Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma

Cthulhu

Öne çıkan mesajlar

Son seneyi baz alarak bakarsak hem performans hem Piyasa değeri Ozan > Dorukhan üstelik Ozan 3+1 imzaladı. 
Ama bence Dorukhan'ın çıtası daha yukarıda daha takip ediliyor Avrupa piyasasında. Direkt asset olarak bakarsak Ozan DOrukhan takası çok mantıklı değil. Ama Ozan'nın yanına birini daha verip Dorukhan'ı  almak FB için finansal açıdan iyi olabilir çünkü 2 futbolcu maaşıdan kurtarıp max. 1,25 25 yaşında ve mentali Ozan'a göre çok daha iyi birini almış olacak. Ayrıca Ozan'ın son GG / Caner işi olunca takımda ki "papazlık" beklentisi patladı . Ve yine Gustavo'nun  garanti spot olduğu yerde orta sahada (Sosa, Mhy , Jaja , Ciğerci,)  gibi adamlarla forma savaşından çekindiği söyleniyor. Ama bugün bjk yapsa Sergen 10+Ozan olarak kadro yapar. Fb açısından riskli tarafı şu , Şampiyonluk diye yola çıkıp iyi bir Ozan performansına karşı vasat veya 11 bile giremeyen Dorukhan transferi sıkıntı çıkarır. Ama ilk devrenin "seyircisiz" olmasını avantaja dönüştürebilirler. 

Sosyal ağlarda paylaş

Sıkıntı şurada Ozan mental olarak telmaşa bir adam. 3 hafta 11 girmesin hemen bırakıyor kendini. Geçtiğimiz 5 senede örneklerini gördük zaten. Sanırım FB tarafının sıkıntısı bu kendini birden salması. Ama işte öte yandan Dorukhan seneye resmen beleş olduğu için Ozan verip almak enayilk gibi duruyor. 

Tyrion tarafından düzenlendi
typo
Sosyal ağlarda paylaş

Sosa'nın konfor alanı daha geride, 6 gibi çok ileride olmak isteyeceğini sanmıyorum. O yaşta adama şok press vs.vs. yaptıramazsın bence. Sanırım büyük ihtimalle Giulliano geri gelecek. O bölge MHY ve Giu arasında paylaşılır. Sosa geride Gustavo ile olur diye düşünüyorum ki Erol hoca  4-2-3-1 seven biri. Tabi yeni değişiklik kuralı baya esnetiyor bu taktiksel varyasyonları 35 yaşında Sosa için 11 veya sonrada girdiği maçlar çok olur.

Sosyal ağlarda paylaş

50 dakika önce, sardalya dedi ki:

400 binden 1 milyona cikmis 10 dkda

omer faruk'u aratiyorum yalniz 70 yasinda sarkici falan cikiyor google'da o kim?

Ömer Faruk Beyaz

3 yıldır şöyle süper böyle süper muhabbeti var. Ya Fener altyapısından çok acayip bir "şey" geliyor ya da Fenerliler çok acayip abartıyor. Arası yok. (FM'de en potansiyelli türk topçulardan biri)

Ben izlemedim.

Sosyal ağlarda paylaş

Alıntı

G*** Ö***2020/09/11 17:37:08 1.500.000 TL

G*** Ö***2020/09/11 17:29:19 1.251.907 TL

G*** Ö***2020/09/11 17:28:31 1.250.057 TL

a*** ö***2020/09/11 16:41:48 1.249.982 TL

G*** Ö***2020/09/11 16:41:25 1.249.907 TL

cayma hakkı falan var mı acaba? banka hesap kontrolü gerekli diye not da düşmüşler. adamlar kendi kendisini outbid ediyor.

Sosyal ağlarda paylaş

• tarihinde Rewendor tarafından bu konu kilitlendi
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...