Jump to content
pattisliborek

­čĆćÔÇőÔÇőÔÇőÔÇőÔÇőÔÇőÔÇőGalatasaray 2019-2020 Sezonu Genel Tart─▒┼čmaÔÇőÔÇőÔÇőÔÇő­čĆćÔÇőÔÇőÔÇőÔÇőÔÇőÔÇőÔÇő

├ľne ├ž─▒kan mesajlar

┬ž 23 Eki 2019, 14:28
17 saat ├Ânce, Rewendor dedi ki:

Belhanda ilk yar─▒ gayet ta┼č gibi oynad─▒, hakk─▒n─▒ yediler. ─░kinci yar─▒ oyundan d├╝┼čt├╝, ├ž─▒kmas─▒ normaldi, ─▒slaklayan salakt─▒.

valla salak sensin diye ├želik ayna tutay─▒m ├Ânce ­čÖé

d├╝n trib├╝nde benim bireysel olarak tak─▒ma olan katk─▒m belhanda'dan fazlayd─▒.

bir de uyuz oldu─čum, "oyuncu ─▒sl─▒klan─▒r m─▒ Q_Q" var. Niye ─▒sl─▒klanm─▒yor? Anaokul ├žocu─ču mu bunlar? K├Ât├╝ oynuyorsun diye tak─▒mdan kovam─▒yorsun ama b─▒rak da seyircin sana allah belan─▒ versin diyebilsin. Adam gibi top├žuysan sen oyununu oynars─▒n herkes g├Ât olur kal─▒r. Ama ├ž─▒karken sana tepki g├Âsteren taraftara ben e┼č┼če─čim ben e┼č┼če─čim diye ba─č─▒r─▒rsan zaten o ─▒sl─▒─č─▒n fazlas─▒n─▒ haketmi┼čsin demektir.

10 numara oynayan adam─▒n bu kadar fazla top kayb─▒ yapmas─▒, sa├žma sapan paslar atmas─▒ b─▒rak da taraftar─▒ k─▒zd─▒rs─▒n. Ki olay tek ma├ž da de─čil. Ne yapt─▒ bu sene belhanda? Hangi ma├žta ekstra ne katt─▒ tak─▒ma? Fatih Terim'in Belhanda ┼čeklinde dildosu oldu─čuna eminim. iyi oynad─▒─č─▒ndan falan de─čil s─▒rf bu y├╝zden sahada bu adam.

FT iki hafta ├Ânce ├ž─▒kt─▒, akl─▒nca racon kesti. gen├ž ├žocuklar─▒ m─▒ oynatsayd─▒k hede h├Âd├ diye. Sel├žuk'la Feghouli miymi┼č o kadar atar─▒n tek sebebi? nerdeyse birebir ayn─▒ kadroyu sahaya ├ž─▒kar─▒p, sonradan da soso'yu tekrar oyuna almas─▒ zeka dolu hareketti cidden.

17 saat ├Ânce, Rewendor dedi ki:

Marcao iyi s├╝kse yapt─▒ CL vitrininde

ortasahada garanti oynamay─▒p birka├ž kez ├žal─▒ma giren ve topu kaybeden bir stoperi hi├žbir cl kul├╝b├╝ al─▒p kadrosuna eklemek istemez herhalde. D├╝nk├╝ oyunuyla pek bir s├╝kse yapt─▒─č─▒n─▒ sanm─▒yorum.

16 saat ├Ânce, Sotto dedi ki:

Nasil izlediniz bilmiyorum da bu takimi 2 mactir ulu manitular koruyor.

kat─▒l─▒yorum ­čĹŹ

Real d├╝n isteseydi 90 dakika boyunca s─▒rf pas yapard─▒ ve bizimkiler topa dahi dokunamazd─▒. bizim ceza saham─▒z i├žinde bile 5+ pas yapt─▒klar─▒ bir s├╝r├╝ pozisyon var.

