Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nintendo Switch

GERGE

Öne çıkan mesajlar

2 dakika önce, applev0dka dedi ki:

evet durum ilk msjında anladığın gibiydi. ama malesef ikinci msjındaki gibi ayrı hesap için, aynı konsolda bile olsa ayrı online gerekli ? 15 dolar fazla vericem

baya saçma geldi bana ya, birden fazla user aynı cihazda olduğu sürece aynı account'a bağlanabilmeli benim mantığıma göre.

Sosyal ağlarda paylaş

29 dakika önce, Cokomantis dedi ki:

aa doğru biliyormuşsun valla, 1-2 haftası kaldı yenileyeyim diye girdim, 30 dolares dedi. ben geçen sene 20'ye aldım diye hatırlıyorum. belki snes oyunları da eklenince zamlamışlardır =(

@masticore ee usa store'a çevirince 20 dolar dedi gene. (demin baktığımda avustralya'ydı düz $ işareti koyup geçmişler. amarikan doları sandım ama 30 avustralya doları zaten 20 usd yapıyo, tldr 20 dolarmış smiley24.gif)

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...

Bu arada Xbox vs playstation un yeni varisleri açıklanmışken Nintendo ne yapacak bilemiyorum. şu sıra el/hibrid konsol ile satışlarda ivme yakaladı. belkide bunu baltalamamak için doğru zamanı bekliyor. yeni oyunları tanıtan bir direct de yayınlamadı. yılbaşı satışlarından sonra bir şey patlatır mı?

Sosyal ağlarda paylaş

20 saat önce, serjuhan dedi ki:

Yok yav. ilk seri PS4'lerden. 

Heves ettim Switch'e ama işte dediğin gibi SX OS vb kurulabilen eski serilerden olması lazım temiz. Bulursam PS4 ilanı da koyacağım ilk seri. Çok az kullanılmış iki adet DualShock oyunlar vb.

elimde tam istediğin gibi var. mesaj attım ? 

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici

Platform oyunu olarak öncelikli şunları al derim:

Shantae: Half-Genie Hero, Super Mario Maker 2, Celeste, Rayman Legends, GRIS, Donkey Kong Country.

Shantae Medroidvania'dır ama Half-Genie Hero epey epey platform öğeleri de taşıyor, ikisinin arasında kalmış.

GRIS de oyundan çok sanat eseri, görsellik olsun, müzik olsun... Büyük ekranda oynamak şart GRIS'i bence.

Sosyal ağlarda paylaş

On 18.12.2019 at 14:04, totemic dedi ki:

elimde tam istediğin gibi var. mesaj attım ? 

Geç de olsa buradan da teşekkür edeyim dedim. Kendisinden ürünü aldım. Gerek satınalma sürecinde gerekse sonrasında güzel bir dialog ile satış işlemini gerçekleştirdik. Kargo paketi çok sağlam yapılmıştı ve ürün de tertemiz aynı dediği gibi çıktı. ?

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...