Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

?​​​​​​​Galatasaray 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma​​​​?​​​​​​​

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

On 23.05.2019 at 16:07, fenn dedi ki:

Bu sene beşiktaş veya fener olsaydı şampiyon görürdünüz başlığı. Özellikle 4. yıldız gözümüze gözümüze sokulurdu

Zaten Beşiktaş şampiyon olduktan sonra ben acmistim basligi " sampiyon 2017/2018 genel tartışma" diye.

Oyle ekstrem bisy olmadi yani biz şampiyon olunca da, suan sizin oyle mi yapsak boyle mi yapsak dediginiz seyi başlatmıştık. 

Easy champ

Sosyal ağlarda paylaş

On 27.05.2019 at 02:03, Xenus dedi ki:

zlmesyb5om031.png

Bu arada bu tablo gayet iyi. Selcuk ve Tarik 5.1m para aliyor toplamda. Ustune 2.1m Eren. Bunlar ana kadroda olmayan adamlar. Bunlar gittikten sonra acilacak ciddi maas araligi var.

Diagne her ne kadar bonservisi pahali da olsa 1.15m euro ile her zaman iddaa ettigim one-off gider vs recurring gider skalasinda gayet iyi durumda. Daha yuksek para veren gelirse satarsin, yoksa 1.150m eur alan adami artik satmak icin bir sebebin yok. 

Belhanda - Feghoulu gibi adamlar yerine bu tarz isimler daha ucuza bulunabilir. Mariano bandinda 2-3m arasi kaliteli yabanci getirebilecegini dusunuyorum ben. Onumuzdeki 2 sene icinde Muslera alternatifi bulunmus olmali - 4m'dan cok daha aza olacaktir. Su andan Mert icin pusuya gecerdim acikcasi. 

Kadrolari 2-3 senede bir elden gecireceksin - muhendislik burasinda isin. Sneijder gibi 5m'dan baglamana gerek yokmus demek ki sampiyonluk icin bunu anlatamadik ama kimseye. Tavani neye belirlersen gerisi de o kadar aliyor iste yillardir yazmaya calistigim sey buydu. Gencleri 1-2 bandina, tecrubelileri 2-3.5 bandina, altyapiyi <1 bandina cekip saglam kadro kurmak gayet mumkun. Onyekuru 1.2m filan gayet bargain imzalar.

Sosyal ağlarda paylaş

Feghouli'nin bu takımda kalması lazım. Adam resmen kilit açıyor, winner ruhu yansıtıyor, kaç maçı kendi başına getirdi.

Belhanda eleştirildiği kadar kötü değil, takımda kalmasında sıkıntı yok, ama daha iyi alternatif her türlü gelebilir, o zaman yollanabilir. Belhanda'nın esas sıkıntısı zorlu rakibe karşı çok çabuk oyundan düşüyor, bu da CL'de çok sıkıntı yaratır.

Sosyal ağlarda paylaş

• tarihinde Rewendor tarafından bu konu kilitlendi
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...