Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Davul cover'larım

Xenocide

Öne çıkan mesajlar

5 dakika önce, zipzip dedi ki:

şu video sonlarında kanalıma abone olun, beğenin gibi şeyler pls

yutub kendi bi şey yapmış, video sona yaklaşırken abone olma şeysi çıkarim mi diye sordu çıkar dedim ben de. son 15 saniye kala falan sanırım logo çıkıyo üstüne gelince abone ol tuşu açılıyo. 

yetmez mi ki acaba? 

pehey sayfa başı. buraya da koyayım ziyan olmasın heh

Xenocide tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 3 hafta sonra ...

bu öyle aniden esmedi.

@zipzip özellikle sana sorayım, videonun üstüne böyle tıklanabilir kutucuklar açılıyodu sanki eskiden, şimdi montajda sağ üst tarafa kanalın logosunu ekledim de mesela o logonun üstüne gelince video boyunca abone olma linki olsun tıklanabilir şekilde istiyorum, var mı bu hala?

Sosyal ağlarda paylaş

3 saat önce, Xenocide dedi ki:

bu öyle aniden esmedi.

@zipzip özellikle sana sorayım, videonun üstüne böyle tıklanabilir kutucuklar açılıyodu sanki eskiden, şimdi montajda sağ üst tarafa kanalın logosunu ekledim de mesela o logonun üstüne gelince video boyunca abone olma linki olsun tıklanabilir şekilde istiyorum, var mı bu hala?

Abi bu videonun altına yorum yapan Tom, izlediğim başka bir 28 görüntülenmeli müzik videosunun altına da aynı yorumu yapmıştı 3-5 saat önce mi ne sdf. Youtube'un kendi botları mı var acaba.

Şu kanalı biraz promote etmek lazım bu arada. Şu boş beleş günlerde, twitch falan açabilirsin belki? Aptal salak insanlar doldurmuş. Arabesk dinleyen yeşil saçlı memesiz kızlar falan izleniyor çatır çatır. Yürü oradan.

Sosyal ağlarda paylaş

asdf instagrama koyduğumda daha 3. saniyeden yorum geliyo, o kesin bot da youtube'dan emin değilim. ama muhtemelen orada da var ya.

bi ara twitch live drumming session denedim, oluyo da aslında da ne bileyim bi fazla uğraş var ya. laptopum olsa her şey kolay olacak da pc ile davulun arası 2,5 metre falan var, kamerayı ordan pc'ye uzat felan, chati takip etmek için televizyona ver görüntüyü bıdısı dıdısı. zor işler ahsdf belki gaza gelir yaparım yine bi ara.

Sosyal ağlarda paylaş

laura6683 gibi kursan sistemi aslında iyi yürür de abla çok tatlış bi abla. bi de sana bakıyorum, at hırahpjsgjsd

yabancı yapcaksan twitch okay de diğer türlü ııh. adam zaten 'Arabesk dinleyen yeşil saçlı memesiz kızlar falan izleniyor çatır çatır' yazmış sonra yayın açsana demiş agsdf

Sosyal ağlarda paylaş

yok orda 50mm objektif kullanıyorum, dar açılı, diyafram eşşek gibi açılabildiği için ışık sorunu olmuyor. Dolayısıyla iso patlatmıyorum, dolayısıyla görüntü daha kaliteli hah

Bi de alan derinliği efekti yarattığı için daha estetik gözüküyor göze. Ama dediğim gibi dar açılı objektif olduğu için geniş bi alanı görmem mümkün değil.

ilk kez denedim onu, benim de hoşuma gitti. kullanmaya devam edicem.

Sosyal ağlarda paylaş

55 dakika önce, deadwoll dedi ki:

Yayına girmeyi düşündüğün bir saat var mı? Açayım twitch'i. Bir de abi memeli bi ablayla anlaş, kamera onu kuş bakışı çeksin, sen çal.

abi sen bu cümleleri yazarken ben yayında tepiyodum valla davulu ?

yarın ve c.tesi pazar açmıcam başka işlerim var da, p.tesiden itibaren yine açarım, takriben akşam 5-6 gibi açıyorum 8.30'a kadar falan. 8.30'dan sonra komşu blocked asdf

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...