Cthulhu taraf─▒ndan d├╝zenlendi

Bu mesaj─▒ payla┼č

Bu mesaj─▒n linki
Sosyal a─člarda payla┼č
┬ž 23 Eki 2019, 14:31

Belhanda'n─▒n top kayb─▒ sebebi adam─▒n zor pas denemesi. O zor paslar olmadan da o savunmay─▒ a├žam─▒yosun i┼čte. Hemen her buldu─čumuz tehlikeli pozisyonda┬áadam ba┼člatt─▒ ata─č─▒ ilk yar─▒. B├Âyle riskli oynarken de tabii ki yer yer top kaybedeceksin.

Bu mesaj─▒ payla┼č

Bu mesaj─▒n linki
Sosyal a─člarda payla┼č
┬ž 24 Eki 2019, 11:52

Protesto gayet normal bi┼čey abi, y─▒ll─▒k 4.5m alan adam alk─▒┼član─▒p ilahiyle sahneye ├ž─▒k─▒nca s─▒k─▒nt─▒ yok ─▒sl─▒klan─▒nca galiz k├╝f├╝rle kar┼č─▒l─▒k.┬á

Bu mesaj─▒ payla┼č

Bu mesaj─▒n linki
Sosyal a─člarda payla┼č
┬ž 24 Eki 2019, 21:35
On 23.10.2019 at 16:31, Rewendor dedi ki:

Belhanda'n─▒n top kayb─▒ sebebi adam─▒n zor pas denemesi. O zor paslar olmadan da o savunmay─▒ a├žam─▒yosun i┼čte. Hemen her buldu─čumuz tehlikeli pozisyonda┬áadam ba┼člatt─▒ ata─č─▒ ilk yar─▒. B├Âyle riskli oynarken de tabii ki yer yer top kaybedeceksin.

Ofsayta dusuyor diye forvet yeren var ben bile futboldan daha iyi anliyorum ortalama yorumlara bakinca

ha belhanda dunku macta kotuydu bence tam gecen sene ilkyaridaki oyununu oynadi. ama top kaybi = kotuÔÇÖnun yanlis olduguna katiliyorum

Bu mesaj─▒ payla┼č

Bu mesaj─▒n linki
Sosyal a─člarda payla┼č
┬ž 25 Eki 2019, 08:10

K├Ât├╝ye k├Ât├╝ demeyi bilin abi. Belhanda gibi adamlar─▒n elinde oyuncak olamaz bu kul├╝p. Gams─▒z adam.┬áKo┼čmuyor, m├╝cadele etmiyor.

Bu mesaj─▒ payla┼č

Bu mesaj─▒n linki
Sosyal a─člarda payla┼č
┬ž 25 Eki 2019, 08:17

Belhanda gayet k├Ât├╝, savunulacak bir taraf─▒ yok. ┼×ut ├žekemiyor, frikik kullanam─▒yor,┬áikinci santrafor olarak da oynayam─▒yor, savunma zaten bo┼čverdik. Tek yapmas─▒ gereken tak─▒m─▒ pozisyona sokmak. Bir ma├žta iki kez pozisyona soktu tak─▒m─▒ diye ├Âv├╝lecek bir taraf─▒ yok bu adam─▒n.┬á

Bu mesaj─▒ payla┼č

Bu mesaj─▒n linki
Sosyal a─člarda payla┼č
┬ž 25 Eki 2019, 18:46

Hani adam─▒ frikik atm─▒yo ┼čut ├žekmiyo diye ele┼čtirijn de gams─▒z demek ├žok t─▒rt. Gams─▒z dedi─činiz adam daha 2-3 hafta ├Ânce k─▒r─▒k ├ženeyle maskeyle ma├ža ├ž─▒kt─▒. Gams─▒z adam─▒n yapaca─č─▒ i┼č mi o? "Bana ne lan ├ženem k─▒r─▒lm─▒┼č benim" der, yatar evinde, hi├ž kimse de tek kelime edemez, niye oynamad─▒n diyemez.

