Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kablosuz kulaklık?

Saeros

Öne çıkan mesajlar

On 28.07.2020 at 12:39, LathspeLL dedi ki:

Ben de Sony WH-1000XM3 var yaklaşık 10 aydır, ondan evvel de 1000XM2 vardı. XM2 direct Bose QC35 ile karşılaştırılıyordu o dönem. XM3 ikisinden de fersah fersah önde. Bose'da QC35 ve 700'ü denedim, hiç beğenmedim soundstage'i. Ama tabiki kendiniz denemelisiniz karar vermeden önce çünkü ses olayı subjektif.

Sony şu aralar XM4'ü çıkaracak.

Xm4 ne zaman cikar. Ufaktan almam lazim artik bir tane de, xm3'e para verip sonra yenisinin ciktigini gormek istemiyorum haha

Sosyal ağlarda paylaş

4 saat önce, deadwoll dedi ki:

Xm4 ne zaman cikar. Ufaktan almam lazim artik bir tane de, xm3'e para verip sonra yenisinin ciktigini gormek istemiyorum haha

Cok buyuk ihtimalle onumuzdeki hafta cuma gunu duyurucaklar. Teaserlar donup duruyor bir suredir, hep de agustos ayinda release yaptilar su ana dek. 

En kotu ihtimalle xm3 ler cok ciddi ucuzlar, onlar bile rahat sekilde qc35 ve 700 den daha iyi. Tek ciddi kotu tarafi pairing i tek cihaza limitliydi, telefondan bilgisayara geceyim diyince tekrar pairliyorsun falan eziyetti. Yenisinde o olayi cozmuslerdir umarim. 

Sosyal ağlarda paylaş

AirPods pro iyi midir? Bunu almak uzereyim de. Ses kadar rahatlik ve ufak olmasi da onemli. Sony alacaktim ama at kadar sarj kutusu varmis. AirPods pro ya dondum gibi tip olarak sony daha guzel gozukse de. 

Airpods pro fiyati 1600

Sony WF-1000XM3 fiyati 1300.

arada fiyat farki da var aslinda. iPhone ile kullanilacak bu arada

barbu tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

ben yeni aldim.

sesten anlamam ama airpods pro'nun noise cancellingi cok basarili, ayrica rahat ve ufak ?sarji konusunda yorum yapamiyorum, kutuya koyunca doldugu icin. kutuyu da 2-3 gunde bir sarj ediyorum.

fakat surekli taksan dayanmaz sarj sanirim, ofiste 8 saat kulaginda tutsan yani.

1 kere kosuya ciktim gayet rahatti

Sosyal ağlarda paylaş

Sarj olmasi degildi aslinda takil diyim nokta. Sarj kutusu buyuklukleri. 

Acikca ilk Sony diye cikmistim ama

1- AirPods daha rahat

2- daha ufak kutu

3- daha iyi konusma

var diyorlar AirPods pro icin.

sony de daha iyi noise cancelling ve ses kaliteli diyorlar.

sanirim kalite olarak baya benzerler. Ikisini de deneyen cikacagini sanmam ama en azindan kullananlar yazar sa sevinirim.

mesela Sony konusma kalitesiyle ilgili reddit baya sovmus. Dogru mudur?

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...