Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nintendo Switch

GERGE

Öne çıkan mesajlar

13 saat önce, Cokomantis dedi ki:

sn30 pro+ iyi baya, tavsiye ederim.

tldr'si pro controller'ın amiibo/nfc hariç bütün feature'ları var ve dpad'i daha iyi. build quality de gayet iyi, ucuz etin yahnisilik bi durum yok. ucuz da değil zaten, release fiyatı 50 dolardı (ds4 de o civarda) pro controller pahalı sdf. 

ha bi de sleep modundaki sviçi uyandıramıyo pardon.

Aynen katiliyorum. Burdan tavsiye uzerine almistim bende ve cok memnunum.

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • Genel Yönetici

Super Mario Odyssey’i aldım sonunda. Super Mario 64’den beri 3D Mario’ları sevemedim, bunun open-world map konsepti yabancı gelmişti.

ÇOK BÜYÜK HATA YAPMIŞIM!

Karantina vesilesiyle eğlenceli bir oyun olsun diye aldım, yok böyle oyun. Konsantre eğlence, herkes almalı.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • Genel Yönetici

Zelda oynuyorum da tekrar, bir tavsiyem olacak.

Aşağıdaki yapın, oyun apayrı bir deneyim oluyor, ilk oynanışta mümkün olmaz ama:

• Master Mode.
  • Fast Travel yok. Teleport madalyonuna izin var.
  • Pro HUD.
  • Harita kullanmak yasak, Great Plateau'dan sonra kuleler açılmayacak. Yüz yıl geçti, tabletin harita özelliği bozulmuş diye RP yapılacak.
  • Elixir istediğiniz kadar kullanılabilir ama üzerinizde 10'den fazla taşıyamazsınız, yemekler en fazla günde 3-4 kere.
  • Geceleri durum uygunsa (acil görev için bir yere gitmek gerekmiyorsa) barınak bulmak ve akşam yemeği yiyip sabaha kadar uyumak gerekli.
  • Korok tohumlarıyla envanter güncellemek yok.
  • En fazla 4 silah, 2 yay taşınacak, iki elliler iki silah sayılacak. En fazla bir yedek kalkan bulunacak.
  • Tek bir yedek zırh, iki yedek miğfer ve sınırsız mücevher taşınıyormuş gibi oynanacak. Bunlar Hateno'daki kendi evinizde değiştirilebilecek.
  • Ganon'a gitmeden önce Master Sword bulunacak, tüm anılar bulunacak, tüm Divine Beast'ler kurtarılacak, Champions' Ballad bitecek ve Trial of the Sword ile Master Sword güncellenecek.

Master Sword'u aldım ve Vah Medoh kaldı Divine Beast'lerden şu anda sadece, iki anı var bulunmamış. İnanılmaz eğleniyorum tam RP içinde. Yan görevlerin çoğunu da yapmadım.

Her olası dövüş çok tehlikeli, ekipman sınırlı, yaralanmak kötü sonuçlar doğurabilir. Çoğu yoluma çıkan düşmanı farklı yollarla hallederek ilerliyorum. Çok daha eğlenceli oldu oyun, her yerde taktik gerekiyor. Tehlike hissi epey iyi.

Şiddetle öneririm. Karantina günlerinde iyi gitti.

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici

Amazon, satıcı da Amazon olarak, uygun fiyatla Switch uyumlu 256 GB SanDisk MicroSD satıyor şu anda. UHS-I istiyor Switch. Bendeki biraz kötüydü (Syrox marka 128GB, her an patlayacak gibi geliyor), bunu aldım şimdi.

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07Z2NFPLJ

Bu model Nintendo'dan lisans alıp üzerinde Nintendo yazan şekilde de çıkmıştı. Nintendo iyice test etmeden buna izin vermez biliyorsunuz.

256GB'si ₺268,72 şu anda, yarın teslim var.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...