Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

Zaten istemiyorum lucescuyu da yani adam kabul etse getireceklerdi. Dinazoru adam istemedigi icin suan besiktasin basinda degil cidden fiko ciddi ciddi yapicaksa yapsin su isi eskisi gibi ama ciddiyetten boyle uzaklasacak part time besiktas baskani olacaksa salsin baskasi yapsin. Beyin ölümü gerceklesmis bir adami getirmek icin ugrasilir mi ameke

Sosyal ağlarda paylaş

lucescu'ya td'lik hiç teklif edilmemiş ki, isteyen bir iki yönetici varmış sadece. fiko tayfası zaten devre arasından beri avcı ile görüşmeye başlamışlar. hatta ligin bitimine 1.5 ay kala birlikte yedikleri yemekten fotoları vs. var. 

başak'ın düşüşü, avcı'nın iplememesini çoktan anlaşmış olup zaten geleceğine bağlayanlar var. fener vs. iyi durumda olup şampiyonluk yarışında olsaydı olay olurdu o fotoğraflar, form düşüşü vs zaten sadfs

Natanyal tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bu başlığı unuttum ya kajsdfhsd 

Şuraya da koyalım. 

Geçen sene bu ligde en çok beğendiğim adamların başında geliyordu yarım sezonluk performansa rağmen. Bu transfer beni aşırı mutlu etti. Fiyat/performans olarak tahminen de sezonun en iyi transferi olacak götü başı dağıtmazsa İstanbul gecelerinde vs... Ankara'daki gibi oynarsa yeni Visca olmaması için hiçbir engel yok potansiyel açısından. 

Larin'i de istemediği halde Avcı göndermiş. Maaş baremini düşürmeye çalışıyorlar. 1.8 milyon euro düşecek, yerine de Nayır'ı koyacakmış. Forvet transferi yok diyor. Bu sezon dar rotasyon işte gidilecek. Orada iyi değerlendirirse, çalışırsa Larin zaten seneye daha iyi dönebilir. O çocukta çok büyük potansiyel var ama beyin yok. Sorunu mental zaten, aşabilirse o duvarı çok iş yapar yoksa bu seneki gibi çöp kalır. 

Sosyal ağlarda paylaş

Boyd bugün imzalıyor. Şuan sağlık kontrolünden geçiyormuş.

Holtby indirim yaparsa o da bu hafta içinde bitermiş.

Meraş duruyor halen Bursa sırf biziz diye direniyor. Ertuğrul falan gibi olursa free alırız belki ona kastırmak gerek. Hayali BJK düşmanlıkları yüzünden köpek gibi paraya ihtiyacı varken sırf BJK ile görüşüyorlar diye binbir türlü itlik yapıyorlar süper ya ksadjfdsa 

Sosyal ağlarda paylaş

fedadan daha büyük bu, orada dönüş doğru hamlelerle kolaydı artık zor. 

yapılandırma imzalıyoruz. üstte bahsettim 2 sene ödeme yapmayacağız ama ondan sonra kalan tüm borcu 5 yıl içinde %5 faizle ödememiz gerekecek ziraat'e. 2 senelik süreçte de temlikler vs. kalkmayacak. full oyuncu satman gerek, değer yaratman ya da avrupa gitmen gerek dar kadrolarla vs...

aynı durum gerçi gs ve fb içinde var. onlarda yapılandırma anlaşmaları yapıyorlar şuan da bjk için adama koyuyor çünkü sen son 5 yılın en çok kazanan, avrupa'da en başarılı türk takımısın. hayvan gibi gelir elde ettin. biraz mantıklı yönetiliyor olsaydı şuan borç hiçbir şeye takmayacak kadar az olurdu... 

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...