Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Davul cover'larım

Xenocide

Öne çıkan mesajlar

@deadwoll

aghajsdfh abi bugün açmadım, komşulara biraz nefes alma payı bırakayım istedim. yarın açıcam da, o senin yaşadığın şey, deno'ya hosting yapabiliyorum, ben offlinesam deno online ise, benim kanala girdiğinde deno'ya yönlendiriyo. mevzu o.

yarın 5 gibi açıcam. açmazsam dürtükle burdan hahah

Xenocide tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra ...

değüşük bişi yaptım bu sefer. Alestorm - Shipwrecked şarkısının grubun kendisi tarafından yapılmış bir akustik versiyonu var. Bu versiyonunda davul yok (ufak tefek perküsyonlar var sadece), ben bi de bu versiyonunun üzerine orjinalinden esinlenilmiş, biraz hafifletilmiş bi davul coverı yaptım, afiyetle yiyiniz;

@Revangelis özellikle sana gelsin bu hahah

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra ...

acaba var mıdır diye bi aratırken buldum Alus Doğu Can Güneş isimli bir kanal - arkadaş (Alus ismi midir neyidir bilemedim :P) kendi arkadaşlarını da toplamış, davulsuz Pentagram Bir kaydı yapmış. O kadar güzel yapmışlar ki, orjinalinden kat be kat daha iyi bence. Ben de drum cover yapayım dedim. Fena da olmadı;

Videonun sonunda mükemmel çoraplarımın sponsorship yazısını bulabilirsiniz.

Ducks Socks. 'Ayağınız'a geldik.

Sosyal ağlarda paylaş

güzel olmuş ya baya pro çalmışsın. AYAĞININ ALTINI ÖPİM ABİ. kusur varsa da ben görmedim. muhtemelen 20 yıldır çaldığın parçalardan sdfs.
ilk başta da "yine tepinmeye başladı mk delisi" diye kaçıyor kedi hehe. yavru yeni mi?

metal dışı bir şeyler var mı hiç elinde, ılıkgödlü parça isteyebiliyor muyuz?

Sosyal ağlarda paylaş

ahsdf eyvallah

abi bi tane Diablo isminde siyah kedim vardı. Aşırı seviyodum eşşeği. 1.5 yıl dayanabildi. 1 hafta içinde rahatsızlandı, zayıf düştü ve öldü pankreatit diye bir hastalıktan. yaklaşık 1.5 aydır diğer godaman yalnız kalmıştı. Babamda da bu gariban yavru vardı. Yuva arıyodu. Dedim alayım, hem benim diğer godamana arkadaş olur, hem yuvalanmış olur velet. Öyle yani yavrunun hikayesi.

Ilık götlü gönder gelsin ya, çalabileceğim usuldeyse denerik. değişik şeyler arıyorum ben de. Bi ara aleyna tilki coverlıcam aslında sdfg

bikaç timing hatası var ya bi de. bi türlü düzeltemedim o işi nedense ?

Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...

AHAHAHAH o kadar haklısın ki 

bu arada yeni zilim var insan hayırlı olsun der tıstıs 

kısaca hikayesini de anlatmak istiyorum, çok havalı lanet olsun. Roland'ın #myvdrumslife diye bi etkinliği vardı, evde çalarken footagelarınızı instagrama myvdrumslife tagiyle koyun, içinden eleme yapcaz ödüller var falan dedilerdi. ben de son 4-5 videoma ekledim o tagi. neyse sonuçlar açıklandı, 3 tane finalist, 4 tane de jüri özel ödülü seçmişler. jüri özel ödülünde ben de vardım o ye beybi.

özel ödül de roland ürünlerinde 500 tl indirim kuponuymuş. Hi-hat zil padim  arızalanmıştı zaten, tamire götürcektim, dedim onun yerine yenisini alayım eskisini de 2. crash olarak kullanırım. velhasıl 650 tl'lik zil padini 150 tl'ye almış oldum. nefis bi transaction oldu.

Sosyal ağlarda paylaş

yani editingten kastının ne olduğuna göre değişir. oturup timing hatalarını mikro sound edit yapıp düzeltmiyorum, mostly raw, sadece şöyle bi şey var, bu kayıtları yaparken 4-5 kere çalıyorum (farklı açılardan olmasını sağlayan şey de bu, yoksa 4 tane kameram yok asdf) sonra editte görüntü-playthrough hangisinde iyiyse onları seçiyorum. hatalardan biraz bu şekilde kaçabiliyorum hahah 

ama yani midi signal olarak kaydedip sonra programda midilerin yerlerini düzeltmece falan yok, hem deli işi - uğraşmaya değmez, hem de tam nasıl yapacağım konusunda bi fikrim yok.

Sound tatminkar, 2 senedir davul bende, kendi kitimi oluşturdum, sürekli tweakler yaptım, kickin sesini açtım kapadım, trampetin tonuyla oynadım, left-right balanceları dengeledim vs. vs. uğraştım uğraştım, sanırım optimal ses kalitesine ulaştım gibi hahah

ama şarkıyı çıkardığın zaman sadece davulu dinleyince hala biraz yapay geliyor. şarkıyla beraber harika topluyor sesi.

yemek konusuna gelince, insanlar benden nefret ediyo abi hayvan gibi yiyorum da yok boy uzun diye midir nedir vitaminlenemedim ? göte göbeğe gidiyor yediklerim çoğu zaman bi de sfda

Sosyal ağlarda paylaş

Edit dediğim sounda mix/master falan yaptın mı gibisindendi atıyorum daha fat / punchy olması için eq zart muhabbeti. Kilo kısmına da şöyle söyliyim yok öyle bi dünya sen hayvan gibi yiyorum diyorsun ama viçutun öyle demiyor. Yani yaşamak için/kadar yiyormuşsun onu görüyoruz videodan ? Gold sana ders versin bu konuda bence.
Onun dışında dewamke kêKê sevdim ben.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...