Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) - HBO

GERGE

Öne çıkan mesajlar

14 saat önce, Xenus dedi ki:

Alıntı

At this point, we should remember that the scenario was written by two men.

...

And one cannot help but note that those faithful to Daenerys to the end are more diverse – her military commander is black – while the new rulers are clearly white Nordic. The radical queen who wanted more freedom for everyone irrespective of their social standing and race is eliminated, things are brought back to normal.

Hahahahaha

Sosyal ağlarda paylaş

ben de önceki gün şu sahneyi izledim tekrar, dizinin en iyi sahnelerinden biriydi. tywin'den sonra düşüşe geçti dizi.

linki okumadan kapamıştım, zizek de öyle yazdıysa facepalm artık. danaryos'un en iyi hali bile ancak lenin-tier idi.

Sam tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Dizide öldü barristan, kitaplarda mereen danynin yokluğunda kuşatma altındayken bi nevi konsey falan topluyor iktidar boşluğunu doldurmak için. 6. kitabın previewından biliyoruz ki

Spoiler

siege defense yerine dışardaki orduya saldırmak üzereler çünkü köle tüccarları şehrin içine dizanteri taşıyan cesetleri katapultluyorlar. Benim tahminim orda elinde kılıçla ölecek, daha uzun yaşayacak olsa dizide de tutarlardı oyuncusu çok sevildiği için.

Ve bence danynin sonu için jon en iyi seçimdi çünkü nissa nissa.

ps:Tywin in geyik yüzme-temizleme sahnesi kitaplarda aslında Randyll Tarly'e ait bi sahne. Ama Tywin'in tanıtımı için güzel bi girişti o kadar hakları olsun değiştirmeye.

Sosyal ağlarda paylaş

Evet, kitapta da büyük ihtimalle Jon öldürür, bu dediklerim kitap için sadece fena olmayacak ihtimaller.

Fakat dizide bunlardan biri öldürse kesinlikle daha iyi olurdu, çünkü işin bütün trajedisini Jon ve Dany arasındaki büyük aşka bağlamışlar ki o aşkı da hiç inandırıcı bir şekilde işlemediler.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...