Jump to content
pattisliborek

­čĆćÔÇőÔÇőÔÇőÔÇőÔÇőÔÇőÔÇőGalatasaray 2019-2020 Sezonu Genel Tart─▒┼čmaÔÇőÔÇőÔÇőÔÇő­čĆćÔÇőÔÇőÔÇőÔÇőÔÇőÔÇőÔÇő

├ľne ├ž─▒kan mesajlar

┬ž 15 A─ču 2019, 12:54

Ya bizde de Umut G├╝ner falan b├Âyleydi i┼čte. Menajer arkada┼člar─▒ kafal─▒yor bunlar─▒ kul├╝b├╝n paras─▒n─▒ bunlar ├╝st├╝nden ├žekiyorlar. BJK'de de kendi profesyonelleri ile yapt─▒─č─▒ transferler hep mant─▒kl─▒ olanlar. Tutmasa bile d├Ân├╝┼č├╝ oluyor, zarar etmiyor tutarsa kar ediyorsun zaten vs.┬á

Kul├╝p kendi Mitrovic'i getirdi tutmad─▒ ald─▒─č─▒n paraya satt─▒n zarar bile etmedin. Umut G├╝ner ve Ahmet Bulut gidip Negredo getirdi ortalama i┼č yapmas─▒na ra─čmen hayvan gibi zarar edip g├Ânderdin falan kajhfasd┬á

Pepe'yi getirende Ahmet Bulut'tu ama para bitince ka├žt─▒. Falcao'yu getirecek olanda Ahmet Bulut i┼čte. Menajerlerin ara├žlar─▒┬ábu tip futboldan falan anlamayan ama s├Âz├╝ ge├žen adamlar oluyorlar. Ali Naibi gibileri kafalayamazlar ama bunlar─▒ kafalad─▒lar m─▒ y├Ânetim kurulundakilerininde ak─▒llar─▒n─▒ ├želebiliyorlar.┬á

Bu mesaj─▒ payla┼č

Bu mesaj─▒n linki
Sosyal a─člarda payla┼č
┬ž 15 A─ču 2019, 13:08

├žok belli zaten menajer oyunu oldu─ču bu transferlerin.banega tam bitti derken menajer paras─▒ imza paras─▒ derken yatt─▒, emre mor da ayn─▒ ┼čekil bitti bele┼če geldi dendi bir g├╝n sonra yine menajer i para istedi oda yatt─▒ kiral─▒k getirdik ┼čimdi de falcao.

serri ve nzonzi ise hi├ž u─čra┼č olmadan 1 g├╝ne bitirildi.arka planda bir u─čra┼č olmu┼čtur ama hi├ž s─▒zd─▒r─▒lmamas─▒ bo┼č yere uzamas─▒n─▒ ve ekstra ├╝cretlerden kurtard─▒ bizi

bir de bas─▒nda ve ├Âzellikle de sosyal medyada┬ás├╝rekli taraftar gazlan─▒yor.yok monaco falcao ile g├Âr├╝┼čmeye ba┼člam─▒┼č, yok ispanya danda talibi varm─▒┼č vs her hafta de─či┼čiyor bu haberlerde hepte kaynak yabanc─▒ bas─▒n.falcao da menajerler ile birlikte hareket ediyor belli yani.twitter da dikkat ediyorum belli baz─▒ hesaplar var y├╝ksek takip├žili s├╝rekli "falcao nobeti" gibi sa├žma sapan twitler at─▒p milleti gaza getiriyorlar

inan─▒lmaz so─čudum bu transferden umar─▒m ger├žekle┼čmez ve taraftar abdurrahim i lin├ž edip ┼ču tak─▒mdan gitmesini sa─člar.y├Ânetime de b├╝y├╝k zarar veriyor bu s├╝re├ž transfer olmazsa daha ilk puan kayb─▒nda kelleler u├žar

Bu mesaj─▒ payla┼č

Bu mesaj─▒n linki
Sosyal a─člarda payla┼č
┬ž 15 A─ču 2019, 18:01
5 saat ├Ânce, Rewendor dedi ki:

Marcao Luyindama transferlerinde de hi├ž ortada yoktu Albayrak. Adam─▒ eylemek ve ger├žek transferler s─▒ras─▒nda ayak alt─▒ndan ├žekmek i├žin her transfer d├Ânemi 2 3 u├žuk adam ismi verip al sen bunlarla ilgilen diye kand─▒r─▒yorlar heralde.

Hahah dogru valla.

Bu mesaj─▒ payla┼č

Bu mesaj─▒n linki
Sosyal a─člarda payla┼č
┬ž 15 A─ču 2019, 19:15

monaco 5m istiyormu┼č falzao i├žin.

abv abd├╝rrahim

Bu mesaj─▒ payla┼č

Bu mesaj─▒n linki
Sosyal a─člarda payla┼č
┬ž 15 A─ču 2019, 21:57

xdn33d95jog31.jpg

EN ZONZ─░

Bu mesaj─▒ payla┼č

Bu mesaj─▒n linki
Sosyal a─člarda payla┼č
┬ž 16 A─ču 2019, 17:58

VARatasaray

Bu mesaj─▒ payla┼č

Bu mesaj─▒n linki
Sosyal a─člarda payla┼č
┬ž 16 A─ču 2019, 18:00

gs taraftari da basariya doymus ben olsam ben de vermem sampiyonluk bunlara, mac baslamis izleyen yok ­čśä

Bu mesaj─▒ payla┼č

Bu mesaj─▒n linki
Sosyal a─člarda payla┼č
┬ž 16 A─ču 2019, 18:13

kadroya bi bakay─▒m dedim hala sel├žuk inan diyor sdfs

y├╝r├╝yebiliyor mu

Bu mesaj─▒ payla┼č

Bu mesaj─▒n linki
Sosyal a─člarda payla┼č
┬ž 16 A─ču 2019, 18:17

gene tarih yazdik 2 faulde kirmizi goren adam, var mi yazilacak tarih baska ­čÖé

Bu mesaj─▒ payla┼č

Bu mesaj─▒n linki
Sosyal a─člarda payla┼č
┬ž 16 A─ču 2019, 18:18

ilki sari olmayabilir ama ikinci direk kirmizi bence

Bu mesaj─▒ payla┼č

Bu mesaj─▒n linki
Sosyal a─člarda payla┼č
┬ž 16 A─ču 2019, 18:19

─░ki kart da do─čru

Baya k├Ât├╝ oynuyoruz. ─░lk 10dk ├╝├ž pozisyon bulup gerisinde bi bok yapmad─▒k.┬á

Falcao olur da gelirse ger├žekten deplasmanda 3 gol anca atar arkas─▒nda b├Âyle orta saha varken┬á

Bu mesaj─▒ payla┼č

Bu mesaj─▒n linki
Sosyal a─člarda payla┼č
┬ž 16 A─ču 2019, 18:22
3 dakika ├Ânce, sardalya dedi ki:

gene tarih yazdik 2 faulde kirmizi goren adam, var mi yazilacak tarih baska ­čÖé

1 faulde k─▒rm─▒z─▒ g├Âren var sakin ol dostum ­čśä

Bu mesaj─▒ payla┼č

Bu mesaj─▒n linki
Sosyal a─člarda payla┼č
┬ž 16 A─ču 2019, 18:22

adam i├žin┬áy├╝r├╝yebiliyor mu diye sorduydum me─čersem penalt─▒ bile ka├ž─▒rm─▒┼č sdfds

Bu mesaj─▒ payla┼č

Bu mesaj─▒n linki
Sosyal a─člarda payla┼č
┬ž 16 A─ču 2019, 18:23
Spoiler

Galatasaray Sportif A┼×, profesyonel futbolcu Steven Nzonzi ile anla┼čmaya var─▒ld─▒─č─▒n─▒ KAP'a bildirdi.

Galatasaray Sportif A┼×'nin KAP'a g├Ânderdi─či bildirim ┼ču ┼čekilde:

ÔÇťProfesyonel futbolcu Steven NÔÇÖKemboanza Mike Christopher Nzonzi ve kul├╝b├╝ A.S. Roma S.P.A. ile oyuncunun 2019-2020 sezonu i├žin ge├žici transferi konusunda anla┼čmaya var─▒lm─▒┼čt─▒r. Buna g├Âre, futbolcunun kul├╝b├╝ne 2019-2020 sezonu i├žin ge├žici transfer ├╝creti ├Âdenmeyecektir. Yap─▒lan anla┼čmaya g├Âre 30.06.2020 tarihine kadar ┼×irketimizin 16.000.000 Euro transfer bedeli kar┼č─▒l─▒─č─▒nda oyuncuyu sat─▒n alma opsiyonu veya 500.000 Euro kar┼č─▒l─▒─č─▒nda 2020-2021 sezonu i├žin tekrar ge├žici transfer opsiyonu bulunmaktad─▒r. ┼×irketimiz ayr─▒ca 2020-2021 sezonunda oyuncunun tekrar ge├žici transferini sa─člad─▒─č─▒ takdirde ilgili sezonun sonunda 13.000.000 Euro bedel ile oyuncuyu sat─▒n alma opsiyonuna sahiptir.

Futbolcuya ise 2019-2020 futbol sezonu i├žin net 3.250.000 Euro sabit transfer ├╝creti ├Âdenecektir.

Kamuoyuna sayg─▒yla duyurulur.

┼×u adam─▒ sadece maa┼ča almak m├╝kemmel i┼č ya. Kimin parma─č─▒ varsa helal olsun┬á

Bu mesaj─▒ payla┼č

Bu mesaj─▒n linki
Sosyal a─člarda payla┼č
┬ž 16 A─ču 2019, 18:24

Seri ve Jimmy kay─▒p, seri galiba oyun tarz─▒na al─▒┼čamad─▒ hen├╝z.

Jimmy daha 10 numara gibi duruyor asl─▒nda. Tam kanat de─čil g├Âr├╝n├╝┼če g├Âre.

Bu mesaj─▒ payla┼č

Bu mesaj─▒n linki
Sosyal a─člarda payla┼č
┬ž 16 A─ču 2019, 18:28

Reziliz cidden. Seri'yle hic calisilmamis orta saha kurgusu. Dan dun.

Arkasi donuk adama faul yapip ikinci sariyi almak icin nasil bir IQ seviyesi gerekiyor acikcasi merak ediyorum ya.

Sotto taraf─▒ndan d├╝zenlendi

Bu mesaj─▒ payla┼č

Bu mesaj─▒n linki
Sosyal a─člarda payla┼č
┬ž 16 A─ču 2019, 19:33

─░lk ZAAAaaaaaa hay─▒rl─▒ olsun ­čśä

Bu mesaj─▒ payla┼č

Bu mesaj─▒n linki
Sosyal a─člarda payla┼č
┬ž 16 A─ču 2019, 19:36

hadi bismillah.

Bu mesaj─▒ payla┼č

Bu mesaj─▒n linki
Sosyal a─člarda payla┼č
┬ž 16 A─ču 2019, 19:41

G├╝zel

futbol y─▒l─▒

olacak 

..

Bu mesaj─▒ payla┼č

Bu mesaj─▒n linki
Sosyal a─člarda payla┼č
┬ž 16 A─ču 2019, 19:42

Ben bu kadar kotu GS gormemistim bayadir ya. Adamlarin ayakta duracak hali yok.

Bu mesaj─▒ payla┼č

Bu mesaj─▒n linki
Sosyal a─člarda payla┼č
┬ž 16 A─ču 2019, 19:46

kamp yerine tatil yapm─▒┼č bizimkiler fb derbisine kadar form tutulursa iyi.

emre mor tak─▒m─▒n en haz─▒r adam─▒ falan ┼čuanda.

Bu mesaj─▒ payla┼č

Bu mesaj─▒n linki
Sosyal a─člarda payla┼č
┬ž 16 A─ču 2019, 20:22

ya asl─▒nda tak─▒m─▒n haz─▒r olmamas─▒ndan ziyade ├žok k├Ât├╝ kadroyla ├ž─▒kt─▒k.sel├žuk bitmi┼č art─▒k kesinlikle emeklili─či gelmi┼č bu sezon te┼čekk├╝r edip yollamal─▒yd─▒k biz ne adamlara vefas─▒zl─▒k yapt─▒k sel├žuk ne ki.bu saatten sonra 11 oynat─▒lmamal─▒ o b├Âlge i├žin mehmet kap─▒┬áve atalay┬á├žok daha iyi alternatifler.seri daha al─▒┼čamam─▒┼č tak─▒ma ama bunun sebebi biraz da ├Ân libero olarak oynat─▒lmas─▒ oldu.iki benzer ├Âzellikli orta saha olunca defans─▒m─▒z da daha ├Âne ├ž─▒k─▒p marcao nun da gereksiz k─▒rm─▒z─▒s─▒ olunca ma├žtan d├╝┼čt├╝k zaten.bir de ├╝st├╝ne 2. yar─▒ya sel├žuk de─čil de seri de─či┼čikli─či ile ba┼člay─▒nca ma├ž iyice bitti ahmet ├žal─▒k ta s─▒vamas─▒ oldu iyice.her sene bu tarz kay─▒plar─▒m─▒z oluyor daha sezon ba┼č─▒ndan eksiklerimizi g├Ârmemiz iyi oldu bence.nzonzi nin kadroya kat─▒lmas─▒ ve feghouli nin 11 e girmesiyle toparlar─▒z.

klasiktir zaten fatih terim in oldu─ču sezonlarda hi├ž haz─▒r ba┼člayam─▒yoruz, haz─▒rl─▒k ma├žlar─▒ laylaylom ge├žiyor.yeni kondisyonerden dolay─▒ biraz umutluydum ama onun da pek faydas─▒ olmam─▒┼č sanki

denizlispor da bence ilk 10-15 hafta ├╝st s─▒ralar─▒ zorlar sonra d├╝┼č├╝┼če ge├žip hocalar─▒n─▒ kovduktan sonra k├╝me sava┼č─▒ verirler.bu ma├ž─▒ vermemizin tek sebebi bence kul├╝benin yetersizli─či.de─či┼čiklikleri fatih hocan─▒n talebiyle mi yapt─▒lar bilmiyorum ama tam bir faziaaa

Esnaf taraf─▒ndan d├╝zenlendi

Bu mesaj─▒ payla┼č

Bu mesaj─▒n linki
Sosyal a─člarda payla┼č
┬ž 16 A─ču 2019, 20:23

rodallega denizliye b─▒rak─▒l─▒r m─▒?

Bu mesaj─▒ payla┼č

Bu mesaj─▒n linki
Sosyal a─člarda payla┼č
┬ž 16 A─ču 2019, 20:32

Hakem kollamalar─▒ hi├ž saklamaya gizlemeye gerek g├Ârmeden devam ediyo. ─░zlemeye de─čmeyecek bi sezon.┬á

Bu mesaj─▒ payla┼č

Bu mesaj─▒n linki
Sosyal a─člarda payla┼č

Yorum yazmak i├žin ├╝ye olun veya giri┼č yap─▒n

Yorum yazmak i├žin ├╝ye olman─▒z laz─▒m

├ťye ol

Kay─▒t olun ve aram─▒za kat─▒l─▒n!

Yeni bir hesap olu┼čtur

Giri┼č yap

Zaten ├╝yemiz misin? O halde giri┼č yap

Hemen giri┼č yap

├Ś