Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

?​​​​​​​Galatasaray 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma​​​​?​​​​​​​

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

Yok geyik yapıyorum zaten. Gerçi bize karşı oynaması Diagne'nin yedeğinin oynamasından iyidir ?

Mariano gitse daha mutlu olabilirdim ben, ama talibi yoktu işte. Linnes'in gideceği varsa da kiralık gitmesine ve bonservisinin verilmemesine çok sevindim. Yine eldeki koşullara göre ideal hareket etti yönetim.

Yönetimi transferde gayet iyi buluyorum. Ama Lamine yerine bi stoper daha mı iyi olurdu diyemeden de geçemiyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, FuCKiR dedi ki:

Şimdi diagne şl de gs ye gol atsa gs nin kendi parasıyla gs yi tokatlamış olacak sdf

insallah atar da satin alma opsiyonunu kullanirlar ?

bu yeni adamin 1 vidyosunu izledim, muthismis, ben zaten oyuncuyu 3 dakikada falan tanirim cok is yapar. bazen tipinden bile anliyorum fotodan.

sardalya tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Lemina açıklandı. Falcao yok hala. Gönderilen biri de yok 

Spoiler

"Profesyonel futbolcu Mario Rene Junior Lemina ve kulübü Southampton Football Club Limited ile oyuncunun 2019-2020 sezonu için geçici transferi konusunda anlaşmaya varılmıştır. Buna göre, futbolcunun kulübüne net 1.000.000 Euro tutarında geçici transfer ücreti ödenecektir. Yapılan anlaşmaya göre 30.06.2020 tarihine kadar Şirketimizin net 16.000.000 Euro transfer bedeli karşılığında oyuncuyu satın alma opsiyonu bulunmaktadır.

Futbolcuya ise 2019-2020 futbol sezonu için net 2.050.000 Euro sabit transfer ücreti ödenecektir"

Cthulhu tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Profesyonel Futbolcu Taylan Antalyalı ile 2019-2020 futbol sezonundan başlamak üzere 4 sezon için aşağıdaki şartlarda anlaşmaya varılmıştır.   

2019-2020 sezonu için net 2.000.000 TL sabit transfer ücreti 

2020-2021 sezonu için net 2.200.000 TL sabit transfer ücreti   

2021-2022 sezonu için net 2.500.000 TL sabit transfer ücreti   

2022-2023 sezonu için net 3.000.000 TL sabit transfer ücreti   

Ayrıca Şirketimiz bu dönem içerisinde Futbolcuya imza parası olarak net 4.000.000 TL ödeyecektir.

Sosyal ağlarda paylaş

Profesyonel Futbolcu Radamel Falcao Garcia Zarate ve Kulübü AS Monaco Football Club ile oyuncunun bedelsiz transferi konusunda anlaşmaya varılmıştır. Yapılan anlaşmaya göre Futbolcuya, 2019-2020 sezonundan başlamak üzere 3 sezon boyunca net 5.000.000 Euro sabit transfer ücreti ödenecektir.

Sosyal ağlarda paylaş

• tarihinde Rewendor tarafından bu konu kilitlendi
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...