Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kablosuz kulaklık?

Saeros

Öne çıkan mesajlar

quite comfort 35 aldiydim ben 350$ di sanirim ucak icin falan iyi. Spor yaparken zor olur ama kulak ici degil.

Bu arada ocak 15 de TR gelicem eğer alıp gönderirseniz makul bir ucret karsiligi turkiyeye getirebilirim

amerikadayim.

Valvyn tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
25 dakika önce, aktiftablet dedi ki:

Dünya da bosecu oldugunu sanmıyorum ya. 

Niye ya? Bose'un kendine has bir tarzı var hatta "No highs, no lows; it must be a Bose" gibi bir söz vardı. Tech spec'lerini hala açıklamıyor adamlar. Noise cancelling modelleri bence epeyi başarılı, ilk modeli bile hala bugün iş görüyor.

Sosyal ağlarda paylaş

54 dakika önce, Valvyn dedi ki:

quite comfort 35 aldiydim ben 350$ di sanirim ucak icin falan iyi. Spor yaparken zor olur ama kulak ici degil.

Bu arada ocak 15 de TR gelicem eğer alıp gönderirseniz makul bir ucret karsiligi turkiyeye getirebilirim

amerikadayim.

simdi 700 o fiyata, qc II'ler 200 euroya mi ne dustu

Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
On 14.12.2019 at 15:55, MrLevie dedi ki:

Bari buraya da koyayım. Hyphen diye bir kulaklığa denk geldim geçenlerde ararken, özellikleri reviewları falan fena görünmüyordu. Sipariş ettim bakalım. $61 a geldi sitesinde ödemede kargoyla beraber. Ekstra gümrük ne biner bilmiyorum. Sipariş edecek olursanız linkten edin de bana birer referral olsun:)

Gizli içeriği göster

kulaklık da bu

spacer.png

Hyphen Indiegogo şeysi

Kargo geldi. Fabrika Çin'de olduğundan çinden gelmesi tam 1 ay sürdü. Genel olarak memnun kaldım. $61 doların karşılığını verdi en azından.

Tarz olarak çok şık kesinlikle. Kulağa gayet güzel oturuyor. Dışarıdan da kötü görünmüyor (earpodların ne kadar kötü göründüğünü düşünürsek). 

Kutusu biraz saçma, ama wireless charging var diye dert etmiyorum. Yerinden çıkartıyorsunuz üst kapağı, o sırada tek elle kutuyu yönetebilmek çok kolay değil. Boyutu beklediğimden küçük çıktı, videolarda daha büyük görünüyordu. 

Ses olarak basslar beklediğim kadar iyi değil. Hele içinden çıkan memory foamları taktığınızda iyice yok oluyor. Ama tizlerde gayet temiz net ses vermişler.

Kulaklığı tek olarak kullanabilme opsiyonu da var. Ayrı bluetooth kanalı gösteriyor telefonda direk. 

En çok rahatsız eden kısmı kutuyu her açışımda dışarı gelen plastik enjeksiyon kokusu. Bunun dışında bir sıkıntı yok benim gözümde. 

edit: bu arada gümrük 23tl ödedim onu söylemeyi unuttum.

MrLevie tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

bunların şarj standlarıın kapasitesi çok az oluyor ya. 350-500 mah felan sürekli kullanımda 2-3 günde bir şarj demek. unutuluyor şarja koymaya o an şarj aleti dolu oluyor bilemiyorsun ne zaman bitecek felaan. en ez 2000 mah felan olmalı yok mu öyle model.

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici

buda öyle 12 saat dediğin 2.5 günde bir şarj. anker şu zolo upgraded versiyon iyiymiş ama

https://www.anker.com/products/variant/zolo-liberty-[upgraded]-truewireless-headphones/Z2001011

https://www.amazon.com/dp/B07GKHYVM8/ref=sr_1_10?camp=217145&creative=399373&creativeASIN=B07GKHYVM8&ie=UTF8&linkCode=as2&sr=1-10&tag=ianker-20

https://www.androidpolice.com/2019/03/05/anker-quietly-upgrades-the-99-zolo-liberty-true-wireless-earbuds-to-last-100-hours-with-their-charging-case/

çok ilginç hiç bi yere kulaklık kaç mah, charge case kaç mah, aptx var mı yok mu yazmamışlar. 100 saat bunun charge case. 15-20 gün gider. fiyatta öyle uçuk değil gibi.

Sosyal ağlarda paylaş

40 dakika önce, GERGE dedi ki:

Anker'ler fiyat&perf.  cok iyi  o kadar cok model cıkıyor ki takip edemiyorum.  Sırf muzik için alıcak olsam anker veya Blitzwolf alırım.   Blitzwolf'u  son zamanlarda cok duyuyorum. BW-FYE7 TWS modelini özellikle ama  kullanmadım, görmedim hiç.  

Sosyal ağlarda paylaş

On 12.01.2020 at 16:00, MrLevie dedi ki:

Dışarıdan da kötü görünmüyor (earpodların ne kadar kötü göründüğünü düşünürsek). 

Evet , çok kötü görünüyor ama mikrofon performansı için en iyi tasarım bu malesef.  Mikrofonu nasıl  ? Denedin mi hiç   gürültülü ortamda konuşmayı.

Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, Masticore dedi ki:

Evet , çok kötü görünüyor ama mikrofon performansı için en iyi tasarım bu malesef.  Mikrofonu nasıl  ? Denedin mi hiç   gürültülü ortamda konuşmayı.

Gürültülü ortamı bilemiyorum ama caddede yanımdan arabalar geçerken arkadaşımla rahat rahat konuştum. 

Sosyal ağlarda paylaş

• 6 ay sonra ...

Bisiklet üstünde tek kulağa takıyorum genelde müzik dinlemek için ama kablosuza geçeyim rahat edeyim diyorum, var mı şöyle bi f/p önerisi? Kulaktan düşmesin, ses kalitesi aşırı önemli degil, konuşma vs olmasına gerek yok dümdüz kulaklık olabilir, gerçi böyle yazınca herhangi bir kulaklık da oluyor gibi oldu ?

İkisinden birini alıp geçicem sanırım.

https://www.amazon.com.tr/Huawei-AM61-Bluetooth-Kulaklık-Siyah/dp/B075THDT3M/ref=sr_1_7?dchild=1&keywords=kablosuz%2Bkulaklık&qid=1595519662&s=electronics&sr=1-7&th=1

https://www.amazon.com.tr/QCY-T6-Kablosuz-Bluetooth-Kulaklık/dp/B086V4SJVH/ref=sr_1_4?dchild=1&keywords=kablosuz+kulaklık&qid=1595520676&refinements=p_36%3A13758220031%2Cp_n_feature_browse-bin%3A13711136031%2Cp_72%3A13136589031&rnid=13136585031&s=electronics&sr=1-4

Seperate tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de Sony WH-1000XM3 var yaklaşık 10 aydır, ondan evvel de 1000XM2 vardı. XM2 direct Bose QC35 ile karşılaştırılıyordu o dönem. XM3 ikisinden de fersah fersah önde. Bose'da QC35 ve 700'ü denedim, hiç beğenmedim soundstage'i. Ama tabiki kendiniz denemelisiniz karar vermeden önce çünkü ses olayı subjektif.

Sony şu aralar XM4'ü çıkaracak.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...