Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

HBO Max

Xenus

Öne çıkan mesajlar

https://www.warnermediagroup.com/newsroom/press-releases/2019/07/09/warnermedia-names-upcoming-direct-consumer-service-hbo-max

https://www.businessinsider.com/hbo-max-will-be-warnermedia-answer-to-netflix-in-2020-2019-7

HBO Max brings together HBO, a Robust Slate of New Originals, and Programming from Warner Bros., New Line, DC Entertainment, CNN, TNT, TBS, truTV, The CW, Turner Classic Movies, Cartoon Network, Adult Swim, Crunchyroll, Rooster Teeth, Looney Tunes and More to offer Something for Everyone in the Home.

16-17$ olacakmış.

Sosyal ağlarda paylaş

Netflix, Disney+, HBO max. Ustune Amazon Prime vs. Hulu filan zaten vardi Disney aldi.

Consolidation kacinilmaz olacak gibi sanki bir noktadan sonra.

Buradaki sikinti content sunmaktan cok content yaratabilmekte. Durmadan content pompalamak icin kalite dusmesin diye umut ediyorum. Cunku artik insanlar dizinin bir sezonunu 3 gunde tuketiyor, hafta hafta beklemek diye birsey kalmadi. 

Halihazirda insanlar TV icin zaten genelde buyuk paralar oduyor aylik. Ustune bir de bunlar ekstra binince elbette hepsinin buyumesi imkansiz gibi. Ha normal TV kanallari zamanla yokolur mu bilemem o da olasi.

Sotto tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 yıl sonra ...
  • 11 ay sonra ...

Kaç sene biz de o korkuyla yaklaşmadık ama şimdi etrafımda kim var kim yok iptv abonesi.  Şimdi baktım sadece lig TV pakedi 2100 TL bir yıllık ücreti digitürkün, kim verebilir abi bu kadar parayı sadece maç için? Üstüne yeni çıkan diziler her platformun önde gelen yayınları falan içinde. 

Liebe tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

11 saat önce, goldbären dedi ki:

çok da tarih vermemişler ama en azından kesinleşmiş gibi, hadi hayırlısı.
@PrudenT senin kulağına çalınan bir şey var mı? harıl harıl iş yapıyorsundur belki, çıtlatsana ?

gelmeye başlamıştı aslında, sonra kendileri vazgeçince kesildi. RTÜK başvurusunu da ondan önce yapmışlardır herhalde. kesin bir şey diyemem ama şu anda bir hareketlenme yok gibi görünüyor. 

Sosyal ağlarda paylaş

18 dakika önce, BiTcH_oFBaT dedi ki:

ben anlamadım. daha geçen bu yeni ülkere girişi iptal etmişti, yeniden mi pörtledi?

Alıntı

RTÜK'ten yayın lisansı alan HBO Max, heyecan yaratan bu gelişmenin ardından bugün Türkiye'de yayına başlayacağı haberlerine ilişkin açıklamada bulundu. Warner Bros. Discovery'nin Türkiye iletişim ajansı, HBO Max'in Türkiye'de yayına başlamayacağını belirtti.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...