Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint

progamer

Öne çıkan mesajlar

çok şükür ucunda taramalı olmayan oyunlar da oynayabiliyorum unlike some people. çizgiroman filmi izlemeyek de napak içimizdeki nerd'ü beslemek için, "fantastik sevmiyor, uo'ya da sövüyordu" diye eşimizi dostumuzu mu linç ettirelim forumlarda? ya da ea'in her şhooter'ını mı alalım napalım? (bf1 iyiydi ama sdf)

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...

başladı beta. inv isteyen varsa hala atabilirim.

geriye gitmiş char customization sanki, patates suratlar ve kadın/erkek saçları paylaşılıyor, hepsi de erkek saçı.

oyun genel olarak wildlands’den iyi gibi ama division gibi buna da gear level ve loot toplama eklemişler. koymadıkları bir franchise kalsaydı keşke diye düşünmeden edemedim çünkü divisiona bir yerden sonra bu yüzden dönemedim. gear lvllar uçmuş, herşeyi sıfırdan toplamak lazım. wildlandse istediğim zaman girip kapışabiliyorum kafama göre.

evet oyunu genel olarak özetlemek gerekirse wildslands gibi ama üzerine division'ın sistemleri entegre edilmiş. gear upgrade, crafting filan da var sanırım.

Sam tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Beta olduğundan baya bug var oyunda çamurda yürüyor ama havada kalıyor. Kamufle oluyor nişan alınca toprak altına bakıyor. Neredeyse düz duvarda zıplama spamlayarak tırmanabiliyor karakter. Intel toplamak, kutu açmak fln ayarsız tam önünde durman gerekiyor fln. Auto cover büyük objelerde gayet iyi iken ağaç ufak kayalık gibi seylerde sapıtabiliyor. Beta diye böyledir umarım. 

Sosyal ağlarda paylaş

On 03.09.2019 at 16:54, reyou dedi ki:

o AYI gibi backpack i surekli tasicakmi ya?

cok gozume batti, sirtim agridi izlerken.

yukarıda koyduğum ufak backpack var, dahası bu sefer tamamen kaldırabiliyoruz chardan istersek.

transmog sistemi var ayrıca, bütün ekipman yeni upgrade olabiliyor devamlı ama skini kafamıza göre ayarlayabiliyoruz.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...