Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nintendo Switch

GERGE

Öne çıkan mesajlar

1 saat önce, Cokomantis dedi ki:

dedvall adam 4. sviçini aldı (which means ilk üçünü satmış) sen hala bi taneyi satamadın. gel vazgeç bu sevdadan, maryo maeker oynayalım :3

En sonunda onu yapıcam zaten ya sdf, sırf satıcam diye Mario Maker falan almıyorum. Aslında çok pis dürtüyor oyunlar. Ama işte evde oyun oynayacağım zaman WoW, PoE vs. yüzünden sıra gelmiyor ona. İlk alırken ofiste falan oynarım diyordum ama nasıl bir iş disiplini geliştirmişsem işte oyun oynamıyorum iş yapmasam bile lol

Sosyal ağlarda paylaş

On 07.09.2019 at 22:44, GERGE dedi ki:

gerçi puan da biriktiğinden genelde Avustralya’dan alıyorum ben

avustralya puan olayı nedir ?  Her  store vermiyor mu puan ? Veriyor gibi sanki oyun satın aldıkça veya achv. kazandıkça  galiba. Tetris'de gördüm az önce 100 silver diye.  

Bir de bu Nintendo Switch Online Family Membership  nasıl bir şey ? 8 kişiye kadar destekler diyor.  Ortak danaya girilebiliyor mu ^^ 

Sosyal ağlarda paylaş

silver'ların bi önemi yok. mario run diye bi mobil oyunda ingame bişeyler almaya yarıyor. hatta silver'lar store'dan bağımsızdı sanırım. gold'lar hangi store'dan oyun aldığında geldiyse orda geçerli sadece. o yüzden almak istediğin oyun o store'da aşırı pahalı değilse tek store kullanmak daha mantıklı uzun vadede.

family olayını bilmiyorum hiç.

Sosyal ağlarda paylaş

sanal kartla ödemeye çalıştım tırsıyorum normal kart ile ödemeye sacma sapan dolar fln. yazıyor çünkü  oyun başı $ 179,99 fln. yazdı dedim heralde  pesos demek istiyor .   

Şu an arjantin'den yeni hesap açtım ama bir fark olacagını zannetmiyorum. Aynı seklde sallamasyon adres id girdim. 

Alanlardan bilgi bekliyorum ona göre checkout yapıcam ?

Masticore tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, deadwoll dedi ki:

Şu işi bir detaylı anlatabilir mi alanlar? Masticore, gerçi anlamışsındır ama ödeme yöntemini beğenmemiş nintendo.ar, başka kartla falan dene istersen. Bankalar bazen ödemeye engel koyabiliyor belli bölgeler için, ben de Güney Afrika'dan almaya çalıştığımda benzer hata alıyordum.

Bankayı aradım  bizden kaynaklı  red etme yok dediler.  Biz de herhangi bir aktivite görünmüyor dediler. Aldıgınız site kaynaklı olabilirmişmiş

Sosyal ağlarda paylaş

Abi onu geçtim, Target burda hata yaptı. Bazı kişilere mail yollamış Link's Awakening alana bedava oyun hediye (buy 1 get 1 free). Sonra hatayı farkettiler oyunu stock'tan kaldırdılar falan.

Chat'te gelen mail'ın SS'yi kullanarak honor ettirdim deal'ı. Link's Awakening'i aldım üstüne Pokemon Sword pre-order'ladım. Toplam 60$ HAHAH

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...