Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nintendo Switch

GERGE

Öne çıkan mesajlar

On 2.11.2019 at 12:17, Liebe dedi ki:

Bu switch için çanta arıyorum var mı tavsiyeniz? 100 liralık çantalar var iş görür mi acaba 

Hardcase olsun hepsi aynı. Ben amazon.com'dan aldıydım o civarda bir fiyata, bayağı da işimi gördü yani. Çantana attığında switch ezilmesin, yere düşürdüğünde darbeyi azıcık emsin yeter. Switch bayağı sağlam alet.

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici

Atelier Ryza mükemmel. MÜKEMMEL.

Beklediğimi tamamen değdi. Öykü ve karakterler iyi. Alchemy sistemi serinin en iyisi olmuş. Combat sistemi tam olarak şahane. Eski tur tabanlı casual sistemi bırakmışlar, tur tabanlı JRPG combat sistemi üzerine kurulu ama realtime bir sistem olmuş.

Başyapıt olmuş oyun.

Sosyal ağlarda paylaş

3 saat önce, Liebe dedi ki:

Nerden kaça aldın hocam vergi dahil kaça gelecek acaba 

https://www.shop4tr.com/nintendo-switch-games/ring-fit-adventure-nintendo-switch-game

buradan aldım,  525 liste fiyatı vardı ben aldıgımda  540 fln cekiyordu karttan banka fln. alıyor aradan heralde. Vergisini görücez,  en kötü %18 vergi öderiz . Gelmez ise o   11-15  lira fln. pul parası alıyorlar.

tr'de göremedim alıcak yer henüz. Şurası var bir tek o da ön sipariş  690 tl alıyor löööl 

https://www.gizala.com.tr/ring-fit-adventure-nintendo-switch-on-siparis-urun3039.html

Sosyal ağlarda paylaş

Ben buyuk ihtimalle 2 hafta sonra TR'ye donucem. O sirada 1 yada 2 adet Ring fit getirebilirim. Burda fiyat 159lv, yaklasik 520 liraya denk geliyor. Isteyen olursa, alip TR de kargolayabilirim. Aldigim fiyata vericem, bir beklentim yok, maksat almayi dusunen varsa yardimci olmak. Alicagim yerin link asagida:

https://www.ozone.bg/product/ring-fit-adventure-nintendo-switch/

Tabi direk kesin getiririm diye soz vermiyim, ama bir aksaklik olmazsa 1-2 adet sorun olmaz. Ilgilenen PM atabilir.

Sosyal ağlarda paylaş

54 dakika önce, Liebe dedi ki:

benim siviç aldığım eleman o işte kadıköyde

Bugun gönderitakip'ten baktım güncelleme gelmiş.  Gümrükten cıkmış  alet.  100 tl vergi  tutuyor yazıyor sitede.  640 tl gibi bir ücrete gelmiş oldu toplam

Ücretler

Gümrük Vergisi91.12 TL

Damga Vergisi0.7 TL

Gümrüğe Sunma Ücreti8.0 TL

Yurtdışı İade Ücreti0.0 TL

Toplam99.82000000000001 TL

Sosyal ağlarda paylaş

Alıntı

Super Smash Brothers creator Masahiro Sakurai in which he stated the character would not make a cameo in Super Smash Brothers Ultimate alongside Terry Bogard, another character from Fatal Fury and King of Fighters who was recently added to the Ultimate roster, because the Smash games are "for good boys and girls," inferring Shiranui was too scantily clad to be in the game.

nasıl şaka bir şirket bu ya.

041

Sam tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

iki katı söğüşlemek varken neden yetinsinler? fire emblem'da gittiler 2,5 katı söğüşlediler öyle. puruuizu understand the company (c)(r).

model/animasyon meselesinde de 3d battle'lar 15-20fps kare kare giderken ses çıkarmayan kitleyi tanıyor şirket işte, ne versem yiyecekler diye devam aynen.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...