Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) - HBO

GERGE

Öne çıkan mesajlar

8 yıllık macera bitti iyisi kötüsüyle, geçen haftaki asspulldan sonra nispeten beklentimden iyiydi final:

Spoiler

bölümde 30 dakikalık olay, 50 dakika tyrionun yürümesi, sandalye düzeltmesi filan vardı artık yeter dedirtti yani.

gerdekte kaybolan tully dört sezon sonra birden hatırlandı lmao.

meme emici lort çocuğu tanıyamadım resmen eşek olmuş. o da birden hatırlandı.

jon kesti dana’yı, ya arya ya oydu zaten. alas poor vilyan. iyi oldu. false heroydu zaten evvelden beri geçen haftaki asspull olmadan önce de.

yalnız bran lmao just according to keikaku yaptı resmen, aizen ve yagami layto kün gurur duyardı. “since when were you under the illusion that i did not drive the targaryens mad?” rofl batman gambitin böylesi görülmedi, tekerlekli sandalyeden tarihi ayarladı onu tahta oturtacak şekilde. onu son sahnede gösterirler aerys’e fısıldarken filan sandım o hayalkırıklığı oldu.

brienne hakkına kavuştu, finalle ilgili en hoşuma giden şeydi. baş kingsguard, zaten öyle başlamıştı, full circle.

bronn zibidisi ciddi ciddi highgarden, üstüne master of coins? şaka mı bu? fanservice tieri cleganebowl resmen, george kitabında öldürür artık iyice gıcık kapmıştır.

sansa işi ustalardan öğrendi, artık kuzeyi ahır gibi yönetir. astığım astık kestiğim kestik. hayır kral seçimine bir stark aday olamaması lazım kuzey ayrılıyorsa, öyle saçmalık mı olur?

jango fett klon ordusu da gidip missandei adasında komün kurar artık. o mor dudağa da biri şişi taksaydı keşke bitmeden. minority plot armora lanet olsun.

jon zaten sizle kuzeye gelirim dediydi, careful what you wish for!

Sam tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Dizi zaten iyi prodüksiyonlu vasat bir senaryoydu, sona doğru bölüm sayısı falan sıkışınca iyice absürdleşti. Kitabın buna uygun olarak biteceğini düşünüyorum ana hikaye olarak tatmin etti. Tabii kitabı bitiremeyecek şişko kendi eliyle efsanesini yok etti, 20 yıl sonra iyi bir fanstastik seri olarak hatırlanacak, Yüzüklerin Efendisi gibi bir efsane değil.

eldar tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...