Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Batwoman (2019)

GONDARCENGIZ

Öne çıkan mesajlar

1 saat önce, Myrica dedi ki:

batwoman lez veya feminazi olur diye düşünüyordum, doğruymuş.

araya zenci serpiştirirler, sonra birkaç karakterde lgbt olur, alfred falan zenci olur(heimdall'i zenci yapanlardan herşey beklenir), sjwler orgazm olup filmi izler.

welcome to new hollywood.

Alfred zenci olmaz. Yine zenci uşak, yine siyahlar aşağı rolde reröre patlar. James Gordon'ı falan zenci yapabilirler ama bak.

Sosyal ağlarda paylaş

"stonk independent womyn gelip bruce wayne'in ekipmana çöküyor" yerine anası babası kurşunlanan female lead'li yabsalar olmuyor mu? en azından "you are a female bruce wayne" ve "it will be, when it fits a womyn"den kurtulurduk >_>

Cokomantis tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

8 saat önce, Cokomantis dedi ki:

lel

lel ne ? sjw yada rahatsiz edici ne vardi female lead filme gidip kari cogguclu modundaysan yada filmi izlemedim meheh ?

forced sjw avengersta vardi black widow shuri scarlet witchin kucuk guclu kadinlar biz seni koruruz diye melee combatte proximayi yenmeleri butun captain marveldan daha cringe powerscale olarak.

Endgame e girmiyorum bile ama solo captain marvel filmi positive women empowerment gayet.

Sosyal ağlarda paylaş

tum sjw checklist ustunden gecmis adamlar. ahahahah.

buyuk ihtimalle ghostbuster faciasi olur yeniden. bu yapimlarin en komik yani, cuk kadar bir kadinin f=ma'dan bagimsiz olarak yumruk yediginde, kalas ile vuruldugunda falan kimildamayacagina inanmamizi beklemeleri. (hani super guclu vs falan olsa kabul ederiz ancak bu duz kadin iste.)

abi iri kiyim bir sey koyun bari. ergen cocuk kadin koymussunuz gene..

Sosyal ağlarda paylaş

On 18.05.2019 at 08:15, sacrolash dedi ki:

lel ne ? sjw yada rahatsiz edici ne vardi female lead filme gidip kari cogguclu modundaysan yada filmi izlemedim meheh ?

forced sjw avengersta vardi black widow shuri scarlet witchin kucuk guclu kadinlar biz seni koruruz diye melee combatte proximayi yenmeleri butun captain marveldan daha cringe powerscale olarak.

Endgame e girmiyorum bile ama solo captain marvel filmi positive women empowerment gayet.

female filmine gidip karı çok güçlü modunda değilim. karı çok güçlü evet, o yüzden 3rd act'te kavgaları meh diye izliyosun çünkü 0 stake ama konu o değil. "let's show these boys how it's done" (hadi kız kısmısı uçamaz meheheh diye toxic maskülenity varmış, bilmemne sınıfı pilot olamıyomuş kadınlar falan, o yüzden birbirini gazlıyorlar diye ok dedik) sonda analı kızlı bi ton güçlü womyn zorlaması rahatsız etti şahsen beni. ek olarak military propagandası da boldu ama o da ayrı konu.

üstüne film de boktan ötesi, plot saçmalıklar silsilesi. füry'nin gözü, "avengers" diye ana fikri "takım" olan şeyin tek bir birey'in nickname'inden gelmesi, ilk ironman'lerde stratejik hazard intervention espiyonaj lojistiks direktorat- isim arıyoruz ehe mehe denirken 90'larda cart diye ŞHİELD denmesi gibi olaylarla kendi içinde boktan bi film olmakla kalmayıp 20 filmdir uğraşılan mcu'yu retcon'layarak saçmaladılar vs.

ama o da ayrı konu. benim için o kadar değersiz bi film ki kendi başlığına ya da mcu başlığına yazmakla bile uğraşasım gelmedi şunları. feige çıkıp "canon değil ya o film, takmayın" dese yeri bence.

Sosyal ağlarda paylaş

bütün karıları düzlemekli bi derdim yok ya, oturup iki bira içip konuşsak "feminis la bu" dersiniz arkamdan sdf

bi de dediğin gibi brie larson salağının filmden taşan denyolukları da varmış, o kısmını sonradan duydum da iyice tiskindiydim zaten. dediklerine cidden inanıyor mu yoksa publicity olsun diye mi sıkıyor, inanıyorsa menajeri şakşakçıları falan mı gazlıyor, nedir acaba işin gerçeği?

