Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Marvel Cinematic Universe (Spoiler Alert!)

GERGE

Öne çıkan mesajlar

2 saat önce, axedice dedi ki:

Ama lokide

Gizli içeriği göster

Taşlar TVA'in içinde oldukları için çalışmıyordu diye hatırlıyorum. TVA'in öyle bi gücü var, sadece lokinin büyülü güçleri değil taşların da güçleri çalışmıyor.

Boyle zaten abi

Spoiler

Yok baska bi evrende calismiyor taslar diye falan söylemiyorlar bi yerde

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...

nihayet eternals'i izledim.

"cok sey anlatmak istiyorum ama cok da vaktim yok.  ve hani aslinda cok da anlatmak istemiyorum. ay ben de bilmiyorum"

demis senarist ve yonetmenler. marvel filmlerinin iyice icine oturdugu (gomuldugu) formulasyon ile zaten bir yonetmene neredeyse gerek dahi olmadigini dusunuyorum.

neyi, hangi acidan, hangi kamera ve hatta neredeyse hangi lens ile cekeceginiz onceden belirlenmis bir filmde yonetmen sadece bir basit bir mudur, siradan bir yonetici oluyor dogrusu.

konu aslinda karakterlerin yasadiklari ahlaki ikilemler ustunden cekismelerini gormeye yatkin iken tum durum, e... acikcasi neyi izledigimi dahi bilmiyorum. bol sjw geyigi, bol cgi, biraz da "gelecekte neler neler geliyor bak!!" reklami ile gecti film.

icine bol bol misir surubu basilmis, asiri sekerli ve herbiri birbine benzeyen, otobuste ikram edilen popkek cakmasi gibi bir film daha... yay!!

yanlis anlamayin, eglendiriyor bir sekilde. hepsi bu.

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...

ustteki gifin sesi yok ?

neyse o degilde,

mcu icin onaylanmis, ilk olarak baska 1-2 dizide yan karakter olarak gelebilir diyorlar kendi dizisinden once:

"If you were to see Daredevil in upcoming things, Charlie Cox, yes, would be the actor playing Daredevil. Where we see that, how we see that, when we see that, remains to be seen."

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...

no way home çıktı bugün.

tom holland kıvama gelmiş ya bu filmde. yürür gider artık bundan sonra.

filmden spo

Spoiler

willem dafoe nerdeyse 70 olacak ama hala daha on numara oyuncu ya helal olsun ?
tobey maguire oyunculuğu mu unuttu naptıysa andrew'in gölgesinde kalmış bu filmde.

tobey'i zorla getirmişler sanki. andrew ise spider-man olmayı özlemiş gibi oyunculuğu vardı o derece ?
en çok da yazılardan sonraki doctor strange 2 fragmanı heyecanlandırdı. ikinci strange umarım varyant değil de what if'deki supreme strange olur.

mcu'da tom holland ile yeni bi üçleme daha gelecekmiş. hazır hikaye resetlenmişken güzel olgun bi spider-man izleyebiliriz sonunda belki.

Harvey tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Spoiler

Döktürmüş!

Alfred Molina da her zamanki gibi epic.

Sadece toby sanki dudaklarına bir şey olmuş gibi konuşuyordu. Biraz dağıldım orada.

Bir de 

Spoiler

Aunt May tam bir şok oldu benim için. Beklemiyordum

Andrew Garfield da cidden özlemiş sanırım. Jamie Foxx karakterine güncelleme gelmesi iyi olmuş. 

Sosyal ağlarda paylaş

film güzeldi de 9 puan fazla kaçmış bence ama spiderman'in özüne dönmesine sevindim.ergen hareketleri baymıştı 

ben filmde en çok willem dafoe yu çok sevdim önceki filmlerde harcamışlar adamı resmen.yaşı çok ilerlemiş ama keşke yeni filmlerde de izleyebilsek.bir de tombik ned nasıl kötü yola düşecek merak ediyorum.   

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...