Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

E3 2019

Xenus

Öne çıkan mesajlar

Genel anlamda bol çöplü bir Xbox sunumu oldu.. Sadece Cyberpunk 2077 Hype yaptı onun dışında 12minutes güzel bir soru işareti olarak kaldı.. Yeni konsol 120fps ve ssd harddisk olayı güzel bir heyecan verdi. 

Aldıkları studyolar güzel fakat allahınızı seviyosanız artık incik boncuk oyun yapmayın abicim. Bitane böle amiral gemisi oyun yapın.. skicem forzanızı da legonuzu da .. bitane şöle story base, last of us gibi, gow gibi amiral yaratın kendinize. Halo'nun da boku çıktı artık. 

Sosyal ağlarda paylaş

Önümüzdeki 10 yıl Anthem mi oynicaz abicim, laf atıcam diye absürt absürt argümanlar yaratma .. ergenliğini perçinleme lütfen burda sduhfs

Adam hırs yapmış 10 ay önceki taşşağı burda argüman yapıyo. İş bul abim kendine, güzel paralar kazan, güzel arabalara bin güzel karılarla takıl kariyer yap veya doğaya falan açıl dağ bayır ne biliyim sduhfs nasihat verdiriyo kendine paticikte 

Eternal tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

2002'den beri burdayım öyle bir adetten haberim şimdi oldu. Kitlenin beğenmediği bir oyunu başka biri beğendi diye naniklicek bir jenerasyon yeni çıktı demek ki.. zaten kırk yılda bir gelip yazıyorum yarısı da laylaylom postladır benim Anthem'e yaptıgım fanboyluk rp si bile bir goygoydu zaten.  

çekemeyen anthem taksın diyorum ve gidiyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

flight sim hayatımda oynamadım ama o görsel şov nedir abi. müptelasını bulup izlemelik oyun olmuş o oynarken.

12 minutes ilginç bir deneyim.

minecraft meets diaplo. greater rift falan koysunlar akar sdgd.

cyberpunk keanu reeves... holişit.

elden ring bir bok anlamadık.

eyc of yine heyecanlandırdı fhgh.

lego forza racing ve lego sevenler için güzel update.

...

bedesta beklenmez abi. 1 saat fallout online sıçmığına şöyle topluçaz böyle düzeltçez çekerler. mobil elder scrolls oyunu için sizi şöyle emcükleyecek lootboxlar koyacağız derler. son 3-5 dakikada starfield için 3-5 tane artwork salarlar fanboylar bedestam beeee çeker. kapanış..

Sosyal ağlarda paylaş

ahah godd howard ya, fo76 sorunlarını esgeçmedi.

ooo blades bu gece çıkıyor, helal adamlara iyi sürpriz. yükleyeyim.

çıkmış bile vay canına hem izliyorum hem indiriyorum ahah ne günlere geldik.

aaaa fo76ya npcler geliyor dialoglu, yeni main story ile, süper!

Sam tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...