Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hangi Çelik Kapı

akirafes

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
17 dakika önce, goldbären dedi ki:

mutliluck -> bol şans ?

Çok ilginç bir şey paylaşayım. 97 yılında platin metal de çalışıyordum. Yurtdışı ithalatlarını ben yapıyordum. O zaman bu Mul-T-Lock  la yazışıyordum. İtalyan bir kilit markası vardı securie gibi bir şey di bir de bunlar vardı o zaman uzun kapı boyunca kilit yapan aşağı ve yukarı kiliti olan. Bunları tr ye davet ettim. Çok iyi bir anlaşma bitirdim bunlarla. Şimdi isimlerini yanlış yazıyorum. Kafam ne kadar dağınık. Herhalde seneler ce finans piyasasında olmanın etkileri bunlar. İkinci el bir Laguna almıştım bu anlaşmadan. 

akirafes tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

"Çok ilginç bir şey paylaşayım. 97 yılında platin metal de çalışıyordum. Yurtdışı ithalatlarını ben yapıyordum. O zaman bu Mul-T-Lock  la yazışıyordum. İtalyan bir kilit markası vardı securie gibi bir şey di bir de bunlar vardı o zaman uzun kapı boyunca kilit yapan aşağı ve yukarı kiliti olan. (I) Bunları tr ye davet ettim. (II) Çok iyi bir anlaşma bitirdim bunlarla. (III) Şimdi isimlerini yanlış yazıyorum. (IV) Kafam ne kadar dağınık. Herhalde seneler ce finans piyasasında olmanın etkileri bunlar. (V) İkinci el bir Laguna almıştım bu anlaşmadan."

Yukarıdaki paragrafta yer alan cümlelerden hangisi parçanın anlam bütünlüğünü bozmaktadır?

A) I
B) II
C) III
D) IV
E) V

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...