Sosyal ağlarda paylaş

gerçekten gerizekali olabilir ona kimsenin yapacagi bisi yok

13 dakika önce, Cokomantis dedi ki:

female filmine gidip karı çok güçlü modunda değilim. karı çok güçlü evet, o yüzden 3rd act'te kavgaları meh diye izliyosun çünkü 0 stake ama konu o değil. "let's show these boys how it's done" (hadi kız kısmısı uçamaz meheheh diye toxic maskülenity varmış, bilmemne sınıfı pilot olamıyomuş kadınlar falan, o yüzden birbirini gazlıyorlar diye ok dedik) sonda analı kızlı bi ton güçlü womyn zorlaması rahatsız etti şahsen beni. ek olarak military propagandası da boldu ama o da ayrı konu.

üstüne film de boktan ötesi, plot saçmalıklar silsilesi. füry'nin gözü, "avengers" diye ana fikri "takım" olan şeyin tek bir birey'in nickname'inden gelmesi, ilk ironman'lerde stratejik hazard intervention espiyonaj lojistiks direktorat- isim arıyoruz ehe mehe denirken 90'larda cart diye ŞHİELD denmesi gibi olaylarla kendi içinde boktan bi film olmakla kalmayıp 20 filmdir uğraşılan mcu'yu retcon'layarak saçmaladılar vs.

ama o da ayrı konu. benim için o kadar değersiz bi film ki kendi başlığına ya da mcu başlığına yazmakla bile uğraşasım gelmedi şunları. feige çıkıp "canon değil ya o film, takmayın" dese yeri bence.

analı-kızlı dedigin screen time totalde 3dakika bile değil zaten orda daha cok single mom olayi var.film seçilen main theme song olsun sürekli flashbackler sürekli düşüp yenilen bi kız cocugu-kadın süreci var zaten öyle gözümüze sokulan bi SJW women rights modu yokken rahatsiz olunca baya bi kadin dusmani olunuyor ahahah

Sosyal ağlarda paylaş

seçilen main theme song dediğin "meh bu ne" dediğim kavgada çalan just a girl (gibi bi ismi vardı) ise, filmin agenda'sını anlamamıştık soundtrack'le daha da gözümüze soktular. iyi oldu hatırlattığın =P

analı kızlı sahnelere de replik replik nitpick'leyerek bakıcam da snopy imax'e çıkmasını bekliyorum iyice gömmek için.

ha mesela yine aynı filmde bir sürü female lead vocal'li (ki çok severim flv, exclusively dinlerim, linda perry favori vokalim, pink'le bilek güreşi yapmak achievement listemde falan filan -benim bayan arkadaşlarım da var bfshgk) şarkı vardı o andan önce, hatırladığım kadarıyla hiçbiri stronk independent womyn temalı/mesajlı değildi, onlar rahatsız etmedi her ne kadar müzik yönetimini çok beğenmesem de. ama işte bütün film "güçlü kadın btw" izleyince üstüne son gaz kavgada gwen stefani - just a girl (ya da öyle bişi) çalınca "eeeeh yeter ağzına sıçayım anladık be ya" diye bezdim şahsen.

bezmeyenlere ne mutlu, ne diyim

Sosyal ağlarda paylaş

endgame spoiler'ı

Spoiler

endgame'de mesela o BÜTÜN KADIN KARAKTERLERİ AYNI KAREYE SOKUP HEROİC POZ VERDİRELİM sahnesinden sonra akan aksiyon rahatsız etmedi o "aynı karede olsunlar" anı kadar. (tüm kadınları aynı kareye sokmaca olmasa belki 3. 5. kadın karakterden sonra "he tamam female hero sahnesi ok" derdik. hepsini zorlama şekilde kareye sokup çizgi roman splash page'i koyunca "eeeeeh" dedik) o karenin rahatsız etmesinin sebebi de in-universe olarak 2 açıdan mantıksız olması. kaptan marvel'in kime ne ihtiyacı var allasen ve o kadar hectic kombat'ta tüm womyn hero'ların aynı yere toplanması inandırıcı mı allasen. (ama işte günümüzde bunu söyleyince "kadın düşmanı toxic male" oluyosun lel)

