Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Davul cover'larım

Xenocide

Öne çıkan mesajlar

Ufak ufak birikmeye başladı, devam da edicem gibi görünüyor. O yüzden yeni bi başlık açayım dedim, hem acıcık reklam olur sdf

Roland TD-11KV elektronik davul seti aldım. deliler gibi güzel bi alet, öncelikle ilgilenen arkadaşlara tavsiye ediyorum ama bok gibi pahalı önden uyarayım, lakin her kuruşuna değiyor, gerçek davuldan daha gerçek aldığım his. Daha önce Yamaha DTXpress 3'üm vardı seneler seneler önce. Amatörlüğün başlarında almıştım, zamanla tat vermemeye başlamıştı, lakin bu böyle deyildir. eyyorlamam bu kadar. Şunlar da cover videolarım tşkrlr

Şu bugün yeni yaptığım kayıt:

ortada bu var;

İlk yaptığım kayıt da aha bu (biraz daha hamdım bunu yaparken)

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
7 saat önce, dasaaa dedi ki:

daha cok maiden tabii.

kamera sayisi artmis. action cam mi asagidakiler?

aslında tek kamerayla 3 kere farklı açılardan kayıt alıyorum (yani 3 kere çalıyorum).  Sonra hepsini birleştiriyorum. Böylece 1 kayıtta hatalı yer varsa diğerinden alarak şaibeli işler de yapabiliyorum kgffdj

@Seperate orjinal fiyatı 13.000 TL aslında da, ben çok acayip feci indirimli aldım, bir takım tanıdıklar sağolsun canım tolga abim ❤️

@Mal üniversite zamanlarında grup falan vardı, çok uğraşırdık kendi çapımızda da hayat işte abi, iş güç para kazanma derdi bilmemne derken davulu da epey bi bırakmıştım aslında, asker dönüşü kafaya koydum ALICAM ULAN BU ALETİ diye, 2 işe birden girdim, biraz gold kastım ve aldım. Şu an için düşünmüyorum, tek derdim çok keyif alıyorum, iyi kötü bi yetenek de oluşmuş, hem daha ileriye taşıyim hem de keyif alayım işte. Ama ileride neden olmasın tabii ki.

Xenocide tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

twitch de yayın açda 2 izmir marşı 2 dombra patlat paraları cukkala ehe ehe.

şaka bir yana valla eline sağlık, o alete o paraları vermek bu dolar kurunda "gomşular ölmesin" diye çok üzücü, elin jonisi  1 maaşla alıyo ? 

gelişmiş bir ülke olaydıkta garajımız olaydı ataydık drum setleri ve 100 wattlık kafa + 4x12 kabinleri. Türk insanının şansını zilkelim.

Sosyal ağlarda paylaş

30 dakika önce, deadwoll dedi ki:

Son videoda senkronda, zamanda falan ufak bir sorun mu var? Yoksa sarki mi oyle? Sanki bir tik geriden geliyorsun tum sarki boyu.

Sarkiyi ilk defa dinledim bu arada orjinalini bilmiyorum.

yani o gözle bi daha izledim de bilemedim. ama şöyle ki, bazen şarkının gazıyla çalarken anlık hızlanabiliyorum, bunu farkettiğim an çaktırmadan yavaşlayarak geri yakalıyorum senkronu. bu aslında şu anda yaşadığım en büyük sorun. zamanla düzelir diye umuyorum. diğer kayıtlarımda da yer yer var bu problem, belki normal dinleyici farketmeyebilir ama davul çalan birinin kulağına gelir direk. keza bunda da var 3-5 yerde. ama tüm şarkıda senkron kayık gibi bi durum işitemedim.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...