Bu mesaj─▒ payla┼č

Bu mesaj─▒n linki
Sosyal a─člarda payla┼č
┬ž 25 Eki 2019, 19:31

top kay─▒plar─▒n─▒n sebebi zor pas denemesi demek biraz komik de─čil mi ya ­čśä┬áadam─▒n i┼či o yapam─▒yosa k├Ât├╝ diyolar ki ben izliyorum bazen 3 ad─▒m depar atsa topu alacak atm─▒yor ya da sa├žmasapan yan pas yaparken adam─▒n gerisine falan at─▒yor nerede bu zor pas denemeleri 1-2 defa olur atamazs─▒n ama gerisi atam─▒yorsan fanteziye giriyor, burak y─▒lmaz antalyasporda g├Âbekte oynuyordu, bu iki transfer haberi ├ž─▒kt─▒ gazetelerde┬áondan sonda kendini alex san─▒yordu ma├žlarda fantezi paslar deneyip duruyordu merkezde, bi ma├ž illallah dedi taraftar yuhlay─▒p s├Âvenler y├╝z├╝nden a─člad─▒

gams─▒z dedikleri o burak gibi duygulanm─▒yor adam ­čśä

Fistan taraf─▒ndan d├╝zenlendi

Bu mesaj─▒ payla┼č

Bu mesaj─▒n linki
Sosyal a─člarda payla┼č
┬ž 25 Eki 2019, 19:44

O toplar─▒n ├žo─čunu atabilse zaten Sneijder ya da Alex seviyesinde olurdu, o seviyede olmad─▒─č─▒ herkes├že a┼čikar.

├ľte yandan Belhanda olmad─▒ m─▒ tak─▒m h├╝cuma bile kalkam─▒yor, zaten ├žok k─▒s─▒tl─▒ atak organizasyonunun tamam─▒ Belhanda'n─▒n o paslar─▒ sayesinde geli┼čiyor. Zaten adam─▒n oldu─ču ve olmad─▒─č─▒ ma├žlarda ma├ž ba┼č─▒na gol, puan vb ortalamalar─▒n─▒ koyarsan─▒z fark a├ž─▒k├ža g├Âz├╝k├╝yor.

├çok iyi adam demiyorum zaten, ama ┼ču anda GS'de oynamas─▒ ┼čart, yerine ayn─▒ i┼či yapabilecek adam yok ├ž├╝nk├╝, oynamazsa tak─▒m ┼čut ├žekemeden ma├ž tamaml─▒yor.

Bu mesaj─▒ payla┼č

Bu mesaj─▒n linki
Sosyal a─člarda payla┼č
┬ž 25 Eki 2019, 20:14

Hagi'nin oglunu alabilseydik bu belhanda'nin yerine bari gen├žti, babas─▒ da disiplinli kendine iyi bakan biriydi oglan da ├Âyledir kesin.

Bu mesaj─▒ payla┼č

Bu mesaj─▒n linki
Sosyal a─člarda payla┼č
┬ž 25 Eki 2019, 20:58

td de hagi olsun fatih terim de kl├╝p ba┼čkan─▒ ├žare lucescu

Bu mesaj─▒ payla┼č

Bu mesaj─▒n linki
Sosyal a─člarda payla┼č
┬ž 27 Eki 2019, 16:03

ma├ž ├Ân├╝nden bahaneyi salm─▒┼č reis

Bu mesaj─▒ payla┼č

Bu mesaj─▒n linki
Sosyal a─člarda payla┼č
┬ž 27 Eki 2019, 16:45

Bahane nerede?

Bu mesaj─▒ payla┼č

Bu mesaj─▒n linki
Sosyal a─člarda payla┼č
┬ž 27 Eki 2019, 17:02

a├ž─▒klaman─▒n┬áalt─▒nda "bu oyuncular─▒ ben istemedim transfer d├Âneminde kendi kadromu kurcam" yat─▒yor ama ge├žen sene de ayn─▒ laflar─▒ geveliyordu transfer d├Ânemini bekleyin diye. otoritemi kaybettim kimseye s├Âz ge├žiremiyorum diyemiyor da b├Âyle ┼čeyleri bahane ediyor

Khiran taraf─▒ndan d├╝zenlendi

Bu mesaj─▒ payla┼č

Bu mesaj─▒n linki
Sosyal a─člarda payla┼č
┬ž 27 Eki 2019, 17:05

Bahane uydurmasin. Nagatomo ve Mariano da mi yaz aylarinda alindi...

