Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Opera GX Gaming Browser

Xenus

Öne çıkan mesajlar

Alıntı
  • A little summary of the GX-exclusive stuff (I've tried to leave out stuff that's in vanilla Opera):
  • GX Control: You can monitor and limit how much CPU and RAM the browser uses, with both soft (e.g if you're streaming something it might go slightly higher) and hard limits.
  • It has Twitch to tell you when your followed streamers are live (similar to how Opera includes a little side panel for various messaging services)
  • It has "GX Corner", a special page that aggregates gaming news and sales.
  • Special sound effects, designed by the band behind the soundtrack for Gris (which are toggleable)
  • The accent colour is fully customisable, with Razer Chroma support
  • [soon] You'll be able to see videos (e.g walkthroughs, footage and so on), overlaid picture-in-picture over a game you're playing.

Sosyal ağlarda paylaş

18 saat önce, Black-ice dedi ki:

ciddi soruyorum benim de 6 core 16gb makinam var hiç browser kapatmadım. kapatmak mı gerekiyodu sdfg

bende sadece pinli 15-20 tane sayfa var abi min. her zaman+ güncel açılanlarla 25-30 tab.  eğer 3-5 sayfa açıksa kapamaya gerek yok ama hayvanlık yapıyosan benim gibi şart oluyor online oyunlarda. singleda sallamam

Silphatos tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

@GERGE

• WebRTC leak önleyicisini biliyor musun? gerekli midir https://chrome.google.com/webstore/detail/webrtc-control/fjkmabmdepjfammlpliljpnbhleegehm
  • https everywhere kullanıyor musun hala?
  • ublock'u da sen önermiştin ilk burada. adguard'a bi bakayım şimdilik opera adblock'u kullanıyorum. bütün listleri (easylist, easyprivacy, nocoin, adblock warning removal, malware block, fanboy's turkish) açtım.
  • hangi tampermonkey scriptlerini kullanıyorsun bu arada? reddit'te violentmonkey kullanın tamper yerine daha privacy dostu diyorlardı.
Sosyal ağlarda paylaş

@Xenus

WebRTC sadece web'den VPN ile chrome'dan torrent stream (burda da bahsedilen webstream) edersen asil IP'nin leak etmesini engelliyor.

baska bir olayi yok, bosuna kurma web'den torrent stream etmiyorsan.

(magnet vs. skinti degil, sadece chrome ici torrent)

adblock disinda chrome'un guvenlik eksigi yok.

Goering tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

On 12.06.2019 at 18:50, Silphatos dedi ki:

bende sadece pinli 15-20 tane sayfa var abi min. her zaman+ güncel açılanlarla 25-30 tab.  eğer 3-5 sayfa açıksa kapamaya gerek yok ama hayvanlık yapıyosan benim gibi şart oluyor online oyunlarda. singleda sallamam

ateştilkisinde 400 civarı sekme açık 16 ramin umrunda değil

Sosyal ağlarda paylaş

abi operanın artısı;
vpn
adblocker ( başka kullanmana gerek yok )
web whatsapp sekmesi
telegram sekmesi

oyun şeysi tema gibi bişi sanırım ama ya,
bide cpu ram limitter nedir ki? limitlemek istemiyorum ben
ben sadece düşük ihtiyaçları olan browser istiyorum. limitledikten sonra çalışacak mı hızlı o önemli

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...