Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Baldur's Gate 3

Gangren

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...

Uzun suredir Larian da calisan bir arkadasim ile konustum BG3 hakkinda. Pek bilgi veremedi NDA ve Heavy WIP te olmasi nedeniyle ama konusmalardan anladigim kadariyla Isometric olacak. Cunku lisans hakkinda konusurken pek rakibimiz yok zaten Isometric RPG konusunda dedi. Belki combatta bir surpriz cikabilir ama.

Yeni motorun cok iyi oldugunu soyledi ama haliyle detaya giremedi yine. Alpha vs. konusunda da soz aldim bir aksaklik olmazsa ?

Sosyal ağlarda paylaş

Amcan Sven aslinda piyon, isleri benim ark yonetiyo arka planda ama Top Secret iste. Sadece ben biliyorum, kendisinin bile haberi yok.

Saka bi yana alpha access falan bahsetmemin nedeni birden fazla key istemis olmam. Fazladan gelenleri burda dagitirim oynayacaklara. Gerci daha baya var gibi o asamaya.

Sosyal ağlarda paylaş

On 08.07.2019 at 15:50, BloodBane dedi ki:

Surda ne rage olmus anlamis degilim, rage olcak biseyde yazdigimi sanmiyorum yani. Eskiden alinti yapinca OM ye geliyodu sanirim, artik gelmiyo mu? ?

Ya hayatı boyunca bir spinoff harici tüm oyunlarını izometrik yapmış bir şirketin, yine Dark Alliance hariç tüm oyunları izometrik olarak çıkmış bir serinin devam oyununun izometrik olarak çıkacağını söylemek niye big fucking deal oluyo tarzı bişey yazmıştım da; arka sayfada bunun baya muhabbeti dönmüş ve onun üzerine yazmışsın sen de. Ben de bunu sonradan görünce aman ali rıza bey tadımız kaçmasın çektim yani ? Kusura bakma.

Sosyal ağlarda paylaş

Arcanumun IPsi actiblobda, vereceklerini pek sanmıyorum. Bide bi şekilde alsalar bile Outer worlds ü ilk yapmaya başladıklarında Boyarsky ve Cain in atmosfer ve gameplay olarak referans gösterdiği oyunlardan biri arcanumdu ama gameplay vidyolara bakıyorum zerre alakasını göremiyorum, daha çok fallout4 trenine binilmiş gibi bi izlenim var. O yüzden geçtim spinoffu spiritual successor bile zor bu devirde.

Sosyal ağlarda paylaş

13 saat önce, bliksem dedi ki:

Ya hayatı boyunca bir spinoff harici tüm oyunlarını izometrik yapmış bir şirketin, yine Dark Alliance hariç tüm oyunları izometrik olarak çıkmış bir serinin devam oyununun izometrik olarak çıkacağını söylemek niye big fucking deal oluyo tarzı bişey yazmıştım da; arka sayfada bunun baya muhabbeti dönmüş ve onun üzerine yazmışsın sen de. Ben de bunu sonradan görünce aman ali rıza bey tadımız kaçmasın çektim yani ? Kusura bakma.

Kusura bakicak bisey yok zaten de, alinti bildirimi gelince ve ustune mesaj rage commentiyle duzenlenince insan ister istemez ne yazdigini merak ediyo :) 

Izometrik konusunda haklisin ama oyun motorunun Dragon Commander motorunun gelistirilmis versiyonu olarak gecmesinden dolayi acaba farkli bisey olabilir mi suphesi var.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 3 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...