Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

BFA M+ ve Raidler Horde vs Alliance Dengesi

paradoksalkedi

Öne çıkan mesajlar

Selam. 

İki arkadaş tekrar Mythic+ High key pushlamak ve raid progress yapmak için geri döndük, bu sefer farklılık olsun Silvermoon da Alliance oynayalım dedim ama Raider.io ve wowprogress'den baktığım üzere Alliance hiç yok ya iki sitedeki leaderboardlarda da. Bu sadece en üst tier için mi böyle yoksa raid ve mythic+ pugları alliance'da ağlıyor mu? oynayan varsa insight pls.

Sosyal ağlarda paylaş

Raid geneli için horde daha iyiydi hep. Alliance sırf human racial için pvp/arena da avantajlıydı. Şimdi adamlar tier sonları ilk 100 guild için ayrı ayrı horde/alliance leaderboard yapıyor , alliance olanı aylar sonra anca dolabiliyor.

https://worldofwarcraft.com/en-US/game/hall-of-fame/mythic-raid/crucible-of-storms?faction=ALLIANCE

Sosyal ağlarda paylaş

9 saat önce, paradoksalkedi dedi ki:

Selam. 

İki arkadaş tekrar Mythic+ High key pushlamak ve raid progress yapmak için geri döndük, bu sefer farklılık olsun Silvermoon da Alliance oynayalım dedim ama Raider.io ve wowprogress'den baktığım üzere Alliance hiç yok ya iki sitedeki leaderboardlarda da. Bu sadece en üst tier için mi böyle yoksa raid ve mythic+ pugları alliance'da ağlıyor mu? oynayan varsa insight pls.

Ben de oynayacak adam olsa da açsam diyordum, benim de Silvermoon'da Ally var bir tane 93 level Paladin. Sıfırdan mı kasıyorsunuz siz?

Sosyal ağlarda paylaş

alliance pug falan oldukça zor ya. benim silvermoon da dwarf warrior var ama artık sadece WQ falan yapmaya giriyorum. aslında alliance oynamak istiyorum ama zaten haftada 1-2 kere m+ yapıyorum oda alliance da işkenceye dönebiliyor. yani şöyle ki  silvermoon da +10 bulabilmek için beklerken sıkıldım. girdim horde ta +13 atal dazar tankladım çıktım.  Benim gibi casual adamsan alliance pek sağlıklı durmuyor.

Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, smyrnas dedi ki:

silvermoon da +10 bulabilmek için beklerken sıkıldım. girdim horde ta +13 atal dazar tankladım çıktım

Abi bu gerçekten böyle mi ya 115 şu an dh valla twisting nether da 6 tane 110 var hazır ama alliance farklılık olsun dedik zonelari falan da daha güzel. Böyleyse biteriz ya ?

Sosyal ağlarda paylaş

geçen haftanın affixleri güzeldi ya ben de resto şaman halimle +16 sots, tos, kr, ad yaptım. +17 ur denedim yemedi. ama muhtemelen dps eksikliğinden yemedi. 407 ilvl hunter vardı bi de fel barrage'lı dh vardı /facepalm. tyrannical haftasında fel barrage almış adam yani, enteresan.

bu hafta pek uğraşılmaz da haftaya yine güzel. hatta haftaya herkes ayı gibi m+ kasar muhtemelen, bence yetişmeye çalışın.

Sosyal ağlarda paylaş

6 saat önce, paradoksalkedi dedi ki:

Abi bu gerçekten böyle mi ya 115 şu an dh valla twisting nether da 6 tane 110 var hazır ama alliance farklılık olsun dedik zonelari falan da daha güzel. Böyleyse biteriz ya ?

yani pug için durum böyle.  mesela Legion da böyle değildi. deli gibi m+ grubu buluyordum. ha horde gene daha iyiydi tabi ama BFA da alliance tam olarak sefilleri oynuyor. bence yol yakınken dönün derim.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...