Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Trek: Picard - CBS

Komutan

Öne çıkan mesajlar

Discovery seyredilme açısından başarısız olmadı ki. Hatta o kadar başarılı oldu ki Discovery'nin üstüne şimdilik dört tane daha dizi geliyor; Picard, Georgiou'nun baş karakter olacağı bir dizi, Lower Decks isminde bir komedi-animasyon ve Nickoledeon için yapılan ergenlere yönelik bir animasyon.

Sosyal ağlarda paylaş

On 18.05.2019 at 20:45, Komutan dedi ki:

Discovery seyredilme açısından başarısız olmadı ki. Hatta o kadar başarılı oldu ki Discovery'nin üstüne şimdilik dört tane daha dizi geliyor; Picard, Georgiou'nun baş karakter olacağı bir dizi, Lower Decks isminde bir komedi-animasyon ve Nickoledeon için yapılan ergenlere yönelik bir animasyon.

abi ağır başarısız oldu aslında şu an sırf picard çekildiği için çekiliyor diyorlar. 

https://nerdrotic.com/2019/05/18/star-trek-discovery-season-3-in-question-after-netflix-rejects-picard/

eleman bazen çok yardırıyor da aldığı bilgiler genelde doğru çıkıyor fikrine katılıp katılmamak önemli değil o konularda.

Sosyal ağlarda paylaş

10 dakika önce, ahmedinejad dedi ki:

ambassador olur işte bir geminin kaptanının yanında takılır falan. güzel olur.

ha bir de bence discovery gibi çok güçlü bir main story etrafında şekillenen bölümler olmasa keşke. doctor who'da da aynı boku yediler. tennant'lı bölümlerde ve eski TNG'de ilk iki üç bölüm ve son iki üç bölüm güçlü bir hikaye olurdu, geri kalanında evreni keşfederlerdi falan. güzel eğlenceli olurdu dizi. şimdi netflix etkisi mi demek lazım buna bilmiyorum, tek oturuşta sürekli sizi bağlayacak bölümler şeklinde yazılıyor ve çekiliyor dizi. haftada bir bölüm izleme kültürünü yok etti netflix belki de ondan böyle oluyor. 12-13 saatlik film gibi çekiliyor artık diziler. ben sevmiyorum böyle.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...