Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nintendo Switch

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Aletin sol joystick kısmında sorun oldu, kendi kendine yukarıya doğru gidiyor hep. Araştırdım, genel bir problemmiş, çoğu kişi aynı şeyi yaşamış ama saçma saçma çözüm önerileri var hep. Böyle bir şey tecrübe edip de çözen var mı aranızda? Ya da yan sanayi ama daha kalitelisi var mı joypadlerin? 

Sosyal ağlarda paylaş

yazılımsal bişey olmadığından emin olmak için firmware, os falan ne varsa update edip tekrar kalibre et. fiziksel bişeyse toz bok püsür kaçmış olabilir, hava basmalı ya da alkolle temizlemeli yöntemler var. o da olmazsa kesin çözümü joycon'un analog stick'ini değiştirmek diye biliyorum. normal bi ülke olsaydık 10-15 paraya alırdık, 2 tuto izleyip yapardık ama işte shipping + tax + dolar kuruyla zor oluyor =P

Sosyal ağlarda paylaş

On 16.09.2019 at 05:48, Esrk dedi ki:

Aletin sol joystick kısmında sorun oldu, kendi kendine yukarıya doğru gidiyor hep. Araştırdım, genel bir problemmiş, çoğu kişi aynı şeyi yaşamış ama saçma saçma çözüm önerileri var hep. Böyle bir şey tecrübe edip de çözen var mı aranızda? Ya da yan sanayi ama daha kalitelisi var mı joypadlerin? 

WD-40 sıkarak sorunu giderenler var. youtube dan bakabilirsin.

Sosyal ağlarda paylaş

On 16.09.2019 at 00:04, knox dedi ki:

var mi yeni bisiler diye bakiyorum ama hep ayni seyler.

port makinesi olmus guzelim alet.

gerci suclayamiyorum, 15 sene re-release zelda oyunlarini yapistirabilecek ve bunlari satin alacak kitleleri var.

Portlar harici oyun anlamında sorduysan, yeni şeyler var. fire emblem: 3 houses, astral chain, super mario maker 2 yaz başından beri çıkan güzel oyunlar. ayrıca ekim ve kasım aylarında sırasıyla luigis mansion 3 ve pokemon sword and shield çıkacak.

Sosyal ağlarda paylaş

ikisiyle de girişebilirsin ama botw goty aldı :3 link's awakening de güzel duruyo ama botw open world konusunda viçar3'le beraber ders diye okutulacak oyun (tarzları tamamen farklı ama still)

smash, maryo maker, maryo kart, maryo odyssey, fire emlem, astral chain, türlerinden "yeminliyim oynamam TAŞ YERİM DE OYNAMAM" derecesinde nefret etmiyosan çok düşünmene gerek yok. maryo & ribbids'i de baya övüyolardı. onu daha oynamadım. %50 indirim görüyo arada. ben mcu fanboysu olduğum için mua3 önericem bi de sdf

port olarak, sırf performansını merak ettiğim için d3'e kayıyo elim. o da %50 mi ne iyi bi indirim görüyodu sanırım. 60fps d3'ü nası soktular o alete, hayret. genel olarak "ben bunu yolda işte yatakta salonda tv akarken de oynarım yea" diyosan 1-2 review izle, düzgün portlayabildilerse girersin sevdiğin oyunlardan. divinity 2'yi de önericektim özellikle steam'le cross save olayından dolayı ama fps düşüyomuş combat'ta büyüler uçarken. turn based oyun ya nolcak meh diyosan olabilir ama port report araştırmadan alma bence. ben konuştum, bg3'ü daha iyi portlayacaklarmış abisi, söz verdi di mi larian'cım?

bu arada voucher olayına bi bak, 100 dolara aldığın voucher'ı 2 tane 60 dolarlık oyunla redeem'leyebiliyosun

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici

Şunu şipariş ettm ben, eksiklikti dpad çok: https://www.shop4tr.com/nintendo-switch-accessories/official-nintendo-licensed-d-pad-joy-con-left-mario-version-for-nintendo-switch

Gelsin, anlatırım.

Bu arada Grid olmuş. Portable olarak oynadığım en iyi olmuş türünde.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...