Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

?​​​​​​​Galatasaray 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma​​​​?​​​​​​​

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

Ne kadarda bogdan bir hikaye arkadaş! Hayatımdan 1 dakikayı ve beynimdeki bilmemkaç hücreyi bu salak hikayeyi depolamak için harcadığım için çok pişmanım.

Keşke hikaye biraz dramatik olsaydı da şu bogdan adamı azıcık daha katlanılır kılsaydı. Kendisine GS'li diyip hayatı boyunca GS nin sürünmesi için yorum yapan bi salak.

Keşke ilk çoçuğuna bayrak, barak, tarak gibi isimler koysaydı babası, bu yaratıcılığıyla, hıncala uygun isim çıkardı.

Alfred tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

koşulları güzelde emre mor denen char eğitilmez çöpün teki, %50 satıştan pay verdik diye üzülmeyin zaten bir bok etmez. free kovalamak için taklalar atar gs maks 2 yıla. kadroda durup ft prensliğinden süre alacak saç baş yolduracak. FT giderse yerine gelen kimse süre bile vermez. 

Natanyal tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, Natanyal dedi ki:

koşulları güzelde emre mor denen char eğitilmez çöpün teki, %50 satıştan pay verdik diye üzülmeyin zaten bir bok etmez. free kovalamak için taklalar atar gs maks 2 yıla. kadroda durup ft prensliğinden süre alacak saç baş yolduracak. FT giderse yerine gelen kimse süre bile vermez. 

Bedava gelen adamın %50'sine üzülmeyiz zaten, ele geçen %50'ye seviniriz.

22 yaşında adamın illa ki eğitilme şansı var, Terim böyle adamlardan da iyi faydalanmayı biliyor. Ben daha olumlu bakıyorum olaya.

Sosyal ağlarda paylaş

22 dakika önce, Rewendor dedi ki:

Bedava gelen adamın %50'sine üzülmeyiz zaten, ele geçen %50'ye seviniriz.

22 yaşında adamın illa ki eğitilme şansı var, Terim böyle adamlardan da iyi faydalanmayı biliyor. Ben daha olumlu bakıyorum olaya.

abi şöyle söyleyeyim, yeteneği ile piyasa yaptığı ilk turnuvada ft'nin elindeydi ve orada bile kendinden illahlah ettirmişti. o serbest vuruşlardaki olaylar, egosu, topla paylaşımsız oyunu, röportajlar vs.

terim bunları adam eder diyoruz hepimiz ama edemediği de çok var. emre mor kafa yapısı olarak düzelebilecek bir adam değil. tam bir batuhan yılmaz. 

ki ispanya'nın en iyi adam düzelten, yetiştiren kulüplerinden birinden free yollanıyor. almanya'nın en iyi yetiştirici kulüplerinden birinden kovuldu resmen. forma giydiği yerler öyle ona şans vermeyen takımlarda değil.

FT hiçbir şey yapamaz. O kadar netim bu konuda. Çok gördük bunun gibi adamlar duygusal olmaya gerek yok. Emre Mor hiçbir şekilde kurtulamaz. Batuhan adam olacak diye yıllarca beklemek gibi. 

Sosyal ağlarda paylaş

Onu Jailson yaptıydı bu sene.

2 saat önce, Natanyal dedi ki:

terim bunları adam eder diyoruz hepimiz ama edemediği de çok var.

DİS! Terim adam eder diye bir şey yok. Terim'in yapabileceği maksimum şey adam olmak isteyene yol göstermek. Fazlası değil. Emre Mor'da o ışık yok. 

Ben asıl şeyi merak ediyorum. Mor'a Terim "Gelsin bakalım" mı dedi yoksa Abdurrahim "Hojam bak valla belej. Alalım daaa" mı yaptı? Eğer Terim gelsin dememişse ve yönetim alalım deneyelim dediyse tam fiyasko.

