Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Android TV

BiTcH_oFBaT

Öne çıkan mesajlar

Aramada bulamayınca buradan sorayım istedim. Kullanan, memnun/pişman olan filan var mı?

Eski tip LCD TV sahibi olarak bu cihazlardan almak istiyorum ama karar veremedim.

Xiaomi Mi Box S 4K Android TV Box Media Player en iyisi gözüküyor ama çok fazla wifi ve takılma yorumu da var. en büyük eksikliği ethernet girişi olmaması misal. fiyat olarak da uçmuş durumda.

Buna alternatif Wechip V8 1GB/8GB TV Box yarı fiyatına. çakma ürün gibi duruyor ama bunda üstteki sorunları yazanlar pek yok. negatif yorum da pek yok. Lakin insan huylanmıyor da değil.

Başka model filan kullanan veya önerebilecek olan varsa süper olur. Daha çok hdd'den film/dizi veya blutv vb. uygulamalardan bir şeyler izlemek için ihtiyacım var. Browser olması da güzel olur ?

Sosyal ağlarda paylaş

Daha önceden çıkan Nexus Player vardı, babamlara verdim hala kullanıyorlar belki onun fiyatı daha düşmüştür. 

En mantıklı alınabilir olanı her şekilde Xiaomi Mi Box S.

Fakat telefonun android ise ve embedded bir yazılıma ihtiyacın yoksa, direk Chromecast'e yönel.

evde Chromecast + Google Home + Android telefon üçlüsüyle baya tatlı yaşıyorum açıkçası.

MrLevie tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

kesinlikle çin varyasyonu bir şey alma. genelde Android TV yerine düz Android yüklü geliyor onlar, dolayısı ile bok gibi arayüz ve optimize olmuyor.

Xiaomi Mi Box S baya iyi. Chromecast ultra desteği de var.

Eğer bilgisayardaki bir şeyi kablosuz olarak aktarma ise amaç, Chromecast 2 almak daha güzel olabilir. Anne & babama aldım ben, kablosuz her türlü dizi sitesini veya Netflix YouTube falan rahat kullanıyorlar.

Sosyal ağlarda paylaş

Xiaomi Mi Box S bunu aldım. Yani Çin menşeili şeyler de sorun yaşarım diye en azından marka olan bir şeyi tercih ettim. Bakalım. Tek sorunu tek usb ve ethernet girişi yok. Bir ara paraya kıyıp tplinkin şu hem usb çoğaltıcı hem de ethernet çevirisi olan aparatı almam lazım.

bu arada cihazın tek sorunu app store'da chrome yok. Ama onu da .apk'sı ile yüklendiğini öğrendim.

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...