Jump to content
Saeros

kablosuz kulaklık?

Öne çıkan mesajlar

§ 26 May 2022, 18:48
22 saat önce, Akhlaur dedi ki:

Kulakların küçük mü ?

orta valla. in ear silikon uçlu kulaklıklar arasında taktığım en rahat bu ama samsung bose denemedim

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 26 May 2022, 19:02

Hmm denemek lazım ama böyle şeyleri de denetiyorlar mı acaba.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 26 May 2022, 21:39

In-ear'ları denetmezler.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 27 May 2022, 06:16

Denemeye gerek yok aslında. Sesinin nasıl olduğunu grafiklerine bakarak görebilir, gerekirse EQ ile hafif dokunuşlar yaparak tam istediğiniz şekle sokabilirsiniz. Öğrenmek zor değil, şurada epey iyi bir yazı var: https://crinacle.com/2020/04/08/graphs-101-how-to-read-headphone-measurements/

Özelliklerini beğendiğiniz, grafikleri istediğinizden çok uzak olmayan bir tane alın. Şu anda yenisini alacak olsam daha pahalıları olmasına rağmen hiç düşünmeden kafa üstü olarak dediğim gibi Jabra Elite 85h (özellikleri ve mikrofonları iyi, EQ ile de tam istediğim sesi alıyorum, ANC de sadece ofiste kullandığımdan fazlasıyla yeterli, özellikle ofisteyken hem bilgisayarıma hem telefonuma bağlı çalışması çok iyi. Bilgisayardan bir şey dinlerken/izlerken telefon çalarsa filan hemen telefona geçiyor ve çalmaya başlıyor. Gecikme de çok iyi ama Matebook'dan olabilir bu, sıfır gecikme sorunu ile YouTube, Crunchyroll filan çalışıyor.) IEM olarak ise Galaxy Buds Pro alırdım. Elimde WF-1000XM3 olmasına rağmen su geçirmezliği için yine de Galaxy Buds Pro düşünüyorum ama bu yaz yenisi çıkar büyük ihtimal, bekliyorum ondan. Büyük ihtimal saat ve kulaklığı beraber güncellerim, WF-1000XM3 su geçirmese hiç güncellemeye gerek olmayacak ama çok yağmurda kalıyorum.

Android için parametrik EQ bu: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.maxmpz.equalizer

iOS kullanıyorsanız ama parametrik EQ yok sanırım, iOS almamak için en önemli nedenlerimden biri bu benim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 29 May 2022, 11:00
1 saat önce, GreenPeace77 dedi ki:

Harman curve ayarının günlük kullanımda çok başarılı olduğunu söyleniyor. denemek lazım bu ayarı sonra üzerine kişisel ayarlarla için küçük dokunuşlarla istenilen seviye elde edilebilir.

https://www.reddit.com/r/sony/comments/olt1u6/guide_how_to_get_best_sound_from_sony_wh1000xm4/

Ben de harman curve'e fixleyip dinliyordum android kullanırken, iyiydi ses deneyimim. Apple'a geçince kendim ayarladım zevkime göre. Hatunun müzik kulağı iyi bayağı, sonra ona da dinlettim. Ondan da onay aldım 😛

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Kayıt olun ve aramıza katılın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

• Yeni Oluştur...