Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kablosuz kulaklık?

Saeros

Öne çıkan mesajlar

On 09.12.2019 at 16:18, Bathory dedi ki:

Ya ben dün biraz alkollüyken gaza gelip Sennheiser 4.40 aldım amazon'dan. Bugün sabah ulaştı hemen. iPhone ile kullanacağım ve biliyorum AAC desteklemiyor. Ama ses yine de iyi geldi kulağıma (öyle audiophile biri değilim), görünüş bakımından da çok hoşuma gitti. Ama şimdi içimde acaba Sony wh-ch 700n alsam daha mı iyi olurdu diyorum. Noice cancelling çok aradığım bir şey değil, olmasa da olur yani. Napsam bilemedim.

O oluyor abi. Diğeri sanki daha iyimiş gibi geliyor hep. Ben de aldığım gün Skullcandy Crusher mı alsaydım acaba diye düşündüm. Sonra geçti. Aynı ligin kulaklıkları zaten, arada çok büyük farklar olacağını düşünmüyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

Bende bundan vardı; https://www.hepsiburada.com/plantronics-backbeat-fit-305-suya-dayanikli-ter-gecirmez-kablosuz-spor-kulaklik-siyah-tasima-cantali-p-HBV00000878UZ?magaza=Hepsiburada her şey çok iyi ama kulaklıgı 4 kez servise gönderdim ilki benim hatamdı bi taraftan ses gelmemeye başladı. Tuttular yenisini verdiler, diğerleri hep üstteki menünün belli bir kullanım süresinden kalkmasından kaynaklanmaktaydı. O menü çok gıcıktı kalkınca direk kulaklık gg oluyor. Hatta tuttum üşenmedim bu nasıl ürün diye adamların offical adreslerine mail attım. Bu sorun olmasa zaten sittin sene bu kulaklıktan vaz geçmezdim ama ağzım fena yandı. En sonunda 4. servise gidişinde para iadesi istiyorum dedim yaklaşık 1 yıllık kullanım sonunda iade ettiler paramı geri. Bu saatten sonra plantronics kullanırmıyım bilmiyorum. Şu an bunu kullanıyorum https://www.hepsiburada.com/huawei-sport-lite-am61-bluetooth-kulaklik-siyah-p-HBV00000CW5UI?magaza=Hepsiburada ne çok iyi derim nede kötü derim tam bir f/p ürünü o kancalara alışması biraz zaman alıyor ama sonrasında alışınca ve oturunca bayaa sağlam oluyor.

sleepingdeath tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Bari buraya da koyayım. Hyphen diye bir kulaklığa denk geldim geçenlerde ararken, özellikleri reviewları falan fena görünmüyordu. Sipariş ettim bakalım. $61 a geldi sitesinde ödemede kargoyla beraber. Ekstra gümrük ne biner bilmiyorum. Sipariş edecek olursanız linkten edin de bana birer referral olsun:)

Spoiler

kulaklık da bu

spacer.png

Hyphen Indiegogo şeysi

MrLevie tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

gym'de kullanmalık kulaklık arıyorum.

apple airpods pro apple'ın kendi sitesinden almaya kalkınca 1 ay sonra gönderiyor. araba alıyoz sanki. trendyolda daha ucuza var ama iade etmek istersem etmeyebilirlermiş. kulaklık işi çok kişisel şimdi beğenmezsem iade edebilme şansım olmalı ya. 200 lira daha verip üstüne 1 ay bekleyip en pahalı ürünü alayım mı bilemiyorum... 1900 lira

samsung galaxy buds 372ms latency ile video kesinlikle izlemiycem diyorsan alınabilir 700 liraya.

sony wf-1000xm3 rahat değil tam oturmuyor şikayeti çok var onu da deneyip iade edebilmek lazım. bi de water resistance yok ya. 1500 lira

Jabra 75t de iyi duruyor 1300-1400 liraya yurtdışına giden birine aldırtmak gerek. 

kesinlikle video izlemiycem diyip galaxy buds alıp geçebilsem keşke. 

Sosyal ağlarda paylaş

en rahat olanı ve tek iade edilebileni oysa mecbur verecez. iade edilmeyen kulak içi kulaklık almak büyük kumar. 

mağazalara gidip deneme şansı varsa onu yapmak lazım tabi ki en mantıklısı o. ama ben kulağıma sokmam onları sdf

tiLi tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

7 saat önce, tiLi dedi ki:

en rahat olanı ve tek iade edilebileni oysa mecbur verecez. iade edilmeyen kulak içi kulaklık almak büyük kumar. 

mağazalara gidip deneme şansı varsa onu yapmak lazım tabi ki en mantıklısı o. ama ben kulağıma sokmam onları sdf

Abi hem öyle diyon hem de diyorsun ki ben deneyeyim iade edeyim  ?

Sosyal ağlarda paylaş

https://www.scarbir.com/guide/apple-airpods-pro-vs-cheap-tws

Su teste (sayfanin en sonunda)gordugunuz qcy t5 aldim ,cok begendim. Ses kalitesi cok guzel,volume de cok iyi. sporda da kullanirim ben bunu . Kulakta kesinlikle rahatsiz etmiyor . Tasarim guzel 

Bu test  airpods alternatifi icin yapilmis . Asil duzgun konusma icin aldim , Sesimin karsi tarafa duzgun gitmesi onemliydi benim icin o yuzden aldim. Henuz toplu tasimada denemedim. Kapali alanda cok iyi gidiyor bunu cogu basariyor zaten. Toplu tasima, gurultulu alanda sesin karsiya nasil gittigi onemli onu da gorucez bakalim. 

Masticore tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

On 14.12.2019 at 15:55, MrLevie dedi ki:

Bari buraya da koyayım. Hyphen diye bir kulaklığa denk geldim geçenlerde ararken, özellikleri reviewları falan fena görünmüyordu. Sipariş ettim bakalım. $61 a geldi sitesinde ödemede kargoyla beraber. Ekstra gümrük ne biner bilmiyorum. Sipariş edecek olursanız linkten edin de bana birer referral olsun:)

İçeriği gizle

kulaklık da bu

spacer.png

Hyphen Indiegogo şeysi

Abi bu scam gibi surekli geliyor bana. Instagram’dan. Sayfasina giriyorum , son 2 kulaklik kaldi son 10 dk ,  kacirma yaziyor paso ? Cok merak ediyorum nasil bir sey cikicak. 

Sosyal ağlarda paylaş

5 saat önce, Masticore dedi ki:

https://www.scarbir.com/guide/apple-airpods-pro-vs-cheap-tws

Su teste (sayfanin en sonunda)gordugunuz qcy t5 aldim ,cok begendim. Ses kalitesi cok guzel,volume de cok iyi. sporda da kullanirim ben bunu . Kulakta kesinlikle rahatsiz etmiyor . Tasarim guzel 

ben de alayim, nerden aldin?

TR'de 250tl / aliexpress 25$ ??

Sosyal ağlarda paylaş

ali'den aldım qcy kendi shop'u var.  22 ye geldiydi galiba bana kupon mupon zamanzingosu ile.  1 ay sürdü gelmesi. 15 günü tr de geçti tabii. Ses kalitesinin bu kadar iyi olmasını beklemiyordum.  

Konuşmakla işiniz yoksa   başka alternatifler  de var şuradan bakın. https://www.scarbir.com/guide/best-sounding-wireless-earphones-50-dollar   bayağı tuttum bu siteyi. 

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...