Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nintendo Switch

GERGE

Öne çıkan mesajlar

geçen sene korona başlarında alacaktım switch, dedim 2017 release'den kaç sene geçti eskimiş konsol alınır mı, yenisi çıkar ağlarım diye almamıştım

keşke alsaymışım.... oled 7" e 50$ fiyat farkı istiyorlar bide... değmez ki...

yakın tarihte çıkacağını da sanmıyorum ama switch2 gibi bir şey çıkmasını bekleyeceğim ben artık

Sosyal ağlarda paylaş

Switch 2 cikmaz bence yakin zamanda. Oled versiyon ekimde cikacakmis iste. 3 ay falan var.

Switch ciktiktan sonra 2 seneye yakin surdunoyun kutuphanesinin oturmasi. 2020 aslinda tam switch alma yiliydi aslinda. Gerci fiyatlari da roketlediydi pandemiyle beraber.

Ha birbde klasik nintendo switch 2'de degisik seyler olsun diye icine eder yeni cikartacagi aletin. Gimmick dolu cop olur.

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...

msrp'si 300 dolar. ona göre yap hesabını. bi de şimdi alma, biraz daha bekle oled modeli çıkacak.

gerçi tekrar düşündüm de, x dolar olan ürünün fiyatı tr'de 10x tl oluyor genelde. 3k civarı fiyatlar normal o yüzden. ekimde oled çıkınca msrp de düşmeyecek, o yüzden fiyatının düşeceğini de sanmıyorum. oled'e gerek yok diyorsan al bence.

satıcı puanları fena durmuyor. fiyatı 5k'dan indirmişler, alıp elinde kalan bi firma olabilir.

Cokomantis tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

On 08.08.2021 at 22:58, Bone dedi ki:

Nintendo Switch almak istiyorum.

Hepsiburada'da 3500 TL, MediaMarkt'ta 6000 TL. Hangisine güvenip almak lazım? MediaMarkt fahiş fiyata mı satıyor yoksa Hepsiburada'da satanlar taklit üretim felan mı satıyor?

Ben çok büyük hevesler ile aldım. Memnun da kaldım açıkcası. Ama yüksek oyun maliyeti ve Mario'lar sıktı açıkcası. Cihaz da epey eskidi. Sattım 1 yıl önce. SteamDeck beklemek daha mantıklı olabilir. Nintendo exclusive seviyorum ben dersen ayrı tabi ki. Ben ısınamadım açıkcası. 

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...

koyacak yer bulamadım ? gelecek mario filminin casti açıklandı...

DYwtsN.jpeg 

Along with Pratt, the film's voice cast also includes Anya Taylor-Joy as Peach, Charlie Day as Luigi, Jack Black as Bowser, Keegan-Michael Key as Toad, and Seth Rogen as Donkey Kong. Additionally, Kevin Michael Richardson will voice Kamek, Fred Armisen will voice Cranky Kong, and Sebastian Maniscalco will voice Foreman Spike.

Oce4n tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

On 12.08.2021 at 22:40, Bone dedi ki:

999 TL'ye Türkiye'de oyun satılıyor daha açık yönü ?

Yiğenimin doğumgünü için hediye alayım diye gittim elektronik etikette 999'u görünce şaşı mı görüyorum dedim bu nedir abi ya? 500'e minecraft dungeon falan bişi aldım çıktım ama içime oturdu resmen, hayatımda daha oyuna o parayı vermemiştim ben.

Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, Masticore dedi ki:

Ya bir sorum olucak.  Yine bir zelda oyununu remastered yapmışlar. Acaba   breath of the wild'in üzerine keyif verir mi bu ya.  

Valla breath of the wild 2 cıkarsa tekrar nintendo almam lazım  veya birinden ödünç almam asdf

BotW kadar grafikleri guzel degil, oynanisi da daha lineer tabi. Controlleri hareket ettirerek kilic, yay vs kullanmak guzel. Zelda seviyorsan oyna tabi ama BotW beklentisiyle girme.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...