Umarim FT bir sekil yollanir. Cok isterim Okan, Erol Bulut hamlesini olabilirse.

Bu mesaj─▒ payla┼č

Bu mesaj─▒n linki
Sosyal a─člarda payla┼č
┬ž 27 Eki 2019, 17:20

FM 2020 acin deneyin Okan, Erol Bulut

Bu mesaj─▒ payla┼č

Bu mesaj─▒n linki
Sosyal a─člarda payla┼č
┬ž 28 Eki 2019, 05:53

Zaaaaaaa :D 

EBmdebpW4AAlXdh.jpg

Bu mesaj─▒ payla┼č

Bu mesaj─▒n linki
Sosyal a─člarda payla┼č
┬ž 28 Eki 2019, 10:39

olm oynanan futbol┬áo kadar le┼č ki zaaaa layas─▒m gelmiyor

Bu mesaj─▒ payla┼č

Bu mesaj─▒n linki
Sosyal a─člarda payla┼č
┬ž 28 Eki 2019, 10:54

Falcao'yu dert etmiyoruz ya, zaten oynasa da top alamayacak, dolay─▒s─▒yla atamayacak bu futbolla ­čÖé┬á

Bu mesaj─▒ payla┼č

Bu mesaj─▒n linki
Sosyal a─člarda payla┼č
┬ž 31 Eki 2019, 05:13

Ben Belhanda olmadan ata─ča ├ž─▒kam─▒yoruz arg├╝man─▒n─▒ da ├žok ezik├že buluyorum. ├ť├ž be┼č istatistik b├Âyle g├Âsterdi diye bu adama mahkum muyuz? Ba┼čka ├ž├Âz├╝mler┬á├╝retilir, o istatistikler bi bakm─▒┼čs─▒n terse d├Ânm├╝┼č┬áyani, bu kadar teslimiyet├ži bak─▒┼č a├ž─▒s─▒n─▒ anlamakta g├╝├žl├╝k ├žekiyorum. Onu yapabilse Alex, Sneijder olur diyorsun. ─░rfan Can bir Alex olmasa da gayet g├╝zel bir ┼čekilde tak─▒m─▒n─▒ h├╝cuma sokuyor abi. Belhanda savunmay─▒n art─▒k g├Âz├╝n├╝z├╝ seveyim. Bazen 20 dakika top de─čmedi─či oluyor aya─č─▒na. B├Âyle tak─▒m─▒ h├╝cuma kald─▒ran oyuncu da g├Ârmedim ­čśä

Bu mesaj─▒ payla┼č

Bu mesaj─▒n linki
Sosyal a─člarda payla┼č
┬ž 06 Kas 2019, 05:47

m├╝t├╝┼č tespit m├╝t├╝┼č┼č┼č asdfg

Bu mesaj─▒ payla┼č

Bu mesaj─▒n linki
Sosyal a─člarda payla┼č
┬ž 06 Kas 2019, 20:05

┼×u 1

Bu mesaj─▒ payla┼č

Bu mesaj─▒n linki
Sosyal a─člarda payla┼č
┬ž 06 Kas 2019, 20:06

┼×u 2

Bu mesaj─▒ payla┼č

Bu mesaj─▒n linki
Sosyal a─člarda payla┼č
┬ž 06 Kas 2019, 20:13
5 dakika ├Ânce, FuCKiR dedi ki:

┼×u 2

Gsli degilsen baya ezik bu davranis su. Self za ise lafim yok ama. 

Bu mesaj─▒ payla┼č

Bu mesaj─▒n linki
Sosyal a─člarda payla┼č

Yorum yazmak i├žin ├╝ye olun veya giri┼č yap─▒n

Yorum yazmak i├žin ├╝ye olman─▒z laz─▒m

├ťye ol

Kay─▒t olun ve aram─▒za kat─▒l─▒n!

Yeni bir hesap olu┼čtur

Giri┼č yap

Zaten ├╝yemiz misin? O halde giri┼č yap

Hemen giri┼č yap

├Ś