Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) - HBO

GERGE

Öne çıkan mesajlar

1 saat önce, sanssizsansli dedi ki:

yani bence 3dk göstermeleri yeterli çünkü bronn gibi karakter için özellikle son bölümü olan bir diziye daha bir ton doldurulması gereken yer varken fazla zaman vermelerine ben asıl daha fazla söverim.

Yok bee. Bronn'da kesin bi pislik var. Yani backgroundını merak ediyorum. Neciymiş kimlerdenmiş onu bilmek isterdim. 

(Keşke foruma yutubdan video ekleyince timesnapli olduğunu da gösterse)

Sosyal ağlarda paylaş

24 dakika önce, Rewendor dedi ki:

Peki bu bilgi sende neden var, esas irdelememiz gereken konu bu bence ?

İtiraf ediyorum, diziyi ilkokul-ortaokul-lise dönemimde seyretmiştim. Gerçi o zamanlar için fena dizi değildi. Olayların rüya olduğunun söylendiği bölümü kaçırdığım için, gözümüzün önünde son nefesini veren Bobby'nin nasıl geri döndüğünü de anlayamamıştım. 

Komutan tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

1 dakika önce, Komutan dedi ki:

İtiraf ediyorum, diziyi ilkokul-lise-ortaokul dönemimde seyretmiştim. Gerçi o zamanlar için fena dizi değildi. Olayların rüya olduğunun söylendiği bölümü kaçırdığım için, gözümüzün önünde son nefesini veren Bobby'nin nasıl geri döndüğünü de anlayamamıştım. 

Ben de Yalan Rüzgarı'na maruz kalıyordum anane ve dedeyle. Hiç kaçırmadan izlerlerdi, benim çizgi film kuşağımla çakıştığı için memnun değildim, ama yapacak başka bi şey olmadığından ben de izlerdim onlarla. Liseye kadar sürmedi gerçi, ilkokul belki biraz ortaokul başı falan...

Sosyal ağlarda paylaş

yaşlar belli ediyor kendini ?

7 saat önce, Red dedi ki:

Yarin bran ve flashback  falan gormeden sezonu bitirecekler bence fjdjdj. Olabilecek en düz şekilde.ana bacı gidicek herkes finale

ya sakattan bir cacık olmaz, NK'dan sonra onun şarjı bitti gibi. birisi gelip tekmelerse bir iki flashback görür belki sdf

dany' bölümün ilk 10dksı jon'u ihanetten yargılayıp ned gibi kelleyi alarak başlasa bölüm acayip heyecanlı olabilir geri kalan dakikalar. ağır fantazi tabii bu, yapmazlar sdf

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...