Sosyal ağlarda paylaş

Bugün Radyospor'da GS'ye çok yakın bi eleman konuştu ismini unuttum. Bir süredir zaten gündemdeydi, Emre ve Celta ile anlaşılamazsa yedeği Yusuf Erdoğan'dı zaten en başından beri dedi.

Emre gelip FT ile görüşmüş ilk İstanbul'da ve oynamak istediğini, yeniden eskisi gibi olmak istediğini (eksisi de yok ya neyse ksajdfa) falan filan demiş. FT'de fikrini söylemiş vs. falan. Emre de işte gerekli ne varsa ben yaparım Celta'dan alın demiş.

Planlı programlı iş yani. Emre'de istiyor tabii tahminen menajeriyle vs. haber yollamıştır. Menajeri de şuan yok gerçi en son Bektaş vardı o da kendi bıraktı Emre'yi bundan bir bok olmaz diye. Şuan galiba Mirsad'ın firma yapıyormuş anlaşmış olabilir.

Neyse GS'de Celta ile satın alma opsiyonlu kiralık, zorunlu opsiyon olmayacak şekilde anlaşmış. Net maaşının tamamını GS karşılayacakmış. Emre orada 2.4 milyon euro alıyormuş, net karşılığı galiba 1.3 milyon euroymuş onu verecekmiş GS. Satın alma opsiyonunu bilmiyormuş çünkü daha netleştirilmemiş ama düşük bir şey olmazmış. Celta pek yanaşmıyormuş bedavaya vs. vermeye. 2-3 güne netleşir ve imzalar atılır dedi.

Sosyal ağlarda paylaş

Xelçuk'a 625 bin euro verip takımda tutmuşuz. Neredeyse 3 milyon euro alan adama 625 bin euro maaş vererek oynatıyorsun. Yönetim cidden güzel işler yapıyor , 2-3 milyon euro maaş vererek A2 takımına futbolcu gönderen veya göndermek zorunda kalan yönetimlere göre. 

Sosyal ağlarda paylaş

Yönetimden öte Selçuk'un olayı o, ya da artık doygunluğu mu demek lazım ne lazım.

Adama sözleşmeyi sunmuşlar, imzayı basmış, hatta "Oğlum bi okusaydın ücreti" falan demişler, "Gerek yok, GS'nin kaptanıyım ben" demiş. Ha biraz da şov tabii bu yaştan sonra. Bunu 2 sene evvel yapmadı. Ama yine de işe yaradı şovu, bi gönülleri aldı biraz.

Sosyal ağlarda paylaş

üç büyükler hariç o parayı ülkedeki hiçbir takımdan alamaz. yedek oyuncu olarak alarak birde o parayı. çok büyütülecek bir sözleşme olayı değil o.

tr şartlarında 600.000 euro az gözüküyor olabilir de selçuk konumundaki adamlar için dünyanın hiçbir yerinde o aşırı anormal bir rakam. millet 100-150k euro bulunca takla atarak imza atıyor. 

Sosyal ağlarda paylaş

TR sartlari abzurd zaten. Oyle seviye oldugu ki dediginiz gibi 600k eurolar vaaay adam bosa imza atmis havasi yaratiyor. Inanilmaz inflated bir market olduk, ama bunun en buyuk sebebi hep dedigim tavan fiyati gercegi. Millete sakir sakir 3-5m verince 600k az kaliyor. Maks alan adamin 2 olsun 250k'yi opup basina koyar herkes.

Aptal yoneticiler, menajer oyunlari vs bu duruma getirdi. Yillarca olmayan paralar harcandi.

Sotto tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

İşin orası var birde 625 bin euro yu hak ediyor mu? O paraya cin gibi genç oyuncular illa ki vardır. Genç oyuncular alıp yetiştirmek daha güzel olurdu Ozan Kabak örneği gibi. Ozan kadar değil 2-3 milyon euroya bile satsan bence süper bir şey. 

Her gelene 2-3 milyon euro maaş veren yıllardan sonra böyle şeyler görmeye bile sevinir hale geldik. 

fenn tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• tarihinde Rewendor tarafından bu konu kilitlendi
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...