Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

altin ve code gift, diger ++

nazareth

Öne çıkan mesajlar

bu senelerde mali olarak oldukca zor durumdayim

oyundan da cok biktim bu son 2 hafta 2 emisary 2 wq yapmadim bile ayda sadece 1myhic+ run yaptim belki

legion sonu token 330x iken 30-40 token almistim

simdi gold falan yaptigim yok nbe oynuyorum ne ugrasiyorum 2020 e kadar oyun suresi var.

caravan mountu da 5 m verip almistim 3 tane froga da 1 m verdim

store mountlardan sadeedeson eklenen yok petlerin tamamimi var

derken hala cok gold var kulanacakta bir yer

mali olarakda zorlaninca bi deniyim sansimda dedim 3-4 kere cok yakinimdaki bi kac kisye vermsitim altin hic ticaretini yapmadim.

bu kadargold varken yapicaktabisi yokken belki dgerendiren olur

ciddi miktarda blizard gmlerin alarma gecicek miktara girmek istemiyorum 5-6 servera yigi 17m uzeri gold olsa bile yani kucuk mikarda bas agritmacak milktarda biriler dusunenler varsa yada bi oyun almak istiyor almiyor yada stordan mount pet alicak amagold yok o kadar da verilmez diyorsa goruselim

smart phonum yok banka hesabim yok istanbul sisli idim burdan degil baska bir turlu kisisel msglasma yapilirsa oyun ici de merhabalasabiliriz.

ben 2007 de uyelik actim saniyordum ama kayitli degilsiniz dedigine gore aklimda yanlis kalmis

konu disi woddan baymistim ama bari gold geliyo diye giriyordum simdi 10 tane120 total 31-32 tane 112-120 karakter var icimden log olmak gelmiyo .8.2 gelene kadar sanirim oynamak boyler iskence olucak

not istanbul sislideyim basda oyun cod bisi olucak olursa. gift pet mount oyun.bulusup accountta gozununuz onunden yappabiliriz yoksa bu sekil oyun trasferi cin 3 .bir kisi lazim kardes arkadas accounta girecek yada arkadas kendi accountuna alicak .obur her turlu tanismadan bildmedigim adamlarla alisveris zor.

uzun yazidigim icin ozur dilerim.benim gozumde en guvenli yontem ve riski de yok .

soyle ki  gift etmede sorun olamdigi gibi maile direk gidiyo oyun ici de bi takas bisi olmadigi icin algortimaya falan takilma ihtimali yok altin satisi gibi riskli degil tos'a direk karsi degil.

Sosyal ağlarda paylaş

iste onlara ragmen legion sonu bile 30-40 token almama ragmen aman ilerde tukseirbilemedim boyle yariya dusecegini hala tonla gold var su aralar oynadigim yok mali olarakta zorda olunca birileri ibisiler almak isterse hele ki storedan illegal bisilere girmeden halledelim diye dusundum.ne edecegim goldu yok her ne kadar 10 gunde 10k gold bile gelmemis olsa oynamdigimdan milyonca goldu harciyacak bier yerimde yok

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...