Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nintendo Switch

GERGE

Öne çıkan mesajlar

triallar endgame content olarak geldi, shrinelardan bahsetmiyorsak daha dokunma yani en az 1-2 divine beast kurtarmadan

switch satin aldiricak iki oyun tartismasiz BOTW ve Three Houses, kalite ve polish akiyor ikisindende. 

xenus sende cocukluk yapma, diskorta gel epicleri savun gene ? weeb populasyonu canli kalmali orada yoksa normieler lakluk ediyor

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici

Strategy seviyorsan Switch Exclusive olarak Mario+Rabbids Kingdom Battle mükemmele yakın bir oyun. DLC'ler de çok iyi.

Sonra başka platformda oynamadıysan Into the Breach çok iyi gidiyor portatif.

Platform seviyorsan öncelikli olarak Super Mario Maker 2 al derim.

Metroidvania olarak başka yerde oynamadıysan da Hollow Knight al. Iconoclasts ve Celeste de çok iyiler.

Yarış olarak Mario Kart 8 tabii.

VN okumadıysan hiç Clannad ve WILL: A Wonderful World var. İkisi de çok iyi.

Puzzle olarak Boxboy var.

JRPG olarak Dragon Quest çıkıyor önümüzdeki ay. Onu bekleyebilirsin.

Sosyal ağlarda paylaş

Soylenenlerin tamamina goz aticam. Ilk konsol/handheld deneyimim, simdiye kadar hep PC gittim. Ondan dolayi sanirim her turden iyi ornekleri deneyip sonrasinda belirli turlere yogunlasmak lazim.

5 saat önce, deadwoll dedi ki:

Switch ilanim vardi Zelda'li falan tam takim, umarim daha iyi fiyata almissindir  ?

Ilani gordum ama yurtdisinda yasiyorum ondan almam mumkun degildi zaten, en azindan yakin zamanda. TL olarak 1700 lira gibi bir fiyata denk geliyor, tabi herhangi bir aksesuar yada oyun yok.

Sosyal ağlarda paylaş

Yurdisindaysan iyi.

Eger handheld oynayacaksan silikon joycon destekleri var onlardan al. TV'ye baglayacaksan da gamepad, pro controller iyi bayagi. Ben smash icin gamecube gamepad aldiydim, onlar da guzel ama rumble, motion sensor vs. yok.

Bunlar haricinde kesinlikle ekran koruyucu, hardcase ve 64 ya da 128gb sd card almalisin.

Sosyal ağlarda paylaş

9 dakika önce, nutella yerim dedi ki:

ortalama kac para simdi bunun oyunları

60 dolares aaa olanlar, arada indirime giriyorlar. Fiziksel kopya istersen Ingiltere'den 300 350 liraya geliyor kapiya kadar.

Fiyatlar yuksek ama ozellikle nintendo'nun kendi title'lari bayagi uzun soluklu ve yeniden oynanabilir.

Bu arada aleti satmaya calisiyorum bir yandan, bir yandan da super mario maker 2'yi kesiyorum. Evde degilsem elimden dusmuyor, evdeysem yuzune bakmiyorum, oyle arada deredeyim ki...

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...