Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

diaby, caner ve vida'ya bir dakika bile süre veren başına gelen her boku hak ediyordur. bunu ne kadar desteklesem de avcı içinde diyordum hep kovulmayı hak etti diye de sergen'de bu yolun yolcusu olmaz inşallah.

umarım bu maçın ilk yarısı diaby ve güven'e, kalanı da caner ve vida'ya verilmiş olan son şanslardır. 

Sosyal ağlarda paylaş

Spoiler

Muhtemel: Ersin Gökhan-Erdoğan-Ruiz-Rıdvan Atiba-Elneny Lens-Ljajic-Boyd Burak

Keşke muhtemellikten çıkıp daimi kalsa şu kadro. Umarım diyordum geçen haftada bu hafta üstte dediğim üçlü çöpten hiçbiri yok. 

tertemiz kadro valla. yenilsende bir gram koymaz yavşakları görmediğin sürece 

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...

en buyuk katkisi yanlis ve zararli fikirlerini beyan etmemesi olur. yerli oyuncunun maasini alamamasi ile yabanci sinirinin bir baglantisi yok. TFF uzlasmasindan duyulan rahatsizligi yabancilara giydirmeden de dile getirmek mumkun. sadece politik ayagi kalmis yabanci kuralindan yuruyenler toptan ve pesinen art niyetli.

otobuscu did nothing wrong

Sosyal ağlarda paylaş

gittik valla şl'ye bu sezonda kjasdhfsd 

yeni sezon işimiz çok zor ama ön elemede seri başı olacağız. doğru yapılanma ile %50 falan şansımız var şl gruplar için ama onun için ne yeterli zaman ne de kaynak var. şans yüzümüze falan gülse bari biraz para gelse şl'den de rahatlatır kulübü. 

Sosyal ağlarda paylaş

ben Sergen den umutluyum, eksiğe ve yetersizliklere rağmen fena top oynamıyor takım. qral gitmese iyiydi ama sağlık olsun. güven büyük hayal kırıklığı, umut ta pandemiye yakalandı. forvet skntımız var boateng de olmadı. diaby i adam edebilirse Sergen, çok iyi işler yapabilecek oyuncu

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...