Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Master Kredisi

cabiria

Öne çıkan mesajlar

40 dakika önce, senko dedi ki:

aa tebriks ?

benimki hala bitmedi sdf

eyw kral.

bence önemli nokta dersleri bitirir bitirmez initiate etmek tezi elde avucta bisi olmasa da, 6 ay geri saymadan masaya oturulmuor, deadline olmadan bitecek gibi degildi yani benim acimdan. 

benim bi defence kaldi simdi bakalim, hebele hübele bisiler geveleeycez

Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...
4 saat önce, cabiria dedi ki:

eu mavi kartı vs de hallettim,işe de başladım. ama hiç bitmiyor sorunlar, master bitti iş bulma sorun oldu, işi bulduk çalışma iznini bekledim, işe başladım şimdi ev aryorum, eminim evi bulunca da bişiler çıkacak, bitmiyor mu abi sorunlar hayat bu mu sdf

Hayat bu aynen. Our princess is in another castle tadinda geciyor. Yalniz bir seyleri Almanya’da kovalamak var Turkiye’de kovalamak var iste.

Sosyal ağlarda paylaş

On 27.08.2022 at 12:59, cabiria dedi ki:

eu mavi kartı vs de hallettim,işe de başladım. ama hiç bitmiyor sorunlar, master bitti iş bulma sorun oldu, işi bulduk çalışma iznini bekledim, işe başladım şimdi ev aryorum, eminim evi bulunca da bişiler çıkacak, bitmiyor mu abi sorunlar hayat bu mu sdf

Sorun olarak gormemek gerek bunlari. Sorumluluk demek daha dogru. Task'lar var. Yenileri ekleniyor, bazilari cikiyor. O zaman hayati yasamaya basliyorsun. Motivasyon da bu sorumluluklari yerine getirmek icin gerekiyor, yoksa geri plana atiyorsun bazi task'lari. Veya hangisini yapacagina buna gore karar veriyorsun. Hepsiyle ayni anda ugrasmak yersiz ama. Tek tek...

Bir de uzerine baskalarinin tasklarini alma durumlari var; cocuk mesela bolum sonu cavanari.

Sosyal ağlarda paylaş

On 11.07.2019 at 09:29, miyaw33 dedi ki:

Eğitim için harcanan paraya acıma bence, sonuçta rahatça cikarabilrcegin bir tutar. Hele ki tr şartlarında.yurtdisinda bugünün parasıyla 500 euro kenara koyabilecegin işi rahat bulursun. 2022 de o para aylık sigara parasına donusur

Sigaranın paketi 7 euro. ayda 210 euro desek 3800tl falan. Adam bilmiş, valla helal

Sosyal ağlarda paylaş

8 saat önce, riglous dedi ki:

Sorun olarak gormemek gerek bunlari. Sorumluluk demek daha dogru. Task'lar var. Yenileri ekleniyor, bazilari cikiyor. O zaman hayati yasamaya basliyorsun. Motivasyon da bu sorumluluklari yerine getirmek icin gerekiyor, yoksa geri plana atiyorsun bazi task'lari. Veya hangisini yapacagina buna gore karar veriyorsun. Hepsiyle ayni anda ugrasmak yersiz ama. Tek tek...

Bir de uzerine baskalarinin tasklarini alma durumlari var; cocuk mesela bolum sonu cavanari.

güzel yazmışsın abi ?

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...