Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Marvel Cinematic Universe (Spoiler Alert!)

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Normale dönüp önceki film gibi ilerlemez bence, lokide gördük işte multiverse var artık ve strange falan da olduğuna göre multiverse of madness a giriş niteliğinde olacak film. Şey olabilir strange in buna ders vermek vs. için küçük bakışlar sunduğu alternatif evrenler, tam loki'nin sonunda gördüğümüz

Spoiler

iyi kang ın sylvie tarafından öldürüldüğü

anın izdüşümünden itibaren bi anda peterın kendi gerçekliğinde akmaya başlayacak. Friendly neighborhood spiderman konseptinden çok uzaklaşmazlar hala, multiverse ün newyork lokalinde çıkardığı sorunlara eğilirler ama strange + scarlet witch filmi için bi girizgah olur.

Sosyal ağlarda paylaş

13 saat önce, Sam dedi ki:

trailer bayağı ilginçleşti sonlara doğru, keşke tom holland'ın yancı kadrosu da kaybolup multiverse'den başkalarıyla değişse.

Beyaz bi karaktere beyaz bi sevgili ve beyaz kanka? Ya sen nasıl bi ırççısın beyaz üstünlükçü müsün? Neden ırçların kardeşliğine inanmıyorsun =((

Sosyal ağlarda paylaş

Eski serideki villainleri aynı aktörlerle getirdikten sonra bi gösterip kaçacaklarını sanmıyorum ben. Yani filmin sonunda sona bağlanabilir o kısım ama en azından film hikayesi bunun üzerine kurulu olur gibi.

Yeni MJ'ye bir önyargılıyım hala ben. Karakter olarak iyi de tipi orjinalden çok farklı diye. Ama enerjisiyle kapatıyor o kısmı biraz. Flash feci kötü, diğer karakterler iyi seçilmiş.

Rewendor tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
8 saat önce, Bone dedi ki:

Stream/Torrent yayınlanacak mı yoksa illa sinemalara mı gitmemiz gerekecek?

stream sadece black widowa özeldi. bundan sonraki filmlerin hepsi sadece sinema.

bu arada baya eğlenceli bi film olmuş. iyi yedirmişler karakteri evrene.

Harvey tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

mj oynayan hanım dune filminde de var sonra ki filmlerinde de direk başrol olacakmış o yüzden zendaya'nın son filmi olabilir.strange'in bak böyle bir büyü var gel deneyelim demesi de saçma geldi.

On 24.08.2021 at 19:37, Sam dedi ki:

trailer bayağı ilginçleşti sonlara doğru, keşke tom holland'ın yancı kadrosu da kaybolup multiverse'den başkalarıyla değişse.

şöyle bir şey olacak galiba, tom ve zendaya dışındakiler baya kötü bence de

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...

Bitti. Yani fena seri değildi, eğlencelik olmuş tam ama saçma bir yanı var. 

Spoiler

Loki'de öğrendiğimiz üzere multi-verse'deki her evrenin Sonsuzluk Taşları, orada çalışıyor ve oraya ait. Sınırlarının dşına çıktığında etkisiz hale geliyordu ki TVA'dakiler diyordu burada bunları kağıt ağırlığı olarak kullanıyoruz vs. diye. 

Bizim Ultron ise taşları multi-verse de babalar gibi kullanıyor ve ekstrem saçma sapan güçlü şekilde domine edebiliyor. Bayağı bayağı kendileri ile çelişiyor ki üst üste iki yapımda çeliştiler. Biri yıllar önce çekilen bir şey olsa vazgeçtik deseler vs. neyse... 

Yani şeyi anlıyorum sonuçta dümdüz bitirmek yerine eğlenceli şekilde bitsin, manası olsun vs. demişler ama yine de bu konuda benim için cidden meh dedirtti. 

En nihayetinde Loki'nin gerçek anlamda yeni phase'in starter'i olduğunu farz edersek orayı baz alırız ve MCU' için burasıdır olay, gerisi yalan dolan vs. 

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...