ilki için spidey'den gamora alacaktı gauntlet'ı, 248576 kişilik ordunun karşısına dikilecekti tek başına. hem peter'ın "hacı nabyon nasıl olacak bu iş" demesi ve diğer kadınların (hadi koy gene splash page'ini yeter haram zıkkım olsun) "she'll have help" demesi mantıklı olacaktı, hem çizgiromanda gamora'nın gauntlet'a hallendiği bi kare var oraya homage olacaktı, hem "abusive babasına karşı kazanan kadın" temasından yürüyeceklerdi (ki aile içi şiddet vs derken kaptan marvel salağından çok daha önemli bi tema) ve gamora'nın babasına karşı olan karakter arc'ı daha doyurucu şekilde bitecekti. ordan yine female-only şekilde elden ele gauntlet gezerken, o sırada kaptan marvel da "ben thanos'u oyalarım!" diye tek başına thanos'a girebilirdi ve kaptan marvel için "sanki yardıma ihtiyacı varmış gibi teyallam ya" yerine "vay marvel'a bak sen hll" dedirtebilirdi.

Sosyal ağlarda paylaş

While there are other LGBTQ+ heroes and villains within DC’s quickly growing universe of TV shows, Batwoman will be the first superhero show to feature an openly gay character as its lead. According to the show’s logline, Batwoman will follow Rose’s Kane as “she soars onto the streets of Gotham as Batwoman, an out lesbian and highly trained street fighter primed to snuff out the failing city’s criminal resurgence

ya sjwliğiniz batsın be. seks yaşamıyla öne çıkan bir hetero karakteri al gay olarak reboot çek de BATMAN SEKS HAYATI İLE BİLNEN BİR KARAKTER DEĞİL batwomen dizisi yapıp LEZBİYEN KADIN teması zormalak için götünü zorlayıp güzel bir iş çıkarmak nasıl mümkün olabilir ya 21.yy'ın belası

Sosyal ağlarda paylaş

kane çizgiromanda da lezbiyen zaten bildiğim? bir animasyon izlemiştim orada da öyleydi, charı değiştirmemişler ki. hetero charı alıp gay yapmak niye yeğlensin?

miles morales sırf minority lead olsun diye peter parkerı acemi figüran gibi saçmasapan öldürdüler daha yeni filmde, herkes bayıldı orada. burada ne sorun var anlamadım.

Sosyal ağlarda paylaş

On 17.05.2019 at 22:42, Myrica dedi ki:

batwoman lez veya feminazi olur diye düşünüyordum, doğruymuş.

araya zenci serpiştirirler, sonra birkaç karakterde lgbt olur, alfred falan zenci olur(heimdall'i zenci yapanlardan herşey beklenir), sjwler orgazm olup filmi izler.

welcome to new hollywood.

Tamam zenci ortak yanım çok ama, ten rengi dönmez ?

Sosyal ağlarda paylaş

6 saat önce, Sam dedi ki:

kane çizgiromanda da lezbiyen zaten bildiğim? bir animasyon izlemiştim orada da öyleydi, charı değiştirmemişler ki. hetero charı alıp gay yapmak niye yeğlensin?

miles morales sırf minority lead olsun diye peter parkerı acemi figüran gibi saçmasapan öldürdüler daha yeni filmde, herkes bayıldı orada. burada ne sorun var anlamadım.

3 saat önce, Saeros dedi ki:

bir karakterin lezbiyen gay vs olması sıkıntı değil ama vurgu bunun üzerinde olursa bayar

olay bu abi işte. bruce wayne de hetero ama bruce waynein hetero olmasının batman hikayelerine katkısı ne? yani bir karakterin cinsel yönelimi & tercihi veya neyse artık kimseyi offend etmeden söylenmesi gereken şey onu bu kadar belirtmenin hikayeye katkısı ne? gay community'i anlatan gay haklarını savunan bir dizi yap güzel işle izleyelim. bunu gereksiz bir şekilde ön plana çıkarıp super hero yapınca ne oluyor yani onu anlamıyorum ben.

ghostbusters vakası işte.

Sosyal ağlarda paylaş

6 dakika önce, Rewendor dedi ki:

abi ben genel olarak ana batman hikayesinden bahsediyorum. her bir türlü reboot veya farklı comic evreninde belki aseksüel sapyoseksüel pedofili nekrofili falan batman de olabilir bu beni ilgilendirmiyor.

batmani batman yapan hiçbir zaman seks hayatı ve tercihleri & istekleri değildi bunu demeye çalışıyorum. batman ne zaman kimle yatacak diye kimse batman izlemedi & okumadı. bunu ön plana çıkarmadı.

şimdi batwomen dizisi yapıp KONUNUN ORTASINA LEZBİYENLİK koyarsan böyle saçma olur işte.

anlıyorsunuz ama anlamamaya çalışıyorsunuz gibi geliyor bazen.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...