Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma

Cthulhu

Öne çıkan mesajlar

kural 5 cumle zaten, 1 cumlesi de bununla ilgili cok karisik bir durum degil gercekten, hata degil kural hatasi degil.

tac atisiyla ilgili yalniz resmiyette "yerinden kullan" demek yerine el degistiriyormus 2008'den beri sanirim sonra birdaha degismediyse, ama hic bir ligde uygulanmayan bir kural ben de hic gormedim zaten, hep yerine gonderir. yani yeniden oynatirlarsa hukuka uygun ama adaletsiz bir karar verirler. 

Sosyal ağlarda paylaş

On 18.09.2019 at 18:58, kizillelma dedi ki:

Fenerbahçemiz başvuruyu yapmak zorundaydı

Net karar alınsın ve detaylar belli olsun

Yoksa faklı bir haftada

sicili bozuk şahıs bu kuralı kötüye kullanırdı

..

Kişiyi hürriyetinden yoksun kılma, bir kimsenin “bir yere gitmek” veya “bir yerde kalmak” özgürlüğünden mahrum edilmesidir. Yani, fail tarafından mağdurun serbestçe hareket etmesinin engellenmesidir. Kişiyi hürriyetinden yoksun kılma suçu, diğer adıyla hürriyeti tahdit suçu, kişi özgürlüğü ve güvenliğini koruyan bir suç olarak TCK md.109’da “hürriyete karşı suçlar” bölümü altında düzenlenmiştir.

Hatırlatayım dedim.

Sosyal ağlarda paylaş

Beklenen güzel karar geldi

TFF Tahkim Kurulu

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un

30 gün hak mahrumiyeti ve 20 bin TL'lik para cezasını kaldırdı.

"

Fenerbahçe Futbol A.Ş. Başkanı Ali Yıldırım Koç'un sportmenliğe aykırı açıklamada bulunması nedeniyle FDT'nin 38/1-b maddesi uyarınca 30 gün hak mahrumiyeti ve 20.000,00 TL para cezası verilmesi yönündeki PFDK kararının; kaldırılmasına oybirliği ile karar verilmiştir.

"

Sosyal ağlarda paylaş

• tarihinde Rewendor tarafından bu konu kilitlendi
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...