Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Durmadan Isıran Kedi

Llama

Öne çıkan mesajlar

1 saat önce, darkwingduck dedi ki:

Ben kedi sahiplenme kavramini anlamiyorum ya. Abi size ihtiyaclari yok ki. Neden yani. Zaten sizi sahip belledigi de yok. Gunun cogunda size ozel pozitif hisleri de yok, her dedigini yapmadiginizda ya da isine gelmeyen seyleri yaptiginizda saniyesinde belli oluyor zaten renkleri. Shss cok acaip kafalar.

Insalarin kedilere ihtiyaci var, kimi popularite icin bakıyor, kimi kendisine muhtac bir varliga bakmanin hazzi icin kedi sahipleniyor, kimi evde bisiler olsun yalniz olmayayim diye aliyor.

Sehir hayatinda kedi kopek beslemenin fonksiyonel bir faydasi yok, insanlar kendi ruhsal ihtiyaclari icin sahipleniyor.

Sosyal ağlarda paylaş

42 dakika önce, senko dedi ki:

Insalarin kedilere ihtiyaci var, kimi popularite icin bakıyor, kimi kendisine muhtac bir varliga bakmanin hazzi icin kedi sahipleniyor, kimi evde bisiler olsun yalniz olmayayim diye aliyor.

Sehir hayatinda kedi kopek beslemenin fonksiyonel bir faydasi yok, insanlar kendi ruhsal ihtiyaclari icin sahipleniyor.

her konuda olduğu gibi bu konuda da uzmanlığını konuşturmuşsun. bu forumda olduğun için her gece yatmadan tanrıya şükrediyorum. teşekkürler.

Sosyal ağlarda paylaş

Ya şey çok moral bozucu. Eşşolueşşekler farklı bir insan gördüklerinde inanılmaz mutlu oluyolar. Sen de orada çaresizliğinle kalıyorsun. 

Benim büyük olan iti almadan önce barınağa gitmiştik. Araba/ticari taksi ile gelmeyene barınakta it sahiplendirmiyolardı. (daha önce alıp sonra "OVO GODOMOYOZ" diye geri bırakan çok olmuş") Orada çok tatlı bir kaniş vardı. İnanılmaz ısınmıştık ona. O da bize ısınmıştı. Sonra Şeker'i direk sokaktan sahiplenince kanişi sahiplenememiştik. 

Umarım bizden başka birisi almıştır onu evine. Neyse kediye gelince... Sokkim kediye. Kedi dandik. İşe yaramıyor. Kafası da pek çalışmıyor zaten.

Sosyal ağlarda paylaş

5 saat önce, Aceace dedi ki:

Neyse kediye gelince... Sokkim kediye. Kedi dandik. İşe yaramıyor. Kafası da pek çalışmıyor zaten.

bi kısa film vardı türk, orada abinin teki "kediler, tanrının varlığından haberdardır; köpeklerse insanları tanrı sanır" diye bi şey söylüyodu o aklıma geldi.

Sosyal ağlarda paylaş

Geçen ay bir arkadaşın kedisinin gözü enfeksiyon kapmış bakmaya, tedaviye gittim. O kendide aynen seninki gibi sağa sola durmadan ısırık, pençe atıyormuş. Abi bunu gün içinde sokağa sal, merak etme bişi olmaz, canı sıkılınca yada acıkınca gelir demiştim. Kedi şimdi uysallasmis, gün içinde dışarda geziyormus, istediği zaman kapı dibine gelip miyawliyor diyor. Ne hastalık nede saldırganlık. Eğer kedinin aşıları tamamsa birkaç gün salsana sokağa, merak etme birşey olmaz, en fazla kirli gelir eve

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...

ısırmanın kötü bişey olduğunu anlaması lazım kedinin. ısırdığı zaman ensesine mandalı yapıştırın azarlayın. zamanla ısırmanın kötü bişi olduğunu anlayacaktır. 

ısırmasına vurarak tepki vermeyin daha da azar ?

he bide böyle oyuncaklar filan alın da oynasın kendi kendine 

Spoiler

871864003335_1_org_zoom.jpg

Oce4n tarafından düzenlendi
oyuncak
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...