Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma

Cthulhu

Öne çıkan mesajlar

gökhan'ı ve caner'i içine sindirerek kabul edecek çok fazla kişi yoktur taraftar arasında ama okadar rezil haldeyiz ki topçu olarak yok diyebilecek yeri geçtik artık. umarım görece az paraya anlaşılmıştır dicem ama hiç sanmıyorum.

denize düşen yılana sarılır misali gökhan'ı da, caner'i de kabullenicez resmen camia olarak. ben kişisel olarak kabullenmem ama benlik bir durum yok zaten... asfasdf

Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, mokoko dedi ki:

gökhan'ı ve caner'i içine sindirerek kabul edecek çok fazla kişi yoktur taraftar arasında ama okadar rezil haldeyiz ki topçu olarak yok diyebilecek yeri geçtik artık. umarım görece az paraya anlaşılmıştır dicem ama hiç sanmıyorum.

denize düşen yılana sarılır misali gökhan'ı da, caner'i de kabullenicez resmen camia olarak. ben kişisel olarak kabullenmem ama benlik bir durum yok zaten... asfasdf

twitter fişeekk, geri geldin kral, hoşgeldin özledik abim yazılarıyla dolu. bunları yazanların bjk derbisinde gökhan'a dolar attığına %100 eminim ama kanıtlayamam sdaf

çünkü futbol taraftarlığı budur

bir tane dünyanın en haksız gs taraftarı hesabı var, mensah bonsu mu ne. o elemanın arda'ya salladığı twitler ile geri geldiğindeki twitlerini yan yana koy kulup girişine as "işte futbol bu" diyerek sdsaf

applev0dka tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Gökhan'lık sıkıntı yok bence. Aziz Yıldırım'ın çağdışı anlayışıyla önceden imzalatmazsan adam para vs. ne sebeple olursa olsun gidebilir profesyonel sonuçta. Sen de bugün aldığın adamları benzer şekilde aldın şu saçma TFF kuralının da değişmesi lazım artık herkes herkesle görüşüyor işlevi yok resmi imzayı da atabilsin. Hedef gösterilmesi ve o kadar tepki almasına rağmen de herhangi bir ters davranışı olmadı Gökhan'ın.

Caner'in oldu ama münferit olaylar değil küfretmeden ya da olay çıkarmadan 100 metre yürüyebildiğinden emin değilim. Yarın rakiple, takım arkadaşıyla ya da herhangi bir taraftarla yaşamayacağının da garantisi yok Caner bu. Karşı olunursa da bu yüzden olunmalı ama denildiği gibi hikaye oluyor bunlar.

Sosyal ağlarda paylaş

işçi işveren arasında bişey yaşanmış, işçi daha yüksek maaşa veya daha iyi şartlara başka işverenle çalışmaya gitmiş, adamın arkasından ne hainliği nede paragözlüğü kalmış. Adamları bir şeklide gönderen veya gitmesine sebep olan büyük başkan seçimden bir gün önce 20 yılda vermediği 150m TL "gel ali bey verelim" demesine rağmen seçim bitmiş 2 senedir adamın telefonlarına bile çıkmıyor. Ki bunu yapan adam "Gerekirse FB'nin kapısında bekçi bile olurum" diyen biri. Sonra kulübü 400m Avro ile başbaşa bırakıp köşesine çekiliyor. Gökhan Caner vs.vs. herkes hain kendisi kahraman yersen..

Tyrion tarafından düzenlendi
typo
Sosyal ağlarda paylaş

35 yaşında müzmin sakat değil ama sürekli sağlık problemleri olan bir adam gökhan. senede 30 maça çıkıyor ama fiziği ciddi halde sıkıntı vermeye başladı ki bunu zaten kendi de biliyor. bu yaşında 800k euro teklif buluyor ki tabii ki imza atacak. bjk'nin maks teklifi 500k senelikti ki bence yine fazlaydı da tr'deki maaş skalasında normal geliyor işte saçma sapan şekilde. 

ben son 2 sene 30 maçları göreceğini hiç sanmıyorum da belirli isimlerin takımda bulunması katkı sağlar. kamplaşma, gruplaşma olacaksa bu adamlar genelde katalizör oluyorlar. zaten mantıklı olan kimse gg'den performans beklemez bu saatten sonra gelip orada ağırlığını koymasını ister. bjk'nin geçişinde takımda olmasını isterdim ben mesela ki yönetimde istiyordu. caner'e kontrat verilmedi ama ona teklif edildi misal. 

emre vs. de öyle, aynı kasa. senede 2 maç belki iyi oynar ama gerisinde bulunması bile yeter.

diğer yandan caner'den bir şeyler bekleyen varsa herhangi bir konuda tamamen eğitilmezdir asdkjhfsd 

Natanyal tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

On 12.08.2020 at 18:33, Sotto dedi ki:

Artik yasi gelmis ve dususte olan ayni isimlerin buyuk takimlara transfer yapamamasi lazim artik ya.

Su abilik vs mevzusunun bir an once bitmesi lazim. Sistemi kurarsan basinda da yonetecek hocan olduktan sonra bunlar bos isler. Anca kavga ederken isine yarar. 

Dert abilik mevzusu değil ya. 3 büyüklerde para kalmadı, f/p adam arayınca bunu alıyorlar işte ucuza "iyi performans verir işte" diye.

Sosyal ağlarda paylaş

• tarihinde Rewendor tarafından bu konu kilitlendi
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...