Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Avrupa'dan Futbol [19/20]

k1nJo

Öne çıkan mesajlar

• 3 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...

Alıntı

Fransa'nın Lille takımında forma giyen Yusuf Yazıcı, Avrupa futbolunun kulüp düzeyindeki iki numaralı organizasyonu UEFA Avrupa Ligi'nde bir sezonda en fazla gol atan Türk futbolcu oldu.

https://www.hurriyet.com.tr/sporarena/yusuf-yazici-uefa-avrupa-liginde-tarihe-gecti-41749700

17.5 milyona satilan adamdan daha azi beklenmez zaten, helal olsun

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
Alıntı

Takımının 2-0 geride düştüğü maçta iki gol ve bir asist yapıp galibiyeti getiren Burak Yılmaz, Fransa'da kahraman ilan edildi

ah be qral 1 sene daha izlemek isterdik seni super lig'de forma bagimsiz ama futbol cahillerinden kurtardin kendini sen de haklisin

ofsayta dusuyormus, benim bacanagi orta sahaya koysam mangal yapsa 0 ofsaytla mac bitirir.

sardalya tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Burak çok acayip bir adam. Ben hep sevdim. Ara ara çıldırtan ofsaytları olmadı değil ama hakikaten çok acayip bir kalitesi var.

Hatırlayanlar var, devre arası Diagne'yi 10-12 milyon Euro'ya aldığımız sezon "lan Burak'ı alaydık keşke" dedim. BJK alınca BJK'lılar burun kıvırdı, yine performansı beni haklı çıkarttı. Zamanında Cenk Tosun mu Burak mı birinci forvet tartışması vardı milli takımda, gözüm kapalı Burak dedim diye de laf yemiştim. Adamın en önemli özelliklerinden biri hızıydı, artık gitti yaş itibariyle. Hala atıyor ama. Bu sezon kaç hafta sakat yattı, döndü, aynen devam ediyor.

En büyük iki özelliğinden biri çok yönlü oyuncu olması zaten, diğeriyse kendini sürekli geliştirmesiydi. Adama hava toplarında zayıf dediler, kafa golü atmaya başladı, uzaktan şut çekemiyor dediler çekti, çalım atamıyor dediler onu da kapattı hep yıllar içinde.

Bir de ayrı bi havası var, böyle bi insanı beklentiye sokuyor hep, hep bi acayiplik yapacak izlenimi veriyor. En son böyle izlediğim yerli forvet Ümit Karan'dı.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...