Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

?​​​​​​​Galatasaray 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma​​​​?​​​​​​​

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

uzuldum biraz umarim olabildigince az kisiye gecmistir besiktas olsun bizim takim olsun gorevliler emekciler olsun ..

ben zaten kesinlikle seyircili oynatmayacaklarini ve oynatmamalari gerektigini yazmistim, bizim baskan niye oyle salakca bir aciklama yapti bilmiyorum simdi baktim aciklamasina, kotu niyetli oldugunu dusunmuyorum ama cunku o kadar hesap yapsa kendi takiminin da zararli cikacagini hesaplar.

Sosyal ağlarda paylaş

Sardalya hakli degil. Gs camiasindan konuyla ilgili konusan kimse hakli degil..

Virus tehlikesi var, 50.000 kisi bir araya gelecek,  en az 5.000 gurbetçi gelecek. Böyle bir riske gerek yok dendiginde isi fanatikce korkakliga ceken, stadimizi ilaclattik gelsinler oynayalım diyip, devletten karar cikinca soylem değiştirip o zaman ertelensin diyen kimse hakli degil..

Gs camiasi seyircili oynansin diye lobi yapti. Kimse insan sagligi dusunmedi avantaj kaybetmeyelim derdine girdiler..

Once cengizin istifasini isteyin saga sola laf atmadan bence

Sosyal ağlarda paylaş

Karar alan mekanizmalarla bunun uzerine hareket eden mekanizmalari karistiyorsun. Karar alma mercii Mustafa Cengiz degildi bu konuda. Mac seyircili oynanacak dendi, adam da biz haziriz dedi. Aksaminda seyircisiz dendi, yaptigi aciklama ile ortada kaldi. Bu durumda elbette bu kadar acele davranmis olmasi hatali. Ancak burada Mustafa Cengiz dedi diye mi seyircili oynanacakti mac? Elbette hayir. Sonucta seyircisiz oynanmadi mi? Bu noktada karari veren kimdi? 

Mustafa Cengiz kendi adina buyuk hata yapmistir bu dogru da, karar alma konusunda etkisiz eleman oldugunu degistirmiyor bu.

Sotto tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

koskoca UK'de binlerce danismani olan elinin altinda bakanlar organizasyonlar olan adam hata yapip ulkenin kaderini degistirip geri donuyor da mustafa cengiz 1 spikere konustu diye mi istifa ettirecegiz?

benim bildigim lig ertelemeyi mactan sonra istedik, ilk muslerayi dinledim mactan sonraydi, FT keza mactan sonra.

eger mustafa cengiz, seyircisiz oynatma karariyla mac arasinda "futbolculerimiz olecekkkk maci iptal edin" dediyse iki yuzludur.

mustafa cengiz seyircisiz oynatma karariyla mac arasinda "avantaj kaybediyoruz, ertelenmesi lazim" dediyse iki yuzlu degildir, gayet valid bir istek. bunu istemeyen adama mal diye bakarim rakip bile olsa

Sosyal ağlarda paylaş

O donemdw nerdeyse herkes ofiste calisiyordu geciniz. Madur edebiyatina gerek yok o tarih icin seyircisiz yeterli bir onlemdi. Dedigim gibi cingoz puan icin seyirciliye bile raziydi. Ft nin aciklamasi da manidar olarak mactan sonra puan kaybından sonra tff ye topu atmak oldu. 

Sosyal ağlarda paylaş

tff zaten seyircili oynanacak diye açıklamayı o günün öğlenimi ne yaptı, akşam kurul toplandı hayır dediler bu derbi seyircisiz oynanacak. Federasyona kalsa zaten seyircili oynatacaktı.

bu öğlen

https://www.hurriyet.com.tr/sporarena/son-dakika-tff-baskani-nihat-ozdemir-galatasaray-besiktas-derbisi-seyircili-oynanacak-41467419

bu aynı gün gece yarısı

https://www.fanatik.com.tr/son-dakika-haber-galatasaray-besiktas-derbisi-seyircisiz-2128386

Darksun tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

46 dakika önce, applev0dka dedi ki:

yetki federasyonda falan değil.. seyircisiz oynama kararı da, liglerin ertelenmesi kararı da devletten çıktı. gündemi takip ederseniz, nefreti doğru yere kanalize edebiliriz hep beraber ?

zaten federasyon diye bir şey yok yani, rte'nin koyduğu uşakları var tff-tbf'de falan

Aynen nihat özdemirde, hidayetde kukla bunu herkes biliyor, karar verenlerde onlar değil.

Sosyal ağlarda paylaş

karar verme yetkileri yok çoğu insan biliyor bunu da bari çıkıp kralcılık yapmasalardı. karaktersiz peluşlar, suskun kalsalar o verdikleri embesilce röportajlardan, laflardan iyiydi. şimdi ihale hem onlara kaldı hem de ayıkla işi.

iyi de oldu. bütün kralcıların sonu bunlar gibi olur umarım. daha da beteri hatta.

Sosyal ağlarda paylaş

kronolojik olarak bakınca mustafa cengiz sadece gereksiz boş yapmış oldu ama suç üstüne yıkılacak veya 50k adamın vebalini alacak durumda değil. 

beşiktaş da tweet atıp kapalı spor salonuna dezenfekte ettik biz hadi gelin diye taraftar çağırdı bu olaydan bir veya iki gün önce. stadyumda bulaşıyor da kapalı spor salonunda bulaşmıyor muydu bu virüs o dönemlerde?

olayları kronolojik sıraya koyunca o tweet de mantıklıydı, bu maç seyircili oynansın demek de mantıklıydı, seyircisiz kararı çıkınca hayır komple ertelensin demek de. 

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
On 01.04.2020 at 14:49, MrLevie dedi ki:

yalnız bu olay yüzünden 2 sene maça falan gitmem ben sanırım. Yasak gelmediği süreçe gideceği sonraki nokta free for all.

ulan özlemişiz beh.. diye koşa koşa gidersiniz. zaten yapacak daha güzel işleriniz olsa maçla falan en başından işiniz ne kardeşim... maç öncesi bira, stad önü MABEDE KAVUŞTUQUE storylerinden internet çöker o gün... takım gözetmeksizin yazıyorum keşke futbol ban 12-24 ay sürseydi... yanlışlıkla başka bir şeyler öğrenenler olacaktı taraftarlar arasında... selam ve dua ile

Sosyal ağlarda paylaş

16 saat önce, goldbären dedi ki:

ulan özlemişiz beh.. diye koşa koşa gidersiniz. zaten yapacak daha güzel işleriniz olsa maçla falan en başından işiniz ne kardeşim... maç öncesi bira, stad önü MABEDE KAVUŞTUQUE storylerinden internet çöker o gün... takım gözetmeksizin yazıyorum keşke futbol ban 12-24 ay sürseydi... yanlışlıkla başka bir şeyler öğrenenler olacaktı taraftarlar arasında... selam ve dua ile

Olm evde kala kala yaktın motoru galiba, neyin gazına geldin durduk yerde asfgd

Sosyal ağlarda paylaş

• tarihinde Rewendor tarafından bu konu kilitlendi
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...