Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

E3 2019

Xenus

Öne çıkan mesajlar

51 dakika önce, Black-ice dedi ki:

abi lütfen 1995 yılında eve gelip önlüğümü çıkarmadan oynadığım oyun için hikayesi tırttı falan deme gözünü seviyim ya iki saniyede tadımı kaçırdın. run and gun oyunda ne hikayesi, öyle olsa bile 25 sene önce alienvari bi konusu vardı işte daha ne olsun

tamam tamam, lafimi geri aldim :) Level editoru ile kendi level imi yapmisligim var oyunda, gerci yaratik coklugundan ekran kilitlenmisti.

Sosyal ağlarda paylaş

23 dakika önce, Xenus dedi ki:

neyse yazdım. hayatlarını kurtarıyorum resmen ?,

artık bi free copy yollarlar.

https://steamcommunity.com/app/910490/discussions/0/1649919326321302712/#c1643166544733082502

gabencıları çıldırtayım

steam in cokusunden aldigim keyfi hicbiseyden almiyacam.

azalarak bitsin su steam denen lanet artik

Sosyal ağlarda paylaş

Alıntı

We're very good friends with Epic, as well as with Valve. We've been discussing this lately, but it's a very complicated matter. If you ask me, I'd love to be on both stores, as I feel they will end up complementing each other. I don't feel they serve exactly the same demographic to be honest. But one thing is what you would like and a very different one what is possible. And yes, the game does run on Unreal, which is the best thing since they invented sliced bread and nutella.

egs'de arpg oynayacak çıkmaz yazmış. sen bilirsin dostum ben önerimi yaptım ama başarılar yazıcam dsdf

steam arpg çöplüğüne döndü. grim dawn çıktığı zaman ki açlık yok artık. egs rising star store üstüne arpg yok sanırım henüz. epic de exclusive kabul etmezsen gelme demiş adamlara.

typo yapmışım vaporware olacaktı.

Sosyal ağlarda paylaş

22 saat önce, senko dedi ki:

guzel arpg ne var ki grim dawn'dan sonra cikan?

last epoch, pagan online, wh chaosbane bu sene çıkanlar. zaten sıkıntı güzel olup olmamasından ziyade quantity > quality oyun yığıldığından arada kaynayıp gidiyor bi de online ağırlıklı falansa bunun gibi.

Sosyal ağlarda paylaş

3 dakika önce, Xenus dedi ki:

last epoch, pagan online, wh chaosbane bu sene çıkanlar. zaten sıkıntı güzel olup olmamasından ziyade quantity > quality oyun yığıldığından arada kaynayıp gidiyor bi de online ağırlıklı falansa bunun gibi.

hmm bunlara bakayım bir karşim, arpg severim ben.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...