Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma

Cthulhu

Öne çıkan mesajlar

maaşının %50'sini karşılayacak fener, 2.5 milyon euro senelik. gerçi resmen bitmedi son aşamada almanya'dan da isteyen var diyorlar ama bakalım.

bunun menajeri vs. arabistan'da yolsuzluk davasından tutuklama talebiyle aranıyormuş. oyuncuları da kaçmaya başlamış. diagne'nin de menajeriymiş hatta gs'nin de o işi yatabilir diyorlar asdf 

Sosyal ağlarda paylaş

9 saat önce, Natanyal dedi ki:

maaşının %50'sini karşılayacak fener, 2.5 milyon euro senelik. gerçi resmen bitmedi son aşamada almanya'dan da isteyen var diyorlar ama bakalım.

bunun menajeri vs. arabistan'da yolsuzluk davasından tutuklama talebiyle aranıyormuş. oyuncuları da kaçmaya başlamış. diagne'nin de menajeriymiş hatta gs'nin de o işi yatabilir diyorlar asdf 

Valla doğrudur, acayip paralar dönüyor Arabistan'da.  Şu anda kral izin vermiyor zenginlerin paralarını yurtdışına çıkarmalarını. Para kaçırmak için her yolu deniyorlar.

Sosyal ağlarda paylaş

ben muriqi'nin abartıldığı kadar kötü olmadığını düşünüyorum klasik Türk taraftar zırlaması da bu paralar ile ülkedeki iki büyük kulübün başka adam yokmuş gibi kapışması tamamen bir rezalet... Kötü değil tamam da o kadar iyi değil. 

Bana Youla olur gibime geliyor. Sahada olduğu sürece asgari seviyede iş yapacak ama o hayal edilen veya nasıl desem bu sezon Rize'deki gibi adam olamayacak. Yani gerçi üstüne koyma ihtimali, değişme ihtimali her adamın var. Bu sezon Burak'ın oynadığı oyun kariyerinde hiç oynamadığı ve beceremediği bir şeydi mesela ama işte takım yapısı vs. nasıl olacak, hoca nasıl kullanacak. Ersun o adam değil bence. 

neyse hayırlı olsun. 

Sosyal ağlarda paylaş

Vedat iyi dopçu. Yani sprinter karakterli olmayan bir forvetten beklenen her şeyi yapabilen ancak hiç bir şeyi "OHAAA" seviyesinde yapamayan bir adam.

Vedat için aynı ülkedeki 2 takımın kapışması da normal. Adam sadece Türkiye'de oynadı, son sezonunda gerçek çıkışını gösterdi, sözleşmesinin son senesi. Normal olmayan bu iki takımdan birinin gözünün kararmış olması. Ben 3-4 aralığında bir bonservisle takımıma katılmasını isterim açıkçası.

Ama medyada dile getirildiği gibi 6 milyon euro üzerine bonuslar üzerine dopçular falan... çılgınlık.

Bir de kizillelma gitme be gülüm. Hayır kaç senedir biliyorum ben seni. Her sene başında transfermarkt'tan linkler koyuyosun, sezon başlarken farklı farklı göbek atmalı ortadoğu klipleri paylaşıyorsun, sezon sonunda ara ki bulasın. 

Sezon sonuna kadar gitme olur mu? Dalga geçecek Fenerli arkadaşlara da ihtiyacımız var.

Sosyal ağlarda paylaş

• tarihinde Rewendor tarafından bu konu kilitlendi
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...