Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oyuncak Hikayesine Farklı Bir Bakış (Gülme Garantili)

Temmuz

Öne çıkan mesajlar

• 1 yıl sonra ...
On 04.07.2019 at 13:50, Black-ice dedi ki:

bu ne abi tarihte bugün mü. bu adamı öldürmüştük burada zaten sonra gidip hayaletli evlere girme kanalı açmıştı. hatta sonra onu da kapatmıştı. noluyor.

Konunun asıl muhattabı ben olmama rağmen başından beri fake bir kişiyi öldürmüşsünüz. Yanlış anlamayın size polemik olsun diye yazmadım. Konuya açıklık getirmek amacıyla ayrıca durumu açıklayan bir yazı da yazdım. 

Sosyal ağlarda paylaş

18 dakika önce, DavidMills dedi ki:

Adam "tekzip" yayınlamış. Ne simülasyonu mq, kol giib gerçek.

Çok teşekkür ederim anlayışlı davrandığınız için. İki sene önce de Alkışlarla Yaşıyorum'a yüklenmiş. Ordaki başlıkta da kahkaha tufanı... adı altında geçiyordu. Benim yaşımda biri artık outdated olmuş "kahkaha tufanı" terimini kullanmaz ki zaten. Belli yani troll maksatlı olduğu. Hayır işin kötüsü dava da açardım da, sadece eğlenmek isteyen genç bir arkadaştır başını böyle saçma şeyle ağrıtmayayım diye efendiliğimden sırf video sildirmekle yetindim şimdiye kadar. 

Sosyal ağlarda paylaş

Ya ben onu "tekzip" yayınlamış derken, kol gibi "kahkaha tufanı" anlamında yazmıştım. Kırdıysam özür dilerim ama, içeriklere dikkat etmek lazım. Çocuklu aile falan var bazen, olmuyo.

Ayrıca siz neden seneler sonra bişeyleri troll maksatlı olduğunu iddia ederek, kendinizi aklamaya çalışıyorsunuz. Varsayalım yoksunuz. Lütfen öyle kalınız.

Sosyal ağlarda paylaş

13 dakika önce, DavidMills dedi ki:

Ya ben onu "tekzip" yayınlamış derken, kol gibi "kahkaha tufanı" anlamında yazmıştım. Kırdıysam özür dilerim ama, içeriklere dikkat etmek lazım. Çocuklu aile falan var bazen, olmuyo.

Ayrıca siz neden seneler sonra bişeyleri troll maksatlı olduğunu iddia ederek, kendinizi aklamaya çalışıyorsunuz. Varsayalım yoksunuz. Lütfen öyle kalınız.

Tekzip "yalanlama" demektir o yüzden söylediniz sandım. Kırılacak bir şey yok ortada. İçeriklere zaten dikkat eden biri olarak söz konusu üç videonun da en başından beri yayınlanmasını istemedim. Ben de sizi kırmak istemem ama hakikatler varken varsayımlar ve öyle de kalsın gibi bir durum yok ortada. Sadece deneme amaçlı çekilen bir şeyin komik olduğunu iddia etmediğim halde benim ağzımdan yazılmış gibi orada burada kahkaha garantili gibi tiktok dili kullanılarak paylaşılması benim kabahatim değildir. "Saçma insanlarla iş yapmasaydın da bu duruma gelmeseydin" tarzı bir şey dersiniz ona saygım sonsuz haklısınız. Ama ne yazık ki "biz ne güzel olayı farklı biliyorduk bırak öyle kalsın" diyenlere hakikati söyleyip o sihirli anları bozmak zorundaydım çünkü ben de hakları olan bir bireyim. Asla da polemik yapma derdim yoktur. Ben şimdi kibarca rica ediyorum. Adminler acaba konuyu kilitleyebilirler ve bu kullanıcı adı dışında başka bir kullanıcı gene aynı şekilde bu tarz bir paylaşıma yeltendiğinde gerekli önlemi alabilirler mi? ( kaynak konunun esas hak sahibi olduğumu admin rica ederse ispatlayabilirim) 

Sosyal ağlarda paylaş

gördüğüm kadarıyla başlığı açan kişi videoyu sahiplenme şeklinde yazmamış, o nedenle bir sorun göremedim doğrusu. her başlık açanın paylaştığı şeyin sahibi olup olmadığı takip etmemiz de mümkün değil. içeriğin sahibi kişi gelip sahiplenebilir ama buna da ne gerek var pek bilmiyorum zaten. nihayetinde hit alınacaksa zaten verilen linkten alınacak. ama konu miyadını doldurmuş belli ki, gereksiz tartışma yaşanmaması adına kitliyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

• tarihinde Sam tarafından bu konu kilitlendi
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...