatça cikarabilrcegin bir tutar. Hele ki tr şartlarında.yurtdisinda bugünün parasıyla 500 euro kenara koyabilecegin işi rahat bulursun. 2022 de o para aylık sigara parasına donusur

Sigaranın paketi 7 euro. ayda 210 euro desek 3800tl falan. Adam bilmiş, valla helal

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 30 Ağu 2022, 22:47
8 saat önce, riglous dedi ki:

Sorun olarak gormemek gerek bunlari. Sorumluluk demek daha dogru. Task'lar var. Yenileri ekleniyor, bazilari cikiyor. O zaman hayati yasamaya basliyorsun. Motivasyon da bu sorumluluklari yerine getirmek icin gerekiyor, yoksa geri plana atiyorsun bazi task'lari. Veya hangisini yapacagina buna gore karar veriyorsun. Hepsiyle ayni anda ugrasmak yersiz ama. Tek tek...

Bir de uzerine baskalarinin tasklarini alma durumlari var; cocuk mesela bolum sonu cavanari.

güzel yazmışsın abi 👍

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 31 Ağu 2022, 07:40

amerika'da student loan forgiveness geliyormus s*lcular gene yapacagini yapti...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 31 Ağu 2022, 10:04

Dünya liderimizin icraatlerini çalıyorlar

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Kayıt olun ve aramıza katılın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

• Yeni